18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel w Egipcie

BongMan • 2011-05-27, 16:25
Jak w "Psach"
- Za co?
- Za jajco!

shodek

2011-05-28, 00:12
no k***a co jak co, to jest sadistic ale tego sk***ysyna bym zabil, co za k***a frajer! Zna ktos szczegoly czy ktos inny tego juz nie zrobil? Jakies info czy gnije sk***ysyn w wiezieniu czy cos?

KT1

2011-05-28, 00:16
Za karami cielesnymi wypowiedzieli się:
- Ci najbardziej gnojeni w szkole
- ludzie którzy skończyli szkołę w czasach "bez bicia"
- oglądający uwage na TVNie


Majster90

2011-05-28, 00:22
o zesz ty k***a k***ysynu, pedale j***ny, zeby ci sie tak stara do wyra w ciapki sp***olila, i zeby nowego przescieradla na rynku nie mieli swinio francowata, mendo j***na.

butlonosy

2011-05-28, 00:34
to przecież dzieci małe były. najbardziej niewinne istotki. jak on mógł je tak skrzywdzić ;(

nie było by litości dla takiego. zabił bym go bez mrugnięcia okiem

Ranger napisał/a:

I to jest, k***a, edukacja! Przydałoby się to w Polsce wprowadzić to może przeciętny Polak wreszcie mógłby się popisać intelektem. A tak to ośmieszamy się, gdzie tylko można, a edukację mamy w dupie.

Najlepiej to widać na śląsku - syn przyswaja od ojca, analfabety, śląską gwarę i potem męczy się na lekcjach polskiego, bo ''godo'' w wypracowaniach i poprawnie zdania po polsku nie umie ułożyć. A dlaczego? A no dlatego, że nauczyciel też ma wyj***ne, bo co najwyżej może pogrozić palcem, a i tak kasę zgarnie, jak co miesiąc.

Kary cielesne są przydatne. Jak ktoś nie chce się uczyć to trzeba go do tego zmotywować. A nic tak nie motywuje, jak porządny wpie**ol! :)



podaj twój adres... przyjadę cię zmotywować do myślenia

KaOeNDeI

2011-05-28, 00:41
casimus napisał/a:

Ja wiem, że to jest sadistic, i że właśnie ten gościu jest sadystą.
Ale jak widzę strach tych dzieci i jego pie**oloną radość z ich krzywdzenia, to mnie krew zalewa.
k***a jakbym takiego gnoja dorwał to bym go dłuuugo męczył.
Brudasy, nie brudasy - to dzieci. A krzywda dziecka powinna być oddawana z zajek***apie**oloną nawiązką.
Aż mnie k***a trzęsie.
Palce bym ch*jowi łamał po kolei.
Zadko mnie coś z równowagi wytrąca, to k***a wytrąciło.
Za krzywdzenie dzieci i gwałty - lincz k***a, tylko lincz.

BongMan za wk***ienie mnie na maksa - piwo.
Zadna, k***a masakra nie boli tak jak widok strachu w oczach dziecka.
Kto ma dzieci, ten wie o czym mówię.

K**** mać! ziomek! dawno nie widziałem na tym forum bardziej inteligentnej wypowiedzi! PIWO dla Ciebie! dla filmu NIE!

W Anal Wjeżdżam napisał/a:



Za 10 lat te dzieci będą w stanie odciąć ci łeb a potem zjeść kanapkę.



No. ch*jowo robisz laskę.



Po kolei to ty się lepiej naucz zdania składać



Rzadko k***a, rzadko !



Brudasy pomimo strachu w oczach dorosłego człowieka i tak ucinają mu łeb, więc w czym problem?



Wiem wiem, smakują jak kurczak

stary Cie ładował w tyłek i teraz srasz na rzadko.. sorry.. stara..!

Morosgovany

2011-05-28, 00:52
ja mam pytanie: kto to nagrywa?

Ranger

2011-05-28, 00:52
Cytat:

podaj twój adres... przyjadę cię zmotywować do myślenia



Jak mi obiecasz, że przyjedziesz to mogę ci posłać. Ale wątpię, bo mały, wątły chłopczyk w grubych okularach, który porządnie rozporka nie potrafi zapiąć ogranicza się do gróźb typu ''podaj adres''.

Tak więc powiem krótko: sp***alaj, hejterze! 8-)

Ratel141

2011-05-28, 01:00
Chciałbym, żeby tak spróbował w polskim liceum albo gimnazjum. Do drzwi by żywy nie doszedł...

butlonosy

2011-05-28, 01:02
@Ranger mnie nazywasz małym chłopczykiem tak?

a zauważyłeś co ten sadistic z ciebie robi? bo chyba na siłę chcesz być nie wiem jakim sadystą wypowiadając się "ooo jak zajebiście, napie**alają małe dzieci"

a jeśli już się urodziłeś takim zaj***nym sk***ysynem to nie zasługujesz na życie...

jest też trzecia opcja. starzy cię nie kochali albo koledzy z podwórka nie lubili.


staram się być powściągliwy w słowach... więc powiem tylko. zamknij paczę bo i tak nie pofatyguje się do ciebie przyjechać bo musiał bym cię wtedy zabić... inacze nie zrobił bym nic lepszego bo jak byś dostał kolejny wpie**ol to pewnie zaczął byś robić jak hitlerowskie śmieci "za nogi dzieciaka i o ścianę"

myśl sobie co chcesz, ale widzę w tobie złego człowieka. nienawidzę takich ludzi... więc nie odzywaj się do mnie plugawy śmieciu

metal15

2011-05-28, 01:09
mnie to wcale nie rusza, raczej śmieszy... dostają bardziej "symbolicznie" tym patykiem, bo widać że słowo nie działa

kalo_gero

2011-05-28, 01:17
Nie ma litości dla sk***ysynów bijących dzieci. Wyrwać chwasta!

Bartz

2011-05-28, 01:18
@ Butlonosy i Ranger
Panowie. Nie sądzicie, że wymienianie sobie uprzejmości przez neta i to jeszcze w takim miejscu jest kretyńskie? Wymieńcie się adresami i weźcie osobę trzecią co by kamerzysta jakiś był. A może nawet jakiś smaczny hardzik będzie :amused:

Co do filmiku. W tamtych rejonach takie rzeczy są tolerowane. Skoro ojcu i matce nie przeszkadza jak im córkę się obrzezuje kawałkiem szkła to dostanie linijką przez łapy tym bardziej nie zrobi na nich wrażenia. Niemniej nauczycielowi nie zaszkodziłoby jakby dostał kopa w ryj. Ot tak dla zdrowia.

Ranger

2011-05-28, 01:22
Cytat:

a zauważyłeś co ten sadistic z ciebie robi? bo chyba na siłę chcesz być nie wiem jakim sadystą wypowiadając się "ooo jak zajebiście, napie**alają małe dzieci"



To chyba ty tutaj jesteś, żeby udowodnić proboszczowi, że masz jaja i można cię spokojnie r*chać w dupę. To jest zwykłe napie**alanie linijką, co było praktykowane również w Polsce. Moi rodzice tego doświadczyli i co? Do dzisiaj pamiętają rzeczy, które przeciętny ''wyluzowany'' i beztroski licealista zapomni w 10 minut, bo jego umysł jest zajęty wymyślaniem kolejnego, debilnego demotywatora czy obrazka na kweika.

A jak widzę takich ludzi, co to ukaranie dziecka klapsem w dupę nazywają katowaniem i lecą od razu z donosem do opieki społecznej to mam ochotę ich zaj***ć. To właśnie tacy ludzie jak ty przyczyniają się do zacofania w dzisiejszym świecie, co objawia się między innymi tym, że 8 letnie dzieci do szkoły popie**alają z telefonami komórkowymi i nauka to jest ostatnie, co je interesuje.

Cytat:

staram się być powściągliwy w słowach... więc powiem tylko. zamknij paczę bo i tak nie pofatyguje się do ciebie przyjechać bo musiał bym cię wtedy zabić... inacze nie zrobił bym nic lepszego bo jak byś dostał kolejny wpie**ol to pewnie zaczął byś robić jak hitlerowskie śmieci "za nogi dzieciaka i o ścianę"


Otóż to! Więc skoro nie potrafisz spełnić obietnicy to zamknij mordę i idź spać, bo jak mama się dowie, że o 1 w nocy siedzisz na internecie to szlaban na komputer jak nic!
Poza tym niezły z ciebie hipokryta - dziecka nie dotykaj, bo jest święte. Ale jak tylko dorośnie to mógłbyś je zaj***ć, bo nie zasługuje na życie... :roll:

pi...........ro

2011-05-28, 01:50
k***a casimus jak nie prześwięcisz za młodego to później jeszcze większa patola. Wolałbym by moje dzieci dostawały po łapach niż później się kroiły bo są EMO czy ch*j wie co jeszcze. Wchodząc na sadistica licz się z tym, że laski dostają po ryju a dzieci po łapach. k***a...

Cz...........2l

2011-05-28, 03:03
KT1 napisał/a:

Za karami cielesnymi wypowiedzieli się:
- Ci najbardziej gnojeni w szkole
- ludzie którzy skończyli szkołę w czasach "bez bicia"
- oglądający uwage na TVNie



A Ty co...z CIA, FBI czy k***a jakiegoś KFC jesteś, że tyle m.in. o mnie wiesz??? Może wiesz jeszcze, w którą stronę włosy na dupie mi się skręcają??? :goatse: