18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poświęcenie pracownika

~Angel • 2018-11-13, 13:30
ważne że ryski na aucie nie ma


Spar1988

2018-11-13, 21:21
Kiedyś pracowałem na silosach zbożowych, stoją sobie takie stojaki do podnoszenia coś możę 150kg, pewnego dnia silos na bok poleciał, stojaki wyrwane i lecą. Stoi sobie pan Kaziu i łapie, złapał. No i ch*j, karetka przyjechała po mnie nie po niego, stojak trójkątny to przeleciał Kaziu środkiem, a ja śmieszek stałem dalej ale w zasięgu, jak pie**olnął w stopę to paluszki mięskiem eksplodowały, gdzieś 12 lat temu szkoda dziś wiadomo gdzie poszedłby upload. A wniosek jaki? że sp***alałbym teraz dwa razy szybciej i dalej. Uff dobrze że teraz w zomo napie**alam paralizatorem w kiblu.

mesjans

2018-11-13, 22:16
To już nie pierwszy filmik na którym osoba robi sobie krzywdę nie wiedząc ile waży podnośnik widłowy, sugerując się jego małym gabarytem.

k86rzeszow

2018-11-13, 23:03
mój były szef jakby mógł to by wypłacał "premię" w eurogąbkach - waluta z naszej klasy

Herhard

2018-11-14, 12:01
Przyjął to na klatę jak prawdziwy facet ;-)

Respektuj

2019-07-30, 14:10
crossdressphyxia napisał/a:

Mój szefu pośmiertnie po takiej akcji pie**olnął by mi na nagrobku medal z ziemniaka jako "zasłużony w obronie mej własności", że swym heroicznym czynem zapobiegłem rysce na klapie bagażnika, do tego dostałbym 20 zł premii i bon na obiadokolację do wykorzystania w stołówce zakładowej.



To i tak dużo, bo w polsce dostał byś szybkie zwolnienie z pracy

Wiewór

2019-07-30, 14:22
Szef nie mógł iść na jego pogrzeb bo akurat pojechał z kochanką do kina ale za to stał na baczność jak mu opowiadali jak było na pogrzebie. W podzięce za to, że nie wgięło mu zderzaka za 100 dolarów. Trochę się zrysował ale przyklei naklejkę i love usa i nie będzie widać.