18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Skupek

2010-08-18, 20:57
Uploader do dźwięków? Przeszłoby czy nie bardzo? :)

Vireek

2010-08-18, 21:18
Skupek napisał/a:

Uploader do dźwięków? Przeszłoby czy nie bardzo? :)



Najlepiej nowy dział do plików dźwiękowych, muzyka, mp3, nagrania itp ;) Fajny pomysł Skupek

Każdy miałby możliwość wrzucenia na serwer swojego nagrania np, z tel. lub dyktafonu. Uploader powinien obsługiwać sporą liczbę formatów plików.

miedziak

2010-08-18, 22:25
Virdos,Skupek, no, denerwuje to trochę jak chcesz wrzucić jakiś kawałem do działu czego słuchają sadyści, i jeśli nie ma tego na jutjubie i innych wrzutach to trzeba się przez to ze 15 minut pie**olić z łindołsmółwimejkerem.
Conscribo, A co do tagów i generalnie wyszukiwatrona to dobrze by było żeby nie zwracał uwagi na wielkość liter i polskie znaki (tak jak jest na allegro)
A i generalnie działu było, to pragnę donieść że w tematach po reformie piwnej z powrotem zaczęły się piwa liczyć.

Acha i żeby gify( a przynajmniej te ruchome obrazki) były wrzucane do filmików, a nie do zdjęć, bo jest to strasznie denerwujące jak chcesz obejrzeć najlepsze zdjęcia na sadolu a tu się okazuje że to nie zdjęcia tylko jakieś nieme filmik.

.:...........:.

2010-08-18, 22:37
miedziak napisał/a:

Acha i żeby gify( a przynajmniej te ruchome obrazki) były wrzucane do filmików, a nie do zdjęć, bo jest to strasznie denerwujące jak chcesz obejrzeć najlepsze zdjęcia na sadolu a tu się okazuje że to nie zdjęcia tylko jakieś nieme filmik.


No nie przesadzaj, tego akurat nie da się zrobić.

teken

2010-08-21, 20:42
Chciałem zwrócić uwagę na jedną sprawę. Ostatnio wprowadziliście najlepiej oceniane komentarze, po czym od groma ludu zaczęło wrzucać jakieś obrazki, często w dużych rozmiarach, w efekcie czego przeglądając stronę co chwilę widzę jakiś debilny obrazek pod filmem. Sam pomysł na najlepsze komentarze jest fajny bo sam wszystkich nie czytam, a niektóre (zazwyczaj najlepiej oceniane) są łachowe, ale z tymi obrazkami to już przesada. Jak są małe to kij w to, ale często są 2 - 3x większe od ramki playera. Dało by radę zrobić coś, żeby nie wyświetlało samych obrazków, albo żeby na głównej wyswietlało ich miniaturki ?

Lashlo

2010-08-21, 20:45
teken napisał/a:

Chciałem zwrócić uwagę na jedną sprawę. Ostatnio wprowadziliście najlepiej oceniane komentarze, po czym od groma ludu zaczęło wrzucać jakieś obrazki, często w dużych rozmiarach, w efekcie czego przeglądając stronę co chwilę widzę jakiś debilny obrazek pod filmem. Sam pomysł na najlepsze komentarze jest fajny bo sam wszystkich nie czytam, a niektóre (zazwyczaj najlepiej oceniane) są łachowe, ale z tymi obrazkami to już przesada. Jak są małe to kij w to, ale często są 2 - 3x większe od ramki playera. Dało by radę zrobić coś, żeby nie wyświetlało samych obrazków, albo żeby na głównej wyswietlało ich miniaturki ?


Przeglądaj tematy z forum, huehuehue. ;-)

~Angel

2010-08-24, 19:17
Proponuję:
1.
zmienić nazwę tematu:
Komixxy.pl - Temat Zbiorczy
na
Komiksy - Temat zbiorczy
przerzucać tam wszelkie historyjki komiksowe wszelkiego rodzaju

2
Utworzyć temat zbiorczy:
Kabarety - Temat zbiorczy

oraz
Family guy - temat zbiorczy

Ra...........og

2010-08-24, 19:23
angel, ale nie wszystkie komiksy są gównem, w ten sposób zaden inny komiks nie wyszedł by na główna. Jak byśmy kontynuowali taka polityke to zaden nowy temat nie poajwił by się już na głónej. Temat Komixxy.pl dotyczy tylko tych z tamtej strony i niech tak pozostanie ;-)

miedziak

2010-08-24, 21:37
takie tam małe faux pas
jest napisana prośba o
podanie nazwy użytkownika, a
od czasu czyichś prób zalogowania
się na cudze konto logujemy się imejlem.


Vireek

2010-08-28, 18:11
A może takie udogodnienie?
Podczas przęglądania tematów (nie przez forum) tagi mogłyby być zawsze widoczne, bez konieczności otwierania tematu. Myślę, że ułatwiłoby to życie użytkownikom ;)

Lord~Fekal

2010-08-29, 10:36
Nie wiem czy było to już tutaj poruszane, ale jak stawiam browara i temat znika, to mam przy nicku, że postawiłem, a jak później chce zobaczyć gdzie to piwo postawiłem to już tam tego nie ma. Piękne zdanie :shock:

not_NULL

2010-08-29, 11:37
Lord~Fekal napisał/a:

Nie wiem czy było to już tutaj poruszane, ale jak stawiam browara i temat znika, to mam przy nicku, że postawiłem, a jak później chce zobaczyć gdzie to piwo postawiłem to już tam tego nie ma. Piękne zdanie


Tłumacząc, co kolega miał na myśli:
Postawione piwa nie znikają po usunięciu tematu/postu, tak jak piwa otrzymane ;)


Nie jestem pewien, czy to było już poruszane tutaj, ale pamiętam małą debatę na sb, dot. wystawiania piw za niektóre wpisy. Z jakimś ograniczeniem typu 'można wystawić góra 2piwa dziennie' albo coś w tym stylu... Odnośnie sprzeciwu, że to spowoduje nalot neozjebów na sb, to myślę, że szybko się ulotnią, bo gdyby mieli coś pisać, to już dawno by się tam odzywali - na dłuższą metę odpuszczą i tak, więc nimi nie ma się co przejmować.

Ra...........og

2010-08-29, 11:42
Co jakiś czas licznik piw jest aktualizowany ;-)

Lord~Fekal

2010-08-29, 22:55
Cytat:

Co jakiś czas licznik piw jest aktualizowany


No to nie ma problemu.
X