18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postęp po szwedzku

toka • 2012-09-28, 23:45
Natknąłem się na pewien dokument, który pokazuje jak Szwecja zatraciła się w postępie wolności źle rozumianej.
Osobiście uważałem, że kraj ten jest rajem, ale szczerze wolę Polską biedę niż pedała za ojca :ok***a:
Poruszony jest też wątek księży homoseksualistów, więc będzie pożywka dla hejterów.
cz.1

cz.2

cz.3


Mój pierwszy artykuł, proszę o wyrozumiałość :)

porGruber

2012-09-28, 23:52
Tata Ci wchodził do wanny jak byłeś mały?

Tumislav

2012-09-29, 00:27
Jakoś trzy dni temu oglądałem ten dokument na tytubo. Ciekawy jest, nie powiem. Piwko.

Suq-Madiq

2012-09-29, 00:50
Hehe, jaki ten kraj jest popie**olony...
Za duzo lewactwa i im w glowkach sie poprzestawialo.

porGruber

2012-09-29, 01:03
A tobie Korwin Mikke wchodził?

oc...........an

2012-09-29, 01:36
Ciekawa sprawa - uważam, że w Polsce pary gejowskie mają zbyt mało praw, natomiast po tym dokumencie uważam, że w Szwecji mają za dużo praw...

Ci Szwedzi są tak zj***ni, że każda inność, tylko pogłębia ich przepaść moralną. Natomiast w Polsce gdzie życie rodzinne jest jako-tako ułożone i działa całkiem nieźle, właśnie prawa dla mniejszości są elementem pożądanym.

Sam się dziwie, że to mówię, ale w Szwecji nie powinno się legalizować związków homoseksualnych, bo za 10 lat coś się im mocno sp***oli i żadna ustawa im nie pomoże wrócić do ładu...

jolmen13

2012-09-29, 02:15
Stary, jakby dało radę, dałbym Ci 10 piw :) Świetny dokument...

Nie jestem homofobem, nie jestem nawet katolikiem, ale...
Jedną rzeczą jest uznawanie praw mniejszości, inną gloryfikacja nienormalnego zachowania.
Homoseksualizm; jakkolwiek uważany przez poprawnie politycznych kretynów NIE JEST rzeczą normalną. I nie ma tu znaczenia kolor skóry, przekonania, czy religia. Mam znajomych gejów, ale nie obnoszą się ze swoją innością, nie gloryfikują jej; tak samo jak nie robią tego chorzy na np. epilepsję. Ksiądz, który musi borykać się z sądami za głoszenie własnego zdania? To jest nie poważne, to już nawet nie jest poprawność polityczna; to czysty szowinizm w wykonaniu homoseksualistów... Wysyłanie faceta do obozu koncentracyjnego??? to jest k***A CHORE!!! Pomijam fakt istnienia "demokracji" (najprostsza definicja: Rządy większości przy uznawaniu praw mniejszości [nie na odwrót!]). Teoretycznie temat homoseksualizmy po uznaniu go przez WHO jako nie chorobę, a inną orientację seksualną powinien być zamknięty, ale jest jeden fakt, z którym NIKT nie może dyskutować, jeśli chodzi o uznanie homo za normę.

To akt prokreacji. Najbardziej prymitywny, najczystszy akt przekazywania swoich genów następnemu pokoleniu. Jakakolwiek grupa homoseksualistów bez dostępu do innej płci wyginęłaby po jednym pokoleniu. Dlatego moja propozycja:

Niech homosie, którzy są tak bardzo przewrażliwieni na swoim punkcie i wierzą w to, że wszyscy dookoła chcą ich wymordować stworzą własne państwa, jedne dla gejów, a drugie dla lesbijek. Jedno pokolenie i mamy problem z głowy.

lapps

2012-09-29, 11:20
DUST DEVIL napisał/a:

Ciekawa sprawa - uważam, że w Polsce pary gejowskie mają zbyt mało praw



a na ch*j im wiecej? nikt ich przeciez nie gania z pochodniami ani nic. jak chca miec dzieciaka to niech sobie zrobia, a nie beda kolejnych malolatow zarazac swoim uposledzeniem i pogarszac i tak kiepski przyrost naturalny

le...........ce

2012-09-29, 13:05
toka napisał/a:



Mój pierwszy artykuł, proszę o wyrozumiałość :)


O, ni ch*ja! Będziemy Cię jechać jak burą sukę!

ten_tego

2012-09-29, 14:33
Ja pie**olę... chorzy ludzie. Brak słów. :samoboj:

gimi84pl

2012-09-29, 18:16
pastorka (baba ksiądz- księzna k***a), lesba po ślubie cywilnym i kościelnym mówi, że biblia jest nieaktualna, nie od boga, nieważna. jak bym zobaczył żółtego murzyna w długich prostych bląd włosach hehehehe dobry film

masabitumiczna

2012-09-30, 10:16
@ lapps - W Polsce brakuje przepisów dających pewne prawa związkom partnerskim ( w tym homoseksualnych ). Mieszkam z moją dziewczyną od 4 lat, razem jesteśmy z 10, ale jeśli ja będę miał wypadek i leżał w szpitalu to ona będzie traktowana jako obca osoba, nie będzie miała dostępu do dokumentacji medycznej itp. bo nie jest rodziną. Nie będzie dziedziczyć nic po mnie. Ktoś może powiedzieć, że mogę napisać testament, ale nie o to chodzi, żeby ciągle pisać jakieś pełnomocnictwa tylko, żeby po rejestracji związku partnerskiego takie rzeczy były z automatu. Tego właśnie brakuje wielu polskim związkom partnerskim, konkubinatom ( k***a co to jest za słowo?!?! ) i parom homoseksualnym.

Do tych co im tak przeszkadzają homoseksualiści, boicie się ich czy co?
Im bardziej będzie chcieli z nimi walczyć tym więcej będzie parad równości i innych tego typu happeningów...

sinjids

2012-09-30, 10:21
Śmierdzi mi to jakąś propagandą. Można prosić o jakieś bardziej szczegółowe info nt. tytułu, roku produkcji i gdzie to leciało?

człowiek_zły

2012-09-30, 10:33
SOCJALIZM i wszystko jasne. Wysokie podatki i dominacja państwa nad obywatelem.

Justtin

2012-09-30, 10:33
jolmen13 napisał/a:



Niech homosie, którzy są tak bardzo przewrażliwieni na swoim punkcie i wierzą w to, że wszyscy dookoła chcą ich wymordować stworzą własne państwa, jedne dla gejów, a drugie dla lesbijek. Jedno pokolenie i mamy problem z głowy.



Hahaahaha, a skąd się biorą homosie? Pewnie myslisz ze z par homoseksualnych.

:idzwch*j: