18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

sa...........os

2017-06-24, 12:54
Ork.Fajny napisał/a:

W ramach oszczędności serwera proponuje usunąć dział Polityka i Religie.



Gdzie ty byś się biedny napinał wtedy? :lol:

lesiot

2017-06-26, 15:27
Ork.Fajny napisał/a:

W ramach oszczędności serwera proponuje



Weź się zdecyduj... o jakich oszczędnościach mówisz skoro:
Ork.Fajny napisał/a:

Czyli prawie nikt, bo prawie nikogo tam nie ma.



Ork.Fajny napisał/a:

Teraz ten dział jest zbędny bo nie ma już ludzi, którzy publikują za dużo. Ani nie ma też tematów pod którymi toczą się płomienne dyskusje na dwadzieścia stron.



Ork.Fajny napisał/a:

zakaz tracenia czasu na pierdołowate mikro-tematy



Wiesz co... najlepiej będzie jak w ramach oszczędzania serwerów sadistica, o które tak się martwisz usuniesz swoje konto.
Zresztą... dział o którym piszesz słusznie nie wyświetla się na głównej, więc omijanie go i nie wchodzenie tam jest zajebiście proste - skorzystaj z tego, zamiast nawet tu się kompromitować pisząc rzeczy które nawzajem sobie przeczą.

~LeweOkoSaurona

2017-06-26, 21:27
W ramach oszczędności proponuję dać mi na 24 godziny możliwość usuwania kont użytkownikom. Zupełnie za darmo zrobię tutaj porządek.

tranzystor

2017-06-26, 23:23
LeweOkoSaurona napisał/a:

W ramach oszczędności proponuję dać mi na 24 godziny możliwość usuwania kont użytkownikom. Zupełnie za darmo zrobię tutaj porządek.




Dajemy Ci możliwość na 24h usunięcie własnego konta. Skorzystaj.

SilverSky

2017-07-09, 17:12
Czy u kogoś też występuje ten sam problem co u mnie tj. filmiki z serwera sadistic się nie ładują, a np. w dziale hard ciągle ikona ładowania się strony ?

krzyks

2017-07-09, 17:30
SilverSky napisał/a:

Czy u kogoś też występuje ten sam problem co u mnie tj. filmiki z serwera sadistic się nie ładują, a np. w dziale hard ciągle ikona ładowania się strony ?



Mi dział hard ładuje się normalnie, filmy z sewerów sadisitica działają tylko moje dwa ostatnie na hardzie, reszta nie. Nie ładują się też obrazki i zdjęcia, po za kilkoma, które ładują się chyba z cachu. Ci co teraz wrzucają filmy na serwery pewnie widzą swoje materiały. Były też zgłoszenia, że avatary użytkowników się nie ładują. Problem zaczął się dziś między 8 a 9 rano sądząc po komentarzach które zostały postawione jeszcze gdy filmy można było obejrzeć. Niemniej dziwna sprawa, bo wiele filmów dostaje piwa, moje też. Czyżby jednak nie wszyscy mieli problem? :nie_znaju: Jeśli chodzi o zdjęcia/obrazki, to po zmianie img na www są widoczne, więc tym razem nie zniknęły.

cortey

2017-07-09, 17:38
SilverSky napisał/a:

Czy u kogoś też występuje ten sam problem co u mnie tj. filmiki z serwera sadistic się nie ładują, a np. w dziale hard ciągle ikona ładowania się strony ?




Mam dokładnie tak samo. Problem wystąpił dzisiaj rano. Wczoraj wszystko jeszcze śmigało.

TB303

2017-09-18, 19:21
Czy tylko ja mam problem z wgraniem filmów, zdjęć i gifów na serwer? Próbuje, próbuje i nic - jak się nie wgrywa, tak się nie wgrywa :lodowka:

Al...........go

2017-09-18, 19:32
Wgrywanie filmów, zdjęć, problem z certyfikatem.

~Velture

2017-09-19, 08:52
Nie działa zgłaszanie duplikatów. Próbowałem kilka razy i ch*j. Dawałem nawet linki do innych tematów i też ch*j.



W każdym temacie jak da się rozwinięcie komentarzy to samo się odpie**ala. Ktoś chyba zapomniał o <d


Kolejny błąd. Podczas oglądania działu i rozwinięciu komentarzy nie widać w komentarzach filmików z YT. Kiedy wejdzie się w temat to widać normalnie.

Zrobiłem 2 screeny obrazujące problem. Jest tak w każdym temacie ale dałem tutaj przykład z 1 tematu.



TB303

2017-09-19, 13:32
Minęło kilka godzin i dalej to samo - "Wpisany link jest nieprawidłowy" - mimo, że próbowałem zgłosić duplikat tak, jak zawsze to robiłem :-/

~Velture

2017-09-20, 08:20
Ehh i znów problem z chomikowym playerem.



A no i znów nie działa wklejanie linku w zgłoszenie duplikatów.

TB303

2017-09-21, 11:30
Dalej zgłaszanie duplikatów nie działa - ciągle ten sam komunikat o "Niepoprawnym linku" :kawa:

~Velture

2017-10-05, 16:09
Zauważyłem nowy player i od razu zajebisty bug. Niektóre filmy są spoko a niektóre prezentują się tak:





Wyszukiwarka szaleje i nie pokazuje wszystkich postów tylko jakieś starocie na max 7 stronach pomimo, że napisane jest "3680 wyników"

Ixodidae

2017-10-09, 16:16
Funkcja " zgłoś duplikat" nie działa.
Po wklejeniu linka i próbie wysłania pojawia się komunikat
Cytat:

Wpisany link jest nieprawidłowy

X