18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel w Egipcie

BongMan • 2011-05-27, 16:25
Jak w "Psach"
- Za co?
- Za jajco!

Przemo2sb

2011-05-28, 03:37
mnie też nauczycielka napie**alała w 3 klasie podstawówki linijka po łapach bo byłem niegrzeczny do dziś tej k***ie darować nie mogę, teraz to bym jej chętnie napluł w mordę... ale jedna jak mi lepa wyj***ła to się przeliczyła gdy jej oddałem

Pan Kibel

2011-05-28, 04:08
casimus napisał/a:

Ja wiem, że to jest sadistic, i że właśnie ten gościu jest sadystą.
Ale jak widzę strach tych dzieci i jego pie**oloną radość z ich krzywdzenia, to mnie krew zalewa.
k***a jakbym takiego gnoja dorwał to bym go dłuuugo męczył.
Brudasy, nie brudasy - to dzieci. A krzywda dziecka powinna być oddawana z zajek***apie**oloną nawiązką.
Aż mnie k***a trzęsie.
Palce bym ch*jowi łamał po kolei.
Zadko mnie coś z równowagi wytrąca, to k***a wytrąciło.
Za krzywdzenie dzieci i gwałty - lincz k***a, tylko lincz.

BongMan za wk***ienie mnie na maksa - piwo.
Zadna, k***a masakra nie boli tak jak widok strachu w oczach dziecka.
Kto ma dzieci, ten wie o czym mówię.

tylko sie nie zesraj w gacie z tego bulwersu :D :idzwch*j:

Slimak250991

2011-05-28, 04:27
A ja tam nie widziałem zbyt wielu filmów tego typu, ale na tyle co widziałem mogę stwierdzić, że na żadnym z nich nie widziałem, żeby nauczyciel bił dzieci, które by były w stanie mu oddać, lub przynajmniej się przeciwstawić.
O co mi chodzi, samych takich co są w wieku do lat 12 (pewien nie jestem) tłuką, a starszych to już się pewnie boją -.- :kupa:

jezus_jakub

2011-05-28, 08:03
natepnym razem gnojki przyloza sie do pracy domowej

ronix5000

2011-05-28, 09:39
LOL kolejny raz nie wierzę własnym oczom. Czy już dupokratyczne bezstresowe wychowanie zostało wpojone nawet w użytkowników sadistica? Chryste ludzie, tak jak ktoś wcześniej napisał zapytajcie swoich rodziców ile razy dostali w szkole linijką po łapie czy po plecach. I co skrzywiło to im psychikę, Wasi rodzice są mordercami? k***a jesteście tacy zajebiście mądrzy to idźcie do dowolnej podstawówki i zobaczcie jak się teraz zachowują dzieci. I nie mówię tu o gimbusach, którym już się wydaje, że są duzi i silni, ale o dzieciakach z 1-3 podstawówki. Jak mają w dupie nauczyciela i szkołę, a zrobić im nic nie można bo przychodzi rodzic z aferą, że przecież "jego dziecko jest takie słodkie". Tak jeśli masz własne dzieci, to to też tyczy się Ciebie - przejrzyj k***a na oczy!

zurik

2011-05-28, 10:47
i co? jak ktoś doda filmik z podpalanym psem czy czymś w tym stylu to połowa trzepie kite pod stołem, a druga połowa mówi, że za mało sadystyczne, a teraz jak jest prawdziwy sadystyczny filmik, to się w was moralność rodzi i odraza? śmiać się chce. Sadyści po ch*ju.

Osełedec

2011-05-28, 11:33
A ja uważam, że przemoc rodzi przemoc. Jednej rzeczy jestem zajebiście pewien: nigdy nie uderzę żadnego dziecka!

sirbaqu

2011-05-28, 11:38
lysy sk***iel

kabalero88

2011-05-28, 12:10
Ranger napisał/a:



Najlepiej to widać na śląsku - syn przyswaja od ojca, analfabety, śląską gwarę i potem męczy się na lekcjach polskiego, bo ''godo'' w wypracowaniach i poprawnie zdania po polsku nie umie ułożyć. A dlaczego? A no dlatego, że nauczyciel też ma wyj***ne, bo co najwyżej może pogrozić palcem, a i tak kasę zgarnie, jak co miesiąc.



Z chorzowa smierdzielu jestes a na Śląsk wbijasz przeciepie? Gorolu z kieleckiego. To,że ktoś godo gwarom nie znaczy, że niy umie "mówić i pisać poprawną polszczyzną". Miodek sie znalazł zasrany, a sam po zawodówie pewnie.

SkunMan

2011-05-28, 12:46
k***a mać, takiemu h*jowi bez kitu łeb bym ukręcił

zipi

2011-05-28, 12:52
w sumie wcale sie tym dzieciom nie dziwie, ze wyrastają na terrorystów, jak mają takie coś w szkole, chyba sam był bym wkurzony na cały swiat za takie dzieciństwo :) o kur. zaczynam rozumiec terrorystów :O

Ad...........ec

2011-05-28, 13:20
kabalero88 jak juz wspominalem, tez uwazam ze ślazacy to k***a najgorsze bagno.

Tw...........ir

2011-05-28, 13:24
a mi sie podobalo by tak w USA GB polsce i innych krajach... skonczylo by sie sk***ysynstwo w szkolach....


a nie kosze na glowach laduja w polsce...


sam pamietam jak w szkole gostek chcial mi dac 4 a mu powiedizalem na dorum klasy ze go poj***lo i wszystkim bez gadania 5 wystawil...

a powinno byc tak ze powinienem dostac w ryj i powtarzac klase...



wspomnicie moje slowa gdy dzieci beda rocic co chca....


powinny wrocic kary cielesne ale uzasadnione do szkoly. nie ze tluka dzieci za nic tylko konkret spoznienie gadanie podskakiwanie bojki itp... uwaga w dzienniczek plus wpisane jaki wpie**ol dostalo

kabalero88

2011-05-28, 14:18
Adas_samiec napisał/a:

kabalero88 jak juz wspominalem, tez uwazam ze ślazacy to k***a najgorsze bagno.


Bo co, bo mają tradycje?
Bo mają własny język,którego gorole nie rozumieją?
Ty nawet boisz sie przyznać skąd pochodzisz, bo pewnie gnój przerzucasz od rana do nocy. Ciekawe czym bys sie grzał ciulu w zime, gdyby nie Ślązacy.