18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwalniacz leśny ...

~McSadol • 2024-05-04, 20:59
się motopipkowiec zdziwił .. ...


MafiCk

2024-05-05, 00:44
Gdybym ta k***e co to zawiesiła złapał w swoje ręce .. kim k***a trzeba być …

JanzDukli

2024-05-05, 00:52
Kiedyś na urlopie nad Bugiem koło rezerwatu Kózki. Ok 4-5 rano obudził mnie ryk silnika i słyszałem jego buczenie z oddali przez ok. godzinę.
Jak zwykle poszedłem przed południem na spacer.
Na terenie rezerwatu ok. pół hektara (ok 50 na 100 metrów) było dosłownie zmasakrowane kołami quada/ów
Przedtem było tam niesamowite stanowisko chrobotka, macierzanki, kocanki i innych roślin kserotermicznych, a została czarna gleba i przeorany piach.
Było to ok. 20 lat temu, jeżdżę tam co rok, a ślady kół nadal są widoczne.

puchacz102

2024-05-05, 00:54
wszyscy jesteście siebie k***a warci, j***ne p*zdy na krosah w lasach i tych sk***ysynów janusze gajowi ze sznurkami, stalówkami etc. pała i k***a wąskie drzwi. A żeby was wszystkich ch*j

TwójCzarnyPan

2024-05-05, 00:54
MafiCk napisał/a:

Gdybym ta k***e co to zawiesiła złapał w swoje ręce .. kim k***a trzeba być …


Jaką k***ą trzeba być żeby popie**alać po lesie swoją pierdziawą, często bez tłumika i wk***iać ludzi, którzy przyszli na spacer szukać ciszy i spokoju.
Poligonów w Polsce nie brakuje, tam możecie jeździć, bo w lesie nie znacie dnia, ani godziny. Wszędzie czai się linka...
Tak, tak, sezon rozpoczęty, bójcie się sk***ysyny! :mrgreen:

Budrys2000

2024-05-05, 01:05
JanJankowski napisał/a:

k***a motorowa płoszy jeża, sarnę




W tym kraju nie ma takich zwierząt. Jest żubr, bóbr, k***a łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając. To stworzenia jakie żyją w Polsce. 

;-)

Zbozny

2024-05-05, 03:03
Poj***ło tak się nie robi jedzie kobieta rowerem słucha muzy a nagle cyk

Wnyka

Janko

2024-05-05, 03:38
ch*j w dupę jak trąba słonia temu kto odpie**ala takie kurestwo

levux

2024-05-05, 04:26
Qba_123 napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jeździć, rozjeżdżać, nierzadko nawet prywatne lasy przez jakichś motocwe*i. Niech sobie kupią hektar działki i tam urządzą tor. Dobrze tak motopiździe, szkoda, że to nie był drut kolczasty.



jeżdze sobie po lesie i ch*j ci w cyce co robię, jak ci sie nie podoba to wypie**alaj do miasta siedzieć w blokach

Ciposzka

2024-05-05, 06:58
Veni_Vidi napisał/a:

Do tych kurew motorowych należ strzelać





lukaszjb napisał/a:

Jakbyś k***a idioto jeden z drugim jechał z dzieciakiem na rowerze też byś był taki mądry? Usiłowanie zabójstwa z zamierem ewentualnym!



Bo na rowerze to zapie**alasz 200 h i nie widzisz sznureczka ,ta linka powinna być z żyłki i bardziej naciągnięta żeby ładnie łeb ucięło

Antoni79

2024-05-05, 07:35
Z tą linką to za ostro. Wpie**ol by wystarczył. W lesie jazda jakimkolwiek ryczącym gównem powinna być karana mandatem 5000-10 000. Tak samo zaśmiecanie. Nie możesz wyjść z rodziną na spacer, bo dzieci Januszy zabawę sobie urządzają. Zasrali góry, sk***ili, złajdaczyli Pomorze, wszystkie plaże, ciche miejscowości, a teraz k***y demolują niziny. Bardziej mi szkoda spłoszonego zająca, sarny niż rozjechanego kładem pieska salonowego takiego sportowca.

mloddy113

2024-05-05, 08:00
Skoro według większości tu zjebow stulejarzy 15letnich i innych można linkę w lesie rozwiesić żeby zabić to taka sama saxada może powinna być na drodze, kto przekracza prędkość kula w łeb beż pytania dlaczego i po co. Niech zasady będą wszędzie równe

silwerbalk

2024-05-05, 08:24
Gość ma fuksa na nasze nieszczęście że mu łba nie upie**oliło albo gardełka nie poderżną .... :roll: ale i tak plus może k***a rozum z dupy przejdzie do czaszki.
Ok niech se jeżdżą ale k***a jak będzie ich a nie publiczne. Wy k***y j***ne. Jak se kupią ziemię czy tam las to mogą k***a tam nawet pole minowe postawić mam to w dupie.

BambiPMT

2024-05-05, 08:56
psyhepl napisał/a:

po lesie sie nie jeździ!



A co się k***a fruwa?

sothis napisał/a:

Również jestem zdania, ze quadziarze i crossowcy śmigający po lasach to szkodniki do utylizacji. Rozumiem pasję, sam mam nielubianą przez wielu. Ale ch*j im w dupę, niszczą lasy, uniemożliwiają cieszenie się ciszą i przyrodą.



Przecież ty konia walisz w piwnicy a las to na National geografic ostatnio oglądałeś.

Diverus

2024-05-05, 09:27
psyhepl napisał/a:

po lesie sie nie jeździ!



Z tego co widzę, to jadą po drodze gruntowej która przebiega przez las. Także masz rację, po lesie się nie jeździ, jeździ się po drogach (również tych przebiegających przez las)