18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowo i nowocześnie

phrontch • 2019-10-31, 23:54
Inscenizacja aborcji




~prophetess

2019-11-01, 16:25
Cały czas miałam nadzieje, że się na tej pępowinie powiesi...

robo72

2019-11-01, 16:55
zjeby technologiczne wyprodukowane przez pokolenie ofiar Czarnobyla

Byku35

2019-11-01, 18:56
Deadlyo napisał/a:

Kiedyś takiego wysyłało się na badania, a następnego dnia siedział w kaftanie.
Teraz coraz więcej debili wymyśla jakieś nowe gendery i coś co jest chorobą psychiczną, dziś jest już tylko "orientacją" a jak się nie zgadzasz to jesteś homofobem.
Nie chce wiedzieć co czeka moje dzieci za 50 lat, mam nadzieję, że za kilka lat ogarną się ludzie i wypie**olimy w kosmos zostawiając tych poje*** lewaków na ziemi.
Bo nie będą nam potrzebne bezmózgie jednostki, nawet do pracy się nie będą nadawać, wolę dać łopatę komuś, kto używa głowy nie tylko do żarcia



ja bym wolał tych lewaków w kosmos wysłać

ellsworth

2019-11-01, 19:03
Deadlyo napisał/a:

Kiedyś takiego wysyłało się na badania, a następnego dnia siedział w kaftanie.
Teraz coraz więcej debili wymyśla jakieś nowe gendery i coś co jest chorobą psychiczną, dziś jest już tylko "orientacją" a jak się nie zgadzasz to jesteś homofobem.
Nie chce wiedzieć co czeka moje dzieci za 50 lat, mam nadzieję, że za kilka lat ogarną się ludzie i wypie**olimy w kosmos zostawiając tych poje*** lewaków na ziemi.
Bo nie będą nam potrzebne bezmózgie jednostki, nawet do pracy się nie będą nadawać, wolę dać łopatę komuś, kto używa głowy nie tylko do żarcia



Tak się nie stanie. Marzenia o podboju kosmosu snute w latach 60 czy 70 prysły jak mydlana bańka. Obecna wiedza z fizyki pozwala z dużym prawodpodobieństwem twierdzić, że nigdy nie uzyskamy możliwości przenoszenia masy na odległości choćby i sąsiednich układów gwiezdnych. W tym samym tonie wypowiadają się też tegoroczni laureaci Nobla z fizyki - odkrywcy pierwszych egzoplanet. Mayor oraz Queloz. Mars to jest szczyt naszych możliwości i to co najwyżej w formie założenia placówki badawczej nie transferu jakichś istotnych ilości osób.

Loaloa

2019-11-01, 20:27
@up
150 lat temu w takim samym tonie wypowiadano się o możliwości oderwania się od powierzchni Ziemi czymś innym niż balon na gorące powietrze, 60 lat temu dyrektor IBM szacował światowe zapotrzebowanie na komputery na kilkadziesiąt sztuk rocznie. Prognozy są fajne, ale w momencie ich formułowania często nie bierze się pod uwagę nie tylko możliwego rozwoju nauki, ale także przełomowych odkryć niewyobrażalnych w danym momencie. Tak, że byłbym ostrożny w tego typu przewidywaniach. Ktoś powiedział: " jeśli coś wydaje się niemożliwe, zatrudnij kogoś, kto o tym nie wie i to zrobi".

Bartsad

2019-11-02, 12:11
Deadlyo napisał/a:

Kiedyś takiego wysyłało się na badania, a następnego dnia siedział w kaftanie.
Teraz coraz więcej debili wymyśla jakieś nowe gendery i coś co jest chorobą psychiczną, dziś jest już tylko "orientacją" a jak się nie zgadzasz to jesteś homofobem.
Nie chce wiedzieć co czeka moje dzieci za 50 lat, mam nadzieję, że za kilka lat ogarną się ludzie i wypie**olimy w kosmos zostawiając tych poje*** lewaków na ziemi.
Bo nie będą nam potrzebne bezmózgie jednostki, nawet do pracy się nie będą nadawać, wolę dać łopatę komuś, kto używa głowy nie tylko do żarcia



pie**olisz

ellsworth

2019-11-02, 22:35
Loaloa napisał/a:

@up
150 lat temu w takim samym tonie wypowiadano się o możliwości oderwania się od powierzchni Ziemi czymś innym niż balon na gorące powietrze, 60 lat temu dyrektor IBM szacował światowe zapotrzebowanie na komputery na kilkadziesiąt sztuk rocznie. Prognozy są fajne, ale w momencie ich formułowania często nie bierze się pod uwagę nie tylko możliwego rozwoju nauki, ale także przełomowych odkryć niewyobrażalnych w danym momencie. Tak, że byłbym ostrożny w tego typu przewidywaniach. Ktoś powiedział: " jeśli coś wydaje się niemożliwe, zatrudnij kogoś, kto o tym nie wie i to zrobi".



To jest zupełnie coś innego niż to co opisujesz, wtedy to były przeszkody czysto techniczne. Z naukowego punktu widzenia latanie było jak najbardziej możliwe, brakowało tylko praktycznej technologii jak to zrealizować. W tym przypadku problemem jest brak naukowych podstaw dla takich podróży, czy też odwrotnie. Istnienie naukowych podstaw wykluczających przemieszczanie się na tak olbrzymie dystanse. To tak jakbyś oczekiwał, że kwadrat będzie miał większy stosunek powierzchni do obwodu niż koło. Żaden postęp nie sprawi, że tak będzie.

Olencja88

2019-11-21, 15:43
Deadlyo napisał/a:

Kiedyś takiego wysyłało się na badania, a następnego dnia siedział w kaftanie.
Teraz coraz więcej debili wymyśla jakieś nowe gendery i coś co jest chorobą psychiczną, dziś jest już tylko "orientacją" a jak się nie zgadzasz to jesteś homofobem.
Nie chce wiedzieć co czeka moje dzieci za 50 lat, mam nadzieję, że za kilka lat ogarną się ludzie i wypie**olimy w kosmos zostawiając tych poje*** lewaków na ziemi.
Bo nie będą nam potrzebne bezmózgie jednostki, nawet do pracy się nie będą nadawać, wolę dać łopatę komuś, kto używa głowy nie tylko do żarcia



Nie chce mi się oglądać tego gówna i nie oceniam jakiegoś zj***nego filmiku, ale widzę prawilny człowieczku, że masz problem ze wszystkim. W jednym się zgadzamy - też mam nadzieję, że wypie**olisz jak najszybciej w kosmos.