18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwalniacz leśny ...

~McSadol • 2024-05-04, 20:59
się motopipkowiec zdziwił .. ...


smc

2024-05-04, 23:02
Przecież widać, że to pajęczyna. Zrobił ją pająk, o na przykład taki:



KungFuPaniDa

2024-05-04, 23:08
modified1 napisał/a:

Ale ch*j masz problem z tym że ktoś sobie po lesie jedzie motorem, krosem czy kładem, jeleń sie zesra czy co? Co chwile jest jakaś wycinka w lesie i jadą tam ciągniki, auta i piły spalinowe chodzą przez pół dnia, a takie zjeby jak ty coś pie**olą. Taki typ co rozkłada sidła czy linki powinien od buta iść do pierdla za usiłowanie zabójstwa ;d



A taka k***a co jezdzi po lesie powinna z automatu mieć świdrowany odbyt przez innego homo-motasia

dabrowskp

2024-05-04, 23:09
Wargaziom napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jakie można zrobić wieszać w lesie sznurek żeby zabić człowieka jadącego na motorze



Amator z leśniczego, za nisko rozwiesił.

U nas 2 wsie dalej rozciągneli drut z kolcami, z tego co słyszałem poszło po rękach i zatrzymało się na krtani pod kaskiem, Moto idiota udławił się własną krwią

Dziewne ale od tego czasu nikt nie ryje pól rolnikom i nie straczy zwierzyny w lesie.

BTW mineły 3 lata ale do dnia dzisiejszego żałuję ze nie mam fortek z tego :(

dżonyłojlker

2024-05-04, 23:11
Chciałbym by to była prawda, ale to zapewne motop*zdowa ustawka. Uwierzę jak zobaczę ucięty łeb motok***y.

Majzu91

2024-05-04, 23:12
Kto twierdzi ze motorem po Lesie jezdzic to jest zwyklym zj***nym scmieciem :) takie k***y jak wy tam samo co wiesza taka linke to rozj***l bym mu glowe cegla :) a dla k***y co sie dojebie o pisownie :) to tak samo ch*j Ci na ryj cwe*usie Pozdrawiam :)

Dawid0101

2024-05-04, 23:22
7 tys rocznie rowerem głównie po lasach, polach rzadziej po łąkach prawie wcale po asfalcie. Leśne drogi nawet te przeznaczone dla turystyki pieszej są tak zaniedbane, rozkur*** głównie przez maszyny jak i pojazdy leśników/myśliwych/rolników, że aż strach koleiny takie, że po piasty wody w sezonie mokrym a w lecie dziesiątki wywrotek na zaschniętych koleinach. Pierwszy rzucę kamieniem do tego kto pochwala takie wieszanie linek w lesie!!

desade

2024-05-04, 23:27
Zakładanie linek w pobliskich lasach to moje ulubione hobby. Plecionka stalowa 2mm robi najlepsza robote - cienka i wytrzymała. Jak tylko zauwaze motoseksualiste lub quadziarza to zaznaczam wysokosc jego szyi na pobliskim drzewie i pozniej przychodze z linka montowac pulapke. Nikogo dotad nie zabilem ( wiedzialbym o tym) i nawet nie wiem czy "zlapalem" kogokolwiek ale perspektywa zj***nia tym pierdzacym ch*jom dnia poprawia mi nastroj. Ten filmik to balsam na moje oczy.

durabo2

2024-05-04, 23:33
Kuźwa bił bym brawo, ale rowery krzywdy nie robią, a po lesie lajkrowane pedalki nie jeżdżą

rutrar

2024-05-04, 23:44
psyhepl napisał/a:

po lesie sie nie jeździ!



Mylisz się : jeździ sie i po lesie na specjalnych trasach.

Arashi91

2024-05-04, 23:58
modified1 napisał/a:

Ale ch*j masz problem z tym że ktoś sobie po lesie jedzie motorem, krosem czy kładem, jeleń sie zesra czy co? Co chwile jest jakaś wycinka w lesie i jadą tam ciągniki, auta i piły spalinowe chodzą przez pół dnia, a takie zjeby jak ty coś pie**olą. Taki typ co rozkłada sidła czy linki powinien od buta iść do pierdla za usiłowanie zabójstwa ;d



Problem mają właściciele. Tak się składa, że motoseksualiści nie mają żadnego szacunku i zapie**alają po prywatnych terenach wk***iając ludzi i zwierzęta. Do państwowych lasów poza pewnymi wyjątkami i specjalnymi trasami wjeżdżać nie wolno. Na teren prywatny z oczywistych względów również wjeżdżać nie wolno. Jak mam swoje drzewa to sobie k***a powieszę na nich co będę chciał - może linkę, może lalkę, a może karmik dla Zdupydomordyzaura. Wchodzisz na cudzy teren to ryzykujesz i ch*j.

420710247365

2024-05-05, 00:02
Wargaziom napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jakie można zrobić wieszać w lesie sznurek żeby zabić człowieka jadącego na motorze



Fuck'em. Nikt nie zginął. Popieram rozciąganie takich linek skoro inaczej się nie da zatrzymać tych hui. Sami się o to proszą hałasując w lesie swoimi spalinowymi gównami. Gdyby kózka nie skakała...

Habiba

2024-05-05, 00:04
Wargaziom napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jakie można zrobić wieszać w lesie sznurek żeby zabić człowieka jadącego na motorze



Żeby to jeszcze był sznurek to ok ale to jest stalowa linka! Mam nadzieje ze karma wroci to tych skur..ów.

Tuston_bobczak

2024-05-05, 00:18
Jeżeli jakiemuś staremu komuchowi nie pasuje jeżdżenie po lesie pitarkami , to zawsze można wkopać deskę z gwoździami w ziemię a nie odpie**alać takie tarło . Czysty zjeb bez wyobraźni pokroju większości komentujących piwniczaków . ch*j mu w dupę i wam też

TwójCzarnyPan

2024-05-05, 00:36
Bardzo k***a dobrze! :mrgreen:

Wargaziom napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jakie można zrobić wieszać w lesie sznurek żeby zabić człowieka jadącego na motorze


Bójcie się, sk***ysyny!

fjutek napisał/a:

ale pie**olicie farmazony. Quad zły , cross zły, ale k***a rozj***ne lasy sprzętem do wyrębu są ok xD ludzie otwórzcie oczy, te zakazy nie maja logicznego sensu, przejedzcie sie do dowolnego lasu i zobaczcie jakie sa k***a koleiny , jak po czołgach !!!! ten sprzet do wyrębu wazy pare ton i rozpie**ala śćiółkę o wiele bardziej i z tym nagle nie ma problemu ? XD


Nie chodzi o rozj***ne drogi, ale że taki ogrraniczony umysłowo zjeb na swojej pierdziawie zwyczajnie Wk***IA. Wypie**alajcie na poligon, tam możecie se jeździć do woli.

Dawid0101 napisał/a:

Pierwszy rzucę kamieniem do tego kto pochwala takie wieszanie linek w lesie!!


Rzucaj! Ja pochwalam. I jeszcze dam radę wieszającym: trzeba wieszać linkę stalową, albo drut, koniecznie pod kątem do kierunku jazdy, jak robili niemieccy partyzanci z Werewolfu. Wtedy linka tnie jak gilotyna. :mrgreen:

sadol001

2024-05-05, 00:42
fjutek napisał/a:

ale pie**olicie farmazony. Quad zły , cross zły, ale k***a rozj***ne lasy sprzętem do wyrębu są ok xD ludzie otwórzcie oczy, te zakazy nie maja logicznego sensu, przejedzcie sie do dowolnego lasu i zobaczcie jakie sa k***a koleiny , jak po czołgach !!!! ten sprzet do wyrębu wazy pare ton i rozpie**ala śćiółkę o wiele bardziej i z tym nagle nie ma problemu ? XD



nie nie ok. takie same ch*je jak te motop*zdy