18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszulki dla Sadystów

TheUgly • 2009-05-21, 22:03
Nie wiem czy była juz na tym forum podobna inicjatywa ale warto by było spróbowac :idea: A wiec ludzie co myślicie o stworzeniu unikatowych koszulek forum Sadistic.pl? W internecie roi sie od wykonawców podobnych projektów którzy za ok 40 zł są w stanie stworzyc dla nas jedyne w swoim rodzaju koszulki z jaimś hardcorowym wizerunkiem i logiem sadistic.pl na plecach. Jeśli temat przypadł by do gustu warto by było zorganizowac jakiś konkurs na najlepszy projekt i do dzieła. Miło by bylo spotkac jakiegoś sadyste w takim wdzianku stojac np w kolejce po bułki :-P :lol:

Na...........ze

2009-05-31, 17:06
Nie usilnie :P ... no dobra w sumie to bym chciała xD


Ale to kwestia dogadania się później z resztą, czy chcieliby swoje nicki, czy nie :] Dostosuję się xD

A co do tego gościa od koszulek. To była tylko propozycja :P

Wilczex

2009-05-31, 17:25
Moja ostatnia, poprawiona propozycja:

Ja nie chcę żadnych czaszek, bo to mi podjeżdża jakimś TRU METALEM dla uczniaków.

Mój pomysł:

Z przodu gładkie ( dla facetów zwykłe, dla pan nadal obstawiam serek ---> trójkąt xD )
Z tyłu na środku pleców, dość duże logo sadystica takie jak jest na stronie głównej.

Bez żadnych nicków, bo to podnosi cenę.

Więcej grzechów nie pamiętam.

Rh...........ox

2009-05-31, 17:53
w łodzi jest koleś który robi nadruki i na koszulki dla fc piłki w całej Polsce, niejaki Marek. Koszt koszulki 25 zeta przy minimalnej ilości 30 koszulek, niestety odpada wersja z nickiem ;/

Nebel

2009-05-31, 18:01
Ok, jak już dojdziecie do porozumienia, to dajcie znać :-) Bo mnie już naprawdę wszystko jedno :-) Tylko na logo mam korbę ;-)

mzmichal

2009-05-31, 21:09
LOL, wspaniały pomysł z tymi koszulkami. U mnie ciężko z kasą :-/ (jak u każdego studenta ), więc po 20 czerwca mogę napisać czy kupuję czy też nie!

Podoba mi się pomysł ~Nansze, tylko mi odpowiada bez nicku, z przodu logo, z tyłu czacha:

Ag...........pt

2009-05-31, 21:23
Jak dla mnie może być z tyłu samo logo, z przodu mały nick + jakiś mały detal (czacha, słoik itp.).

.:...........:.

2009-06-01, 08:14
Rhox napisał/a:

niestety odpada wersja z nickiem ;/



Albo właśnie stety.

Gorgon

2009-06-02, 21:25
ja osobiście bym dał na tyle logo :sloik: słoika

~Faper Noster

2009-06-02, 21:25
No a ja gdzie? Kubeczek i koszulka!

.:...........:.

2009-06-02, 21:29
Ja koszulkę BEZ czaszki.

Czaja

2009-06-02, 21:51
Ja też poproszę!
Z czaszunią i napisem :)
A po ile będzie?;p
Rozmiar L dla mł♦odego sadysty :]

Aciek

2009-06-02, 21:54
Ja też bym chętnie kupił, gdyby mnie było stać.
A jeszcze te ostatnie dni szkoły, ale pomysł genialny ; d.

Chętnie bym kupił, od dzisiaj zbieram kase na koszulke.
Więc, cena ustalona, czy jeszcze nie? Oczywiście z czaszką.

.:...........:.

2009-06-02, 21:59
A co z kwestią rękawa? Znajdzie się tam również małe logo jak to z przodu bądź zwykłą czcionką, czy też nic?
X