18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psy - groźne choć udomowione.

Ge...........lo • 2013-02-16, 15:18
Człowiek zaatakowany przez psa przeważnie traci głowę. Nie wiem czy kiedykolwiek mieliście sposobność znaleźć się na celowniku czworonoga ale jeśli tak to wiecie jakie to nieprzyjemne uczucie.
To są maszynki, czysta drapieżność mięsożercy. Gdy obserwuje się zajście z perspektywy to człowiek wygląda jak ofiara a nie równy z równym.
Dziecko zaatakowane przez bezpańskie psy w hiszpani:
Atak w 0:25

Reporter osaczony:

Dziecko niedopilnowane:

Oto kilka słów o samej technice ataku.

I zastosowanie w praktyce :D

I nawet wyszkolony oraz uzbrojony człowiek ma trudności z opanowaniem choć jednego czworonoga:
Atak w 0:26

A w panice jaką wywołuje zasiany w ludzkim sercu lęk przejmuje kontrolę:(jest morderstwo więc dam "link")
/watch?NR=1&feature=endscreen&v=Dai5JK4qXgA
Choć czasem atak jest kontrowersyjny:


Dlatego przestrzegam, pilnujcie siebie i dzieciaków. A własne czworonogi(nawet jeśli to aniołki, na z wyłączeniem tych szczurów jak york, sarenka czy maltańczyk itp...) zabezpieczcie kagańcem. To psa nie krzywdzi a ludzi uspokaja i świadczy o wysokiej kulturze i empatii właściciela.
Przecież każdy pamięta historie z polski! 1 2 3

tomaskus

2016-05-01, 17:11
Ja mam łagodną sukę i nie obchodzi mnie przeszłość innych ludzi i ich odczucia. A w obronie jej a także innych znajomych psów jestem gotowy rozłupać człowiekowi czaszkę.

sk***ysyn666 napisał/a:

Ja jestem w posiadaniu psa Husky, ma niecałe pół roku i trzymam go na smyczy tylko na ulicy. Powód tego jest taki, że boję się że go auto pie**olnie :D Jest to suka, bardzo spokojna, jeszcze bardziej spokojnego psa w życiu nie widziałem i wy chyba także :) Jeszcze ANI jednego człowieka nie ugryzła, ale za to lubi przewracać dzieci :D szczerze to tego psa mógłbym dać nawet do żłobka to by nikomu krzywdy nie zrobił. Nawet nie szczeka jak ktoś do domu przychodzi, do każdego psa podchodzi łagodnie, nigdy nie szczeka, chce sie tylko bawic. Pies ten lubi gryzc ale swoich wlascicieli, tylko i wylacznie :D ale to dla zabawy i nigdy jeszcze z calej sily mordy nie zamknela :D Co prawda w dupe czasem sie jej dostaje, ale nawet to nie psuje jej reputacji :)


polecam Husky kazdemu, kto sie boi o zdrowie swoje i rodzinki :)

PS.
Jak mieszka z wami tesciowa to nie bierzcie Huskiego, jest mozliwosc ze sie z nia zaprzyjazni, szkoda byloby kumpla stracic :/

I jeszcze powiem, że jakby na mnie lub na mojego psa rzuciło się jakieś bydlę zapie**oliłbym bez zastanowienia, zresztą czy to takie trudne walczyć z jakimś psem ? Wiadomo, że rany można odnieść, ale jak się ma krzepę to wystarczy dobrze pie**olnąć i papa :D i nie żal mi Pitbullów oraz tychżepodobnych, gdyż to chodzący mordercy, nie ma przypadku pitbulla, amstaffa itp. itd. etc. zeby kogoś nie zaatakował :) graty dla czarnego za dobre sprawowanie.

Lubię takich ludzi bo to wpływa też na psa. Też mam sukę i wiem że gdyby się spotkały to by nie było żadnych niesnasek. Spokojni właściciele i zrównoważone suki.

Chodzę do lasu i nie używam smyczy. Każdy kto się zna na psach wie że jeśli ktoś trzyma psa tylko na smyczy to musi to robić już cały czas. A jak ktoś pozwala psu na interakcje z innymi psami od małego wtedy ten pies potrafi się komunikować.