18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambus vs policjant

GeorgeHarvey1 • 2024-05-07, 08:35

Ołowioterapia zalecana

Con4terPro96

2024-05-07, 08:59
dziwi mnie to trochę- niektórzy policmajstrzy w USA to najchętniej strzelali by do bambusów za krzywe spojrzenie , a inni nawet dostając wpie**ol nie próbują użyć broni

Bul_od_bytu

2024-05-07, 09:27
Con4terPro96 napisał/a:

dziwi mnie to trochę- niektórzy policmajstrzy w USA to najchętniej strzelali by do bambusów za krzywe spojrzenie , a inni nawet dostając wpie**ol nie próbują użyć broni



Bo w Texasie za odstrzelonego w takiej sytuacji naczelnego policjant dostaje 2 dni wolnego, a w Kalifornii musi klękać i przepraszać małpią społeczność za zutylizowanie wściekłego orangutana.
Reakcja obserwatorów też zajebista, prawie jak w Chinach na rozjechanie kiblarza

smc

2024-05-07, 10:25
Strzelanie do ludzi to nie jest taka prosta sprawa. Prędzej, czy później pojawiają się dylematu moralne. Nawet jak nikogo nie zabijesz, żyjesz że świadomością, że chciałeś kogoś pozbawić życia. Nieważne, kto to był...
To zrozumie tylko ktoś, kto był w takiej sytuacji.

silwerbalk

2024-05-07, 11:11
smc napisał/a:

Strzelanie do ludzi to nie jest taka prosta sprawa. Prędzej, czy później pojawiają się dylematu moralne. Nawet jak nikogo nie zabijesz, żyjesz że świadomością, że chciałeś kogoś pozbawić życia. Nieważne, kto to był...
To zrozumie tylko ktoś, kto był w takiej sytuacji.



ch*ja prawda może dwa dni bym był struty ale tak to sam na to zasłużył.... Trzeba było nie wyskakiwać z łapami.

Nazhir

2024-05-07, 11:50
smc napisał/a:

Strzelanie do ludzi to nie jest taka prosta sprawa.


ale na tym filmie przedstawiony jest murzyn.

KewinDeBrujne

2024-05-07, 12:56
A potem takiego bambusa zajebia i - ojej policja taka zła, dokucza nam, rasiści. No k***a niglet na załączonym filmiku nadaje się tylko do odstrzelenia. Oni na prawdę mają IQ pantofelka żeby rzucać się na policjanta z łapami.

r061071

2024-05-07, 13:05
smc napisał/a:

Strzelanie do ludzi to nie jest taka prosta sprawa. Prędzej, czy później pojawiają się dylematu moralne. Nawet jak nikogo nie zabijesz, żyjesz że świadomością, że chciałeś kogoś pozbawić życia. Nieważne, kto to był...
To zrozumie tylko ktoś, kto był w takiej sytuacji.



przestan pie**olić i strzel se palcówke moralny babsztylu ze swoja doj***na analizą

BambiPMT

2024-05-07, 13:14
KewinDeBrujne napisał/a:

A potem takiego bambusa zajebia i - ojej policja taka zła, dokucza nam, rasiści. No k***a niglet na załączonym filmiku nadaje się tylko do odstrzelenia. Oni na prawdę mają IQ pantofelka żeby rzucać się na policjanta z łapami.



W większości stanów 25 to life.

andr27

2024-05-07, 13:38
Con4terPro96 napisał/a:

dziwi mnie to trochę- niektórzy policmajstrzy w USA to najchętniej strzelali by do bambusów za krzywe spojrzenie , a inni nawet dostając wpie**ol nie próbują użyć broni


ta pierwsza reakcja jest naturalnym odruchem ludzkim. Ale Danie sie sklepać małpie to jest po prostu dno. Dno dna. Ja rozumiem że ktos moze miec tzw "dobre serce" ale z takimi "zaletami" nie siedzi sie w pałowni, szczególnie takiej co jeździ na interwencje.

smc napisał/a:

Strzelanie do ludzi to nie jest taka prosta sprawa. Prędzej, czy później pojawiają się dylematu moralne. Nawet jak nikogo nie zabijesz, żyjesz że świadomością, że chciałeś kogoś pozbawić życia. Nieważne, kto to był...
To zrozumie tylko ktoś, kto był w takiej sytuacji.



bycie krwą pała nie jest dla wszystkich, szczególnie dla takich filozofów i mędrców. Pała ma odruchowo odstrzeliwać łeb małpie, inaczej małpa zabije. Proste zasady

barman32

2024-05-07, 15:53
Piwo karmi, lub napój energetyczny black dla Pana małpiszona. Mam nadzieję, że zaprzągł psa do pługa na swojej plantacji. Na michę brei trzeba zapracować.

dwakilo

2024-05-07, 16:34
25 lat więzienia albo sto złotych grzywny dla jego. Obstawiam jednak to pierwsze.

paragon0

2024-05-07, 17:08
smc napisał/a:

Strzelanie do ludzi to nie jest taka prosta sprawa. Prędzej, czy później pojawiają się dylematu moralne. Nawet jak nikogo nie zabijesz, żyjesz że świadomością, że chciałeś kogoś pozbawić życia. Nieważne, kto to był...
To zrozumie tylko ktoś, kto był w takiej sytuacji.



Co ty pie**olisz samiczko

Samob0jca

2024-05-07, 20:43
Chciałeś chyba powiedzieć ołowioerapia przymusowa