18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałt w kościele

Al...........go • 2017-09-12, 17:19
2 kwietnia doszło do gwałtu na pijanej kobiecie w jednym z brytyjskich kościołów. Mężczyzna uznał, że kobieta jest "dostępna" bo była, jak już wspomniałem, pijana. Gwałcicielem był oczywiście imigrant. Dziś został skazany na 9 lat więzienia, jednak po odsiedzeniu 5 zostanie odesłany do swojego ojczystego kraju. Gwałcicielem był niewykształcony sprzątacz.

Oto zdjęcie tego osobnika:



Źródło

P.S. Spokojnie Panowie, gwałcił swój.

voidinfinity

2017-09-13, 12:04
poligon6 napisał/a:

Podstawy logiki się kłaniaja, po co mam to robić. Ale nawet w Polsce takie spedy istnieja np Włókiennicza w Łodzi, ale nawet tam w porównaniu ze strefami No-go jest spokojnie.



Podstawy arytmetyki się kłaniają. Przeczytaj sobie ilu nachodźców zjeżdża do europy, potem przetwórz że 95% to silne młode chłopaki, które jadą po socjal. Przy okazji dorobić na handlu prochami - bo do jakiej innej pracy się analfabeta może nadawać? (czyli jakieś 2/3 z nich).

poligon6 napisał/a:

Po pierwsze taki oszołom jak oko zwisa mi kalafiorem, i jakbys się troche interesował "internetami" to bys wiedział ze konto było fałszywe.



A skąd wiesz, że było fałszywe? Jakieś dementi od zainteresowanego albo episkopatu? Nie było? No to ja zakładam, że to mógł być jego wpis. Szczególnie, że konto było prowadzone jakiś czas i były tam normalne wpisy. No ale może lewacko-żydowski #spiseQ :amused:

Albo wiesz czemu nie było dementi? Bo musiałby powiedzieć, że choć tego nie napisał - to się w 100% z tym zgadza - bo taka jest nauka kościoła, ciećwierzu.

Poza tym - emocje które ten wpis wywołał były prawdziwe. Realny wk*** na oficjalną naukę kościoła.

Tyle tylko że tych emocji nie ma gdy:

1. gwałci polaczek
2. gdy się głośno nie mówi jaka jest nauka kościoła w sprawie ciąży z gwałtu (a jak murzyn gwałci to już w ogóle, bo chyba typowy polaczek się boi co somsiady powiedzo)

Po prostu jesteście bandą hipokrytów i tyle ;-)

The_Generat

2017-09-13, 12:34
"Europejczycy niby nie mają, a poczytaj co błękitne hełmy odpie**alają ;-) "

no ale moje stanowisko jest jasne... do piachu sk***ysynów, niezależnie od nacji, stanowiska itp

poligon6

2017-09-13, 13:02
"A skąd wiesz, że było fałszywe? Jakieś dementi od zainteresowanego albo episkopatu? Nie było? No to ja zakładam, że to mógł być jego wpis. Szczególnie, że konto było prowadzone jakiś czas i były tam normalne wpisy. No ale może lewacko-żydowski #spiseQ "

Poczytaj "internety" to sie dowiesz, już rok temu chciano je zablokowac wszystko jest podane nawet newsweek o tym pisze. Co do całej burzy pod wpisem to ma na celu tylko zmiane tematu. Lewusy i ich pozyteczni id i0ci ( to o tobie akurat) wklejaja po całym necie podobne wklejki, a to żeby dowalić katolom i cebulakom, na których zawsze mozna liczyc ze rozpetaja burze. a wszystko by umknał podstawowy cel dyskusji. Zwożenie imigrantów powoduje wzrost przestepczości, stad frajerskie teksty ze wiecej ginie w wypadkach samochodowych i tym podobnej bałwaniastej retoryki, którą łykacie jak pelikany bi Oko cos tam powiedział.

voidinfinity

2017-09-13, 13:17
poligon6 napisał/a:

Poczytaj "internety" to sie dowiesz, już rok temu chciano je zablokowac wszystko jest podane nawet newsweek o tym pisze. Co do całej burzy pod wpisem to ma na celu tylko zmiane tematu. Lewusy i ich pozyteczni id i0ci ( to o tobie akurat) wklejaja po całym necie podobne wklejki, a to żeby dowalić katolom i cebulakom, na których zawsze mozna liczyc ze rozpetaja burze.



Próbowano i nie zablokowano? :amused: Czyżby legalnym było podszywanie się pod inne osoby? :amused:

Jak dla mnie wygodna wymówka jak się coś pie**olnęło i nie można zdementować.

Pokaż mi dementi gdzie episkopat lub Oko, mówi, że to nie on pisał i się z tym nie zgadza.

poligon6 napisał/a:

bałwaniastej retoryki, którą łykacie jak pelikany bi Oko cos tam powiedział.



Oczywiście nie odnosisz się do tego, że jest to oficjalna nauka kościoła i żaden kapłan oficjalnie nie wystąpi przeciw niej.

Więc nawet jak tak nie napisał, to tak myśli, a nawet jak tak nie myśli, to tak musi szczekać. Rozumiesz? Czy nie dociera?

Ehhh barany i hipokryci :amused: Co by te ruchy ideologiczne robiły, jakby nie wy? :amused:

Normalni też nie jesteście, bo choć wprost wypowiadam się przeciwko przyjmowaniu imigrantów, to waszym zdaniem popełniam "myślozbrodnie" (doczytasz sobie co to) bo śmiem pisać, że jakiś polaczek coś złego zrobił. No spoko :amused:

ps. Więcej niż w wypadkach, umiera z własnej ręki (samobójstwa). Nie wiem jak to możliwe w katolickim kraju :krejzi:

poligon6

2017-09-13, 13:25
"Pokaż mi dementi gdzie episkopat lub Oko, mówi, że to nie on pisał i się z tym nie zgadza. "

Kazdy wie jakie jest zdanie KK w tej sprawie, mnie inetersuje stan prawny, a kazdy może pisac swoje dyrdymały. Dla was lewuski jest wazne ujadanie na KK, tylko co mnie obchodzi. Nie mam zamiaru brać na powaznie bzdur Oko, tak jak lewackiej propagandy w tym temacie majacej na celu rozmycie całej sprawy. Przypominam sprawa dotyczy tego ze imigranci popełniaja wiecej gwałtów w przeliczeniu na dana populacje, a wy skaczecie towarzysze po tematach jak żabki.

voidinfinity

2017-09-13, 13:31
poligon6 napisał/a:

Kazdy wie jakie jest zdanie KK w tej sprawie, mnie inetersuje stan prawny, a kazdy może pisac swoje dyrdymały. Dla was lewuski jest wazne ujadanie na KK, tylko co mnie obchodzi. Nie mam zamiaru brać na powaznie bzdur Oko, tak jak lewackiej propagandy w tym temacie majacej na celu rozmycie całej sprawy.



No niby wie, ale jak polaczek zgwałci to takiego rezonansu nie ma w społeczeństwie na słowa kapłanów - by rodzić. Widać kolor skóry ma znaczenie. Tak jak powiedziałem - "bo co somsiady pomysloo" ;-)

poligon6 napisał/a:

Przypominam sprawa dotyczy tego ze imigranci popełniaja wiecej gwałtów w przeliczeniu na dana populacje, a wy skaczecie towarzysze po tematach jak żabki.



Tłumaczyłem już wielokrotnie, że jak spędzisz element z całego kontynentu to będziesz miał więcej przestępstw :amused:

Ale nie, trzeba się przydupcyć, że o polaczkach coś piszę. Wszak teraz polaczki są święte krowy i nawet jak gwałci to widać ma powód (patrz najlepszy koment w tym temacie).

No ale waszym zdaniem patus z Polski jest dużo bardziej szlachetnym patusem, niż patus z afryki :amused:

Ehhh cebula, cebula :amused:

poligon6

2017-09-13, 13:47
"Tłumaczyłem już wielokrotnie, że jak spędzisz element z całego kontynentu to będziesz miał więcej przestępstw".

Zastanów się co piszesz we Włoszech 5% populacji odpowiada za 40% gwałtów, jarzysz czy nie bardzo. Czyli musi to byc odpowiednio dziki element skoro dosciga 95% populacji. A to że cos napisałes i trzymasz się tego jak pijany płotu nie jest zadnym argumentem w dyskusji bo w zaden sposób nie zmienia przedstawionej proporcji. Logika na poziomie podstawowym. A jezeli w Polsce chciałbys spedzić wszystkich patusów w jedno miejsce to wiadomo że w tym miejscu wzrośnie ilośc przestepstw, ale w miejscach skad ich importowano zmaleje. Musisz popracować nad wiazaniem faktów bo widac masz z tym problemy jak każdy lewak zreszta. A teraz mozesz coś napisac o bólu d00py katoli pod wpisem Oko

voidinfinity

2017-09-13, 14:07
poligon6 napisał/a:

Zastanów się co piszesz we Włoszech 5% populacji odpowiada za 40% gwałtów, jarzysz czy nie bardzo. Czyli musi to byc odpowiednio dziki element skoro dosciga 95% populacji.



To się nadaje do oprawienia w ramkę :brawo:

Czyli zgodnie z twoją logiką, przykładowo w takiej Polsce gdzie dokonuje się około 0,5mln przestępstw kryminalnych rocznie, odpowiedzialnych jest za nie 100% społeczeństwa?

Czy może jednak jakiś procent (nie wiem jaki, 5,10,15%?) patusów? ;-)

poligon6

2017-09-13, 14:23
W ramke mozesz sam siebie oprawić jak nie rozumiesz o czym mowa, a moze nie chcesz zrozumieć. Są dwie populacje w spoleczeństwie jedna liczaca 5%ogółu odpowiada za 40% gwałtów i druga liczaca 95% ogółu odpowiadająco za 60% gwałtów, czy moze musisz cofnąć się do podstawówki by wytłumaczyłby ci ktoś na gruszkach i sliwkach?

voidinfinity

2017-09-13, 14:26
poligon6 napisał/a:

jedna liczaca 5%ogółu odpowiada za 40% gwałtów i druga liczaca 95% ogółu odpowiadająco za 60% gwałtów,



Czyli 100% obywateli włoch to przestępcy :brawo:

poligon6

2017-09-13, 15:36
"Czyli 100% obywateli włoch to przestępcy :brawo: "

A kto mówi o obywatelach? Znowu nie uważałes i nie czytałeś, imigranci nie maja obywatelstwa a odpowiadaja za 40% gwałtów, z toba jak z dzieckiem specjalnej troski trzeba tłumaczyc powoli bys załapał. Ale mam nadzieje ze już skleciłes dwa fakty do kupy czy nie bardzo? Jak nie to napisz coś o Oko.

voidinfinity

2017-09-13, 15:46
poligon6 napisał/a:

A kto mówi o obywatelach? Znowu nie uważałes i nie czytałeś, imigranci nie maja obywatelstwa a odpowiadaja za 40% gwałtów, z toba jak z dzieckiem specjalnej troski trzeba tłumaczyc powoli bys załapał. Ale mam nadzieje ze już skleciłes dwa fakty do kupy czy nie bardzo? Jak nie to napisz coś o Oko.



No skoro twierdzisz, że 5% procent dwunożnych przebywających we włoszech popełnia 60% gwałtów, a pozostałe 95% popełnia 40% - to oznacza że 95% to obywatele. No chyba, że jest jakaś inna grupa, która nie jest nachodźcami i nie jest obywatelami. Nie wiem, może turysty z Polski :krejzi:

Idź już synek do książek i nie cytuj clickbaitowych tytułów bo sobie tylko szkodzisz ;-)

poligon6

2017-09-13, 15:53
No widzisz powoli łapiesz dlatego pisałem o populacji zamieszkującej dany teren, ja wiem czytanie ze zrozumieniem to duże wyzwanie dla wyznawców ideologi lewackiej, to tak jak rasowy katol nie rozumie teori ewolucji, mówiąc że to tylko teoria, reprezentujesz podobny poziom.

voidinfinity

2017-09-13, 15:56
@up

No myśl, myśl. Dojdziesz w końcu, że jak się mówi o przestępstwach to się wydziela najpierw grupę przestępców z grupy wszystkich ludzi przebywających w jakimś kraju - a potem ich dzieli na takich srakich czy owakich ;-)

A potem już tylko krok do uświadomienia sobie, że w dużych skupiskach przestępczości dochodzi do większej liczby przestępstw ;-)

parolpl

2017-09-13, 17:47
Skoro gwałt to akt przeciwko woli, a kobieta była pijana, więc nie mógł jej zgwałcić, bo nie była w stanie trzeźwo wyrazić stanowiska.