18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowa mapa europy

Cy...........el • 2014-01-05, 18:00
jeszcze tylko parę lat :-/

Sylarr

2014-01-05, 19:47
Szlachcic_Cygański, nie dziwie ci się, że wolisz ciapaków, bo sam nim jesteś brudny cyganie.

DeX3r

2014-01-05, 19:48
Przecież w niemczech już jest nowa turcja

Szlachcic_Cygański

2014-01-05, 19:50
Sylarr napisał/a:

Szlachcic_Cygański, nie dziwie ci się, że wolisz ciapaków, bo sam nim jesteś brudny cyganie.



Sugerujesz się nickiem? Mam typowo nordycką urodę. Obrazek w awatarze to moja podobizna, tyle że ja mam nieco krótszą brodę. Ty zapewne jesteś jakąś wschodnioeuropejską mieszanką. Więc klękaj przed panem, k***o.

trabus

2014-01-05, 19:54
Ja pie**ole, żeby do gett internet podciągać. Loaloa i Cygański ch*j czy jak wam tam, uważajcie, żeby się wam karton nie podjadał od tych gigabajtów gówna wrzucanego tutaj :D

Licho5

2014-01-05, 19:58

Kobyle Caco

2014-01-05, 20:00
i znowu widzimy jak to sadistic zamiast zostać się ostoją czarnego humoru stał się k***idołkiem wąsatych januszów, sebów z blokowisk i narodowców, nie wspominając już o korwinistach.

PogromcaDziewic

2014-01-05, 20:07
Kobyle Caco napisał/a:

i znowu widzimy jak to sadistic zamiast zostać się ostoją czarnego humoru stał się k***idołkiem wąsatych januszów, sebów z blokowisk i narodowców, nie wspominając już o korwinistach.



To co tu jeszcze robisz? Masz bó(U)l dupy jak wąsaty Janusz.

Cyrk

2014-01-05, 20:10
Szlachcic_Cygański napisał/a:



Efekt maksa-kolonko... Ciężki przypadek.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ethnic_bioweapon
Masz prostaku.

Szlachcic_Cygański

2014-01-05, 20:18
Cyrk napisał/a:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ethnic_bioweapon
Masz prostaku.


:erniepalm: Pewnie myślisz, że mnie zagiąłeś. Lumpie, sparafrazowałeś słowa kolanki i myślisz, że wklejając link do wikipedii wzbudzisz szacunek, bo sam z siebie rzekomo interesujesz się tak mało popularnym zagadnieniem. W Polsce również mamy przedstawicieli "semickich genuf". I to całkiem pokaźną liczbę...

ellsworth

2014-01-05, 20:21
bialyidumny napisał/a:

oby brudasów wykończyła jakaś porządna bakteria, przy ich przyroście naturalnym (ciapak = ciapak *5)


Zamiast narzekać, bierz się za płodzienie dzieci.

Szlachcic_Cygański

2014-01-05, 20:22
ellsworth napisał/a:


Zamiast narzekać, bierz się za płodzienie dzieci.



Pewnie odeprze, że cywilizacyjne wygody mu na to nie pozwalają. :emo:

wormarder

2014-01-05, 20:29
a u nas czemu nie pisze cebuland albo inna kalafiornia? :krejzi:

Cyrk

2014-01-05, 20:33
Szlachcic_Cygański napisał/a:


:erniepalm: Pewnie myślisz, że mnie zagiąłeś. Lumpie, sparafrazowałeś słowa kolanki i myślisz, że wklejając link do wikipedii wzbudzisz szacunek, bo sam z siebie rzekomo interesujesz się tak mało popularnym zagadnieniem. W Polsce również mamy przedstawicieli "semickich genuf". I to całkiem pokaźną liczbę...

Słuchaj głupku. Gdybyś sobie zadał trud dokształcenia się w temacie ZANIM się wypowiesz to byś wiedział, że najpierw pogłoski, a następnie potwierdzone doniesienia o takiej broni są dostępne dłużej niż trwa twoje nędzne życie. Chciałem być uprzejmy i podać ci źródło, gdzie mógłbyś zacząć szukać tych dowodów, ale skoro jesteś zwykłym prostakiem, który rozumuje w kategoriach "zagiąć/nie zagiąć", to nie będę więcej tracić na ciebie czasu...

Szlachcic_Cygański

2014-01-05, 20:36
Cyrk napisał/a:

Słuchaj głupku. Gdybyś sobie zadał trud dokształcenia się w temacie ZANIM się wypowiesz to byś wiedział, że najpierw pogłoski, a następnie potwierdzone doniesienia o takiej broni są dostępne dłużej niż trwa twoje nędzne życie. Chciałem być uprzejmy i podać ci źródło, gdzie mógłbyś zacząć szukać tych dowodów, ale skoro jesteś zwykłym prostakiem, który rozumuje w kategoriach "zagiąć/nie zagiąć", to nie będę więcej tracić na ciebie czasu...



Napisz jeszcze, że sam wzbogacałeś treść! Oryginalnie po hebrajsku. Albo doszedłeś do tego artykułu wpisując "jak unyceztfić ciapakuf". Debil.

Kozioł.

2014-01-05, 20:55
Raz zatrzymaliśmy ciapaków pod Wiedniem to i drugi raz zatrzymamy. Tylko tym razem europa będzie tonęła w ciapackim gównie a my będziemy normalnym krajem i dobrze im tak za zostawienie nas na pastwę losu podczas wojen.