18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowa mapa europy

Cy...........el • 2014-01-05, 18:00
jeszcze tylko parę lat :-/

sauerps

2014-01-05, 21:00
Loaloa napisał/a:

Brud to mieszka pomiędzy Odrą, Wisłą, Tatrami i Bałtykiem

czemu takich trolli z dupy nie banujecie? Takie k***y nie powinny mieć tu wstępu. Co do tej całej mapy to przy takim rozwoju wydarzeń z Polski niewiele zostanie w niedalekiej przyszłości

adrian_dieter

2014-01-05, 21:01
RusMan napisał/a:



ty antypolskie ścierwo !



Serio? Zgodzę się z treścią komentarza, ale napisał to człowiek z nickiem RusMan, a to mi przywodzi na myśl Człowieka Kacapa.

Tak, wiem, mam "dieter" w nicku, ale wynika to z faktu bycia fanem gitarzysty Modern Talking, Dietera Bohlena.

Vietor

2014-01-05, 21:21
@up

k***a mać, przecież Loaloa to taki sam troll jak Radeghost, sraatveger czy ten trzeci, Shatter. Zaorać w rowie i koniec rozmowy.

Kozioł.

2014-01-05, 21:31
BongMan napisał/a:

Zanim niemcy zmienią się Nową Turcję, to Polska będzie już dawno dzielnicą niemiec, dlatego też chcąc-nie chcąc będziemy częścią Nowej Turcji.



Sosnowiec od razu możemy oddac ciapakom bo to Polski czarnobyl. Same mamy madzi, trybsony i inne bongmany. Wpuścić wam tam ciapaków i odgrodzić murem wysokim na 100 metrów.

DirtyHarry033

2014-01-05, 21:43
@ Loaloa
أنا قذرة وأحب الماعز to chyba po twojemu

Loaloa

2014-01-05, 21:51
Oooooo, widzę, że kilka słów prawdy mocno zabolało dumę białej rasy. Gdybyście sobie zadali trud i choć na chwilę wyjrzeli z zatęchłego k***idołka, zobaczylibyście, że mam rację. Ale po co? Uważajcie się nadal za Przedmurze i Chrystusa Narodów, tym śmieszniej będzie, gdy wreszcie skonfrontujecie wasze mrzonki z rzeczywistością.

Kozioł.

2014-01-05, 21:59
Loaloa napisał/a:

Oooooo, widzę, że kilka słów prawdy mocno zabolało dumę białej rasy. Gdybyście sobie zadali trud i choć na chwilę wyjrzeli z zatęchłego k***idołka, zobaczylibyście, że mam rację. Ale po co? Uważajcie się nadal za Przedmurze i Chrystusa Narodów, tym śmieszniej będzie, gdy wreszcie skonfrontujecie wasze mrzonki z rzeczywistością.



Nie jesteś Polakiem więc czemu wypowiadasz się na nasz temat w dodatku pouczasz co ma kto myśleć? Idź zapuszczać pejsy ty śmierdzący czosnkiem jełopie.

mineten

2014-01-05, 22:12
Loaloa napisał/a:

Oooooo, widzę, że kilka słów prawdy mocno zabolało dumę białej rasy. Gdybyście sobie zadali trud i choć na chwilę wyjrzeli z zatęchłego k***idołka, zobaczylibyście, że mam rację. Ale po co? Uważajcie się nadal za Przedmurze i Chrystusa Narodów, tym śmieszniej będzie, gdy wreszcie skonfrontujecie wasze mrzonki z rzeczywistością.



Tak zabolało moją dumę że "człowiek" z mojego kraju jest w stanie napisać coś takiego. Oznacza to że "człowiek" ten nie ma szacunku do swojego własnego kraju a co za tym idzie nie ma szacunku sam do siebie. Jak wiec mogę go nazwać - człowiek ? nie - to była by obraza dla naszego gatunku. Gardzę ścierwem takim jak ty.

Ma...........os

2014-01-05, 22:23
Kozioł. napisał/a:

Sosnowiec od razu możemy oddac ciapakom bo to Polski czarnobyl. Same mamy madzi, trybsony i inne bongmany. Wpuścić wam tam ciapaków i odgrodzić murem wysokim na 100 metrów.



Czarnobyl to ty masz jak otworzysz okno jakie otworzysz odsatwisz szafę :) eheheh

Kozioł.

2014-01-05, 22:40
MadQlos napisał/a:



Czarnobyl to ty masz jak otworzysz okno jakie otworzysz odsatwisz szafę :) ehehehObrazek



Chyba pomyliło ci sie zdjęcie i wstawiłeś swoje z komunii. Podejrzewam że celowałeś że niby ślązakiem jestem i kradne węgiel ale pudło. Was już cała Polska hejtuje bo coraz więcej ludzi widzi że reprezentujecie umysłową Kambodże.

thunderfucker

2014-01-05, 23:23
PogromcaDziewic napisał/a:



A najgorsze jest to, że wpie**alają wszystkich do jednego wora. To nic, że "islamscy terroryśći" to tak naprawde wahabiści(czyli niewielki odsetek religii) służący jako narzędzie w rękach syjonistów. To nic, że Hezbollach wysyła życzenia swiąteczne Chrześcijanom. To nic, że Iran wspomaga chrześcijan w walce z wahabizmem. To nic, że akurat na bliskim wschodze są "rewolucje"(Czyli nazywanie Assada "terrorystą" bo broni wartośći chrześcijańskich oraz walczy z syjonizmem, tak jak Kadafi czy Husajn) Ale każdy ciapaty islamizuje Europe. Swoją drogą dziwne, że akurat TYLKO sąsiedzi Izraela mają "wojny domowe".

A tak wracając do mapy:
Południe Europy islamskie? No bez jaj. Powiedz to Serbowi albo Chorwatowi :D No nie licząc Bośniaków, bo to muzułmanie w wiekszości.



Cytat:

wahabiści

:homer:

Jak nigdy nie miałem potrzeby komentowania tutejszych idiotyzmów, tak po prostu zaorałem zębami krawężnik po wielkim lolu i osłabieniu tym "postem"

Cytat:

To nic, że "islamscy terroryśći" to tak naprawde wahabiści(czyli niewielki odsetek religii) służący jako narzędzie w rękach syjonistów.



Czyli w Iranie walczących między sobą sunnitów i szyitów wysyłają do allaha i mordują w samobójczych lub nie zamachach tylko wahabici których prawie tam nie ma ? Natomiast w Sunnickim Egipcie również są to wahabici. Muzułmanie którzy wzniecają wielotysięczne zamieszki na ulicach europy pochodzenia tureckiego algierskiego marokańskiego to też wahabici ? Jakoś nie słyszałem żeby Saudyjczycy szturmowali bramy europy. Może wspierają wiele akcji, ale również sunnici i szyici dobrze rozumiejący koran i Islam który jest religią pokoju (polecam przeczytać chociaż pewne fragmenty koranu) wysadzają każdą chrześcijańską czy inną nie islamską dupę w powietrze bo po prostu mają na to ochotę bo Allah tak karze.

Cytat:

To nic, że Hezbollach wysyła życzenia swiąteczne Chrześcijanom. To nic, że Iran wspomaga chrześcijan w walce z wahabizmem.

Zgwałcę Twoją matkę a potem wyślę Ci kartkę świąteczną co Ty na to ? :D Co nie przeszkadza im wcale w ucisku tychże chrześcijan. Swoją drogą bardzo rozsądne podejście posłużmy się jedną niewygodną grupą ludzi żeby zlikwidować inną dzięki czemu obie się uszczuplą.

Cytat:

Ale każdy ciapaty islamizuje Europe. Swoją drogą dziwne, że akurat TYLKO sąsiedzi Izraela mają "wojny domowe".



Otóż nie każdy ciapaty Islamizuje Europę ale znaczna większość tak. A politycy krajów zachodnich (społeczeństwo ma zgoła odmienne poglądy) sami nadstawiają dupy idąc na kolejne ustępstwa. I nawet szkoda to komentować. Dla wszystkich piewców multi kulti polecam wypad do Arabii Saudyjskiej bądź innego islamskiego kraju i proponuje szerzyć tam europejską tolerancję.

Nie jestem lewakiem, narodowcem ani zegarem ściennym. Nie uważam że każdy ciapak to terrorysta. Ale skoro chcą żyć wg. swojej kultury i prawa to polecam wypie**alać do siebie, Europę zbudowały inne wartości i będziemy żyć tak jak nam się podoba.

fylypsky

2014-01-06, 09:46
A tam, wpuścili trochę brudasów żeby miał kto kebaby robić i im brudne gacie prać, a internet panikuje że muzułmanie przejmują Europę. Pozdro

RavenRR

2014-01-06, 12:12
thunderfucker napisał/a:

Nie jestem lewakiem, narodowcem ani zegarem ściennym. Nie uważam że każdy ciapak to terrorysta. Ale skoro chcą żyć wg. swojej kultury i prawa to polecam wypie**alać do siebie, Europę zbudowały inne wartości i będziemy żyć tak jak nam się podoba.


Ech. Chrześcijaństwo rozpleniło się na przestrzeni wieków tak samo, jak islam robi to teraz - żyjąc w tamtych czasach też kazałbyś wypie**alać ludziom, którzy na krzywy ryj wbijają się ze swoją religią? :) Święci robili to ogniem i mieczem, polityką (vide wpływ papieży na władców), brudy robią to, wykorzystując ułomność inteligencji rządzących, prawa mniejszości, udogodnienia socjalne itd. Islam jest taką samą zarazą, jaką kiedyś było chrześcijaństwo. Nie mówię tu oczywiście o niesionych przezeń wartościach czy dorobku kulturowym, a o samej ekspansji. Obie religie roznosiły/roznoszą się jak wirus, tylko styl i czas jest inny.

BongMan

2014-01-06, 12:41
Kozioł., ale to nie w Sosnowcu, tylko w miastach obok mówią po niemiecku... Dziwne, co?

Kosa92

2014-01-06, 21:20
Phy, gdyby UE chciała wyje^&*% turków, zrobiłaby to w niecałe 15 min. i słuch by po nich zaginął na wieki... Tylko po co? Skoro robią szum i sztuczny tłok, absorbując tym samym ciemną masę.
No właśnie :*
Łykaj shit sadolu