18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doktory jado!

Maraza7.1 • 2020-11-17, 07:23
Doktory jado i bedo szczepić!


Ni...........ny

2020-11-18, 10:16
shis434 napisał/a:

Jest dokładnie odwrotnie. Kretyni (dopisz sobie wyzwiska jakie chcesz) to ludzie którzy uważają że zmuszanie do szczepień to coś dobrego i normalnego.



Niestety antyszczepy do debile. Nikt nie twierdzi że NOP nie istnieje i szczepionki są 100% bezpieczne. Ale to jest prosta matematyka, szczepiąc ryzykujemy życiem promila dzieci, nie szczepiąc umrze kilka procent na choroby. Nie ma trzeciej drogi.
Po prostu korzyści ze szczepień znacznie przewyższają straty.
Problemem w tym sporze jest dychotomia myślenia antyszczepów.

wikipedia napisał/a:

Dychotomia myślenia – błąd procesów myślowych wyróżniony przez Aarona Becka charakteryzujący się postrzeganiem różnych zjawisk tylko w skrajnych aspektach. Dychotomia myślenia może prowadzić do występowania problemów psychologicznych. Według Edwarda de Bono dychotomia jest jedną ze skaz tradycyjnego myślenia człowieka, ponieważ uniemożliwia dostrzeżenia całego spektrum danych zjawisk lub tego, co jest pomiędzy nimi. Takie myślenie pełne jest pojęć-pułapek, jak wolność, sprawiedliwość, demokracja, imperializm. Myślenie w pobliżu tych pułapek jest praktycznie niemożliwe, ponieważ natychmiast zostaje się wessanym przez utrwalone wzorce, których nie można zakwestionować. Przykład: jeżeli kwestionuje się demokrację, jest się faszystą, jeśli mówi się o socjalizmie, to jest się marksistą itd. Polaryzacja jest tak zdecydowana, że nie dopuszcza żadnego „pomiędzy”.


Kyocera

2020-11-18, 19:04
Niezwyciężony napisał/a:

Niestety antyszczepy do debile. Nikt nie twierdzi że NOP nie istnieje i szczepionki są 100% bezpieczne. Ale to jest prosta matematyka, szczepiąc ryzykujemy życiem promila dzieci, nie szczepiąc umrze kilka procent na choroby. Nie ma trzeciej drogi.
Po prostu korzyści ze szczepień znacznie przewyższają straty.
Problemem w tym sporze jest dychotomia myślenia antyszczepów.



Sam siebie opisałeś w tym cytacie. Obrażasz innych tylko dlatego, że ze strachu, czy też ostrożności obawiają się pewnych kroków. Ty wolisz nawyzywać ich, a nie zastanowisz się, że mogą mieć oni powody, aby tak się zachowywać. Zamiast normalnie rozmawiać tutaj, to każdy się nawzajem obraża. Śmiejecie się z innych, a sami bydłem do odstrzału jesteście. Taka to wasza retoryka.

Ni...........ny

2020-11-18, 19:55
Kyocera napisał/a:

Sam siebie opisałeś w tym cytacie.


Chyba k***a ciebie ;-) Jestem świadom tego mechanizmu i staram się mu nie poddawać.

Kyocera napisał/a:

Obrażasz innych tylko dlatego, że ze strachu, czy też ostrożności obawiają się pewnych kroków.


Nazwanie antyszczepa debilem nie jest obraźliwe, to stwierdzenie faktu.


Kyocera napisał/a:

Ty wolisz nawyzywać ich,


Przytaczam też argumenty, ślepa jesteś ?

Kyocera napisał/a:

a nie zastanowisz się, że mogą mieć oni powody, aby tak się zachowywać.


Zastanowiłem się, podejrzewam że powodem takich zachowań są deficyty intelektualne.

Kyocera napisał/a:

Zamiast normalnie rozmawiać tutaj, to każdy się nawzajem obraża. Śmiejecie się z innych, a sami bydłem do odstrzału jesteście. Taka to wasza retoryka.



Typ wyzywa ludzi od kretynów, jak normalnie rozmawiać z takim debilem ?

A końcówka twojego wpisu jest dowodem na hipokryzję, nie ma tam ani jednego merytorycznego argumentu, tylko obrażasz. więc może to ty tu jesteś jedynym "bydłem do odstrzału" ?

syulung

2020-11-18, 23:26
Polecam przeczytać ustawę o przymuszeniu i obezwładnieniu w celu walki z kłamdemią. Implikacje polityczne są wręcz straszne. Nie chodzi o zdrowie czy zapobieganie, chodzi o to że za darmo, jak pyskniesz do władzy, to mogą teraz trzymać takich "gnojków" w kaftanie właściwie bez przerwy 24h z pięciominutowymi przerwami. Stalin byłby dumny z takiego rozwiązania, choć z jedną drobna poprawką, koszta(zawyżone w kosmos) za takie dbanie o obywatela poniesie obywatel. Mam nadzieje ćwiczycie otwory bo zaraz nie tylko kaftan się tam zmieści.

Kyocera

2020-11-19, 01:33
Niezwyciężony napisał/a:

Niestety antyszczepy do debile. Nikt nie twierdzi że NOP nie istnieje i szczepionki są 100% bezpieczne. Ale to jest prosta matematyka, szczepiąc ryzykujemy życiem promila dzieci, nie szczepiąc umrze kilka procent na choroby. Nie ma trzeciej drogi.
Po prostu korzyści ze szczepień znacznie przewyższają straty.
Problemem w tym sporze jest dychotomia myślenia antyszczepów.



Sam siebie opisałeś w tym cytacie. Obrażasz innych tylko dlatego, że ze strachu, czy też ostrożności obawiają się pewnych kroków. Ty wolisz nawyzywać ich, a nie zastanowisz się, że mogą mieć oni powody, aby tak się zachowywać. Zamiast normalnie rozmawiać tutaj, to każdy się nawzajem obraża. Śmiejecie się z innych, a sami bydłem do odstrzału jesteście. Taka to wasza retoryka.

shis434

2020-11-19, 07:16
Niezwyciężony napisał/a:

Ale to jest prosta matematyka, szczepiąc ryzykujemy życiem promila dzieci, nie szczepiąc umrze kilka procent na choroby


Dla rodziców nie ma znaczenia czy inne dzieci umrą. Ich myślenie jest prawidłowe. Najpierw martwisz się o siebie, o swoje dzieci, a nie o innych, obcych ludzi.
Dlatego właśnie państwo nie ma prawa zmuszać ludzi do szczepień.
Jak rodzic podejmie decyzję o szczepieniu dziecka to musi być jego decyzja, czyli z plusami i minusami które z niej wynikają.

dominator76

2020-11-21, 19:09
Halman napisał/a:

mam pomysł; zaszczep się pierwszy gościu a po roku jak przeżyjesz ten eksperyment to pogratuluję osobistego poświęcenia dla nauki.



najpierw zaszczepio doktorw i policjntów pewnie potem tych cwachów w sejmie. Dla ciemnej masy nie starcy kasy i po problemie...Czego sie boicie?

JaTylkonaChwile

2021-04-09, 20:00
no juz minelo troche czasu i co ? nadal teorie spiskowe? paszporty zdrowotne? Ograniczenia dla osob nie zasczepionych to bajka? Mam nadzieje, ze koles z filmiku obejrzy go kiedys i stwierdzi, ze jest kretynem - bo normalni ludzie juz o tym wiedza