18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowo i nowocześnie

phrontch • 2019-10-31, 23:54
Inscenizacja aborcji




Byku35

2019-11-01, 08:30
jakie to szwedzkie

r061071

2019-11-01, 08:32
ogarnijcie sie do k***y kazdy ma prawo byc kim chce i robic co chce jeden idzie na prawo drugi na lewo jeszcze inny sie zastanawia

oczywiscie nie czyniąc nikomu krzywdy

jimiq

2019-11-01, 09:11
@up
Jedynie z tym ostatnim twoim zdaniem się zgadzam

Goldmann

2019-11-01, 12:20
k***a, aż do ostatniej chwili miałem nadzieję, że to nie będzie fake.

PoProstuNIKT

2019-11-01, 13:30
Loaloa napisał/a:

ch*j z tą imprezą, mniejsza o przedstawienie. Odgłos pękających dup katoli słychać nawet na orbicie Jowisza. I to jest naprawdę zajebiste.



Masz problem z kościołem? Nienawiść ogromna widzę. Jak byłeś mały to ksiądz ci berło dawał do polerowania że tak kościoła nie lubisz?

mygyry

2019-11-01, 13:51
Mnie w temacie aborcji fascynuje jak ci młodzi wykształceni i postępowi, muszą mieć możliwość zabiegu usunięcia ciąży, bo k***a nie ogarniają założenia gumy lub łykania tabletek :lol:

dżonyłojlker

2019-11-01, 14:02
ecnart napisał/a:

Masz problem z kościołem? Nienawiść ogromna widzę. Jak byłeś mały to ksiądz ci berło dawał do polerowania że tak kościoła nie lubisz?



To że Tobie się podobało, nie oznacza że inni też to lubią. :amused:

luxpiotr

2019-11-01, 14:06
Mordercą nie jestem ale chyba zrobiłbym wyjątek...

PieronJasnySzlag

2019-11-01, 14:11
Zmijowate plemie ze swoich funduszy sponsoruje właśnie takich psychiocznie chorych ludzi. Ci debile dostają pieniądze i narzędzia represji reszty społeczeństwa w postaci "mowa nienawiści" "homofobia", "ciemnogród" i innychg wymysłów liberalnego mainstreamu. To takiemu idiocie daje poczucie że to on jest inteligentny i to on ma racje. Rewolucja jest blisko.

Jak to kiedyś ktoś mądrze napisał, inteligencja to kwestia genów. Lepszy jest zwykły idiota od wykształconego idioty...

Hrabia Drapula

2019-11-01, 14:18
Deadlyo napisał/a:

Kiedyś takiego wysyłało się na badania, a następnego dnia siedział w kaftanie.
Teraz coraz więcej debili wymyśla jakieś nowe gendery i coś co jest chorobą psychiczną, dziś jest już tylko "orientacją" a jak się nie zgadzasz to jesteś homofobem.
Nie chce wiedzieć co czeka moje dzieci za 50 lat, mam nadzieję, że za kilka lat ogarną się ludzie i wypie**olimy w kosmos zostawiając tych poje*** lewaków na ziemi.
Bo nie będą nam potrzebne bezmózgie jednostki, nawet do pracy się nie będą nadawać, wolę dać łopatę komuś, kto używa głowy nie tylko do żarcia



A co jak twoje dzieci będą tak się zachowywały ? Pamiętaj że do pewnego wieku masz wpływ co, jak, gdzie i kiedy robią, później już nie, nie ma też znaczenia wychowanie, tak jak dzieci z patologicznych rodzin biorą się w garść, uczą się, mają dobrą pracę i wychowują wzorowo dzieci bo nie chcą żyć jak ich starzy tak samo działa to w drugą stronę, wiadomo że dzieciak z bogatych domów i super wychowywane schodzą na dno. Nie wiadomo co to jest za impreza, co to za ludzie, co to za człowiek, może jedna kobieta widząc to pomyślała że właśnie nie usunie ciąży? Nikt nikomu nie kazał tego oglądać na siłę. Za dużo jest takich ludzi jak ty którzy narzucają innym jak mają żyć, co robić, co jest dobre i złe dla innych bo TY tak uważasz, przez takich ludzi odwoływane są spektakle w teatrach albo tak jak ostatnio wchodzi policja bo było zgłoszenie, a przecież ktoś kto tam szedł wiedział na co się decyduje, a jak nie to może wyjść. Aaaa no i oczywiście jak by to było jak by o lewakach nie było wspomniane bo to są pojeby, nie to co prawicowcy będący przeciwko aborcji, mniej dzieci, mniej ofiar dla pedofila to jest dla nich zmartwienie

humalien

2019-11-01, 14:32
szkoda że udawane... ido tego przez faceta -,-''
na 100% ktoś po grzybach zrobił cos takiego ale z prawdziwym brzuchem :D

dwakilo

2019-11-01, 14:53
Co ciekawe facet jest księdzem katolickim.

luxpiotr

2019-11-01, 15:19
dwakilo napisał/a:

Co ciekawe facet jest księdzem katolickim.



A ty sierotką Marysią.

TB303

2019-11-01, 15:25
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jak to kiedyś ktoś mądrze napisał, inteligencja to kwestia genów. Lepszy jest zwykły idiota od wykształconego idioty...


A ja na to odpowiem: Idiota to idiota.