18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszulki dla Sadystów

TheUgly • 2009-05-21, 22:03
Nie wiem czy była juz na tym forum podobna inicjatywa ale warto by było spróbowac :idea: A wiec ludzie co myślicie o stworzeniu unikatowych koszulek forum Sadistic.pl? W internecie roi sie od wykonawców podobnych projektów którzy za ok 40 zł są w stanie stworzyc dla nas jedyne w swoim rodzaju koszulki z jaimś hardcorowym wizerunkiem i logiem sadistic.pl na plecach. Jeśli temat przypadł by do gustu warto by było zorganizowac jakiś konkurs na najlepszy projekt i do dzieła. Miło by bylo spotkac jakiegoś sadyste w takim wdzianku stojac np w kolejce po bułki :-P :lol:

balcerro

2009-05-27, 17:14
wyslij mi linka :P

Na...........ze

2009-05-30, 13:09
Ja bardzo chętnie taką koszulkę nabędę :D

Co do projektu koszulek :] może jakiś mały konkursik? :D A później drogą demokracji dojdziemy do konsensusu jakiegoś xD


Proponuję :] Czarne koszulki ( łał, co nie xD ) logo sada, małe, białe na piersi, z tyłu u góry nick właściciela i duży słoik z nalepką "jestem hardcorem" xD

Jak będę miała chwilę czasu to postaram się to jakoś zobrazować xD

Dz...........su

2009-05-30, 13:54
Małe logo na piersi mi pasuje.
Słoik wporzo, tylko bez hardkora - to zbyt oklepane.
Nick to dodatkowy problem, bo wtedy każda koszulka musi byc robiona indywidualnie. To mocno podnosi koszty.

Na...........ze

2009-05-30, 14:07
buuuu :-|

To ja mogę dodatkowo dopłacić do nicka xD

balcerro

2009-05-30, 15:21
koło mnie, na ulicy rybnej jest sitodruk i juz jakis czas temu robilismy z kumplami koszulki klubowe z zamowionym przez nas nadrukiem... kosz tej koszulki wynosil ok 25- 30 zl juz nie pamietam teraz... bo 15zl ich koszulka i nadruk

Na...........ze

2009-05-30, 15:39
Koszulki z długim rękawem :D pięknie :D

No to teraz będzie trzeba kogoś zwerbować, kto podejmie się zamówieniem xD
No i trzeba zrobić projekt haha xD

balcerro

2009-05-30, 16:07
Nansze napisał/a:

Koszulki z długim rękawem :D pięknie :D

No to teraz będzie trzeba kogoś zwerbować, kto podejmie się zamówieniem xD
No i trzeba zrobić projekt haha xD



najlepsze akcje sa na spontanie :D

.:...........:.

2009-05-30, 18:04
To teraz tylko czekać na projekt, jak się spodoba to się skusić.

TheUgly

2009-05-30, 18:06
Tą koszulkę mam już ok 2 lat. Czerń sie dobrze trzyma podobnie zresztą jak nadruk.

Ja oczywiscie też jestem zainteresowany kupnem koszulki ;-)

ed...........87

2009-05-30, 18:13
ja też biorę jeżeli oczywiście będę ;)

andariel

2009-05-30, 19:13
Ja tez biore. Byloby milo z opcja nicku z tylu, gdzies w okolicach lopatek. Z przodu logo, koles ze sloikiem (milo by bylo, gdyby dalo mu sie zaslonic albo przyslonic klejnoty tym logo, albo chociaz zrobic jego rysunek czy cos. Alex to w koncu mala, lokalna Sadisticowa legenda). Fajnie by bylo, jakby wygladala(koszulka)/wygladal(longsleeve) podobnie do banneru u gory strony.

Nebel

2009-05-30, 19:28
Z góry sorry za wykonanie, ale nie lubię tego typu zabaw ;-)



Z przodu skromnie (małe logo, po lewej stronie), a z tyłu słoik/gość ze słoikiem/nagi gość ze słoikiem :-D

Dawajcie jakieś propozycje :-)

Nebel

2009-05-30, 19:48
Rosemary napisał/a:

Hehe, ja słoika nie będę nosić ;)



Czemu? ;-)

Na...........ze

2009-05-30, 20:06
Moja propozycja :) ... Czachę z neta wygrzebałam :)




X