18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałt w kościele

Al...........go • 2017-09-12, 17:19
2 kwietnia doszło do gwałtu na pijanej kobiecie w jednym z brytyjskich kościołów. Mężczyzna uznał, że kobieta jest "dostępna" bo była, jak już wspomniałem, pijana. Gwałcicielem był oczywiście imigrant. Dziś został skazany na 9 lat więzienia, jednak po odsiedzeniu 5 zostanie odesłany do swojego ojczystego kraju. Gwałcicielem był niewykształcony sprzątacz.

Oto zdjęcie tego osobnika:



Źródło

P.S. Spokojnie Panowie, gwałcił swój.

mygyry

2017-09-12, 20:45
Od naj***nych to lepiej się trzymać z daleka, najpierw by chciała skakać po ku*asie a w trakcie jej odpie**oli i olaboga gwałcoo

kamuha

2017-09-12, 22:01
AleDlaczego napisał/a:



P.S. Spokojnie Panowie, gwałcił swój.




Patologia i zezwierzęcenie argumentem żeby sprowadzać bydło aby mieć o wiele więcej patologii i zezwierzęcenia w kraju.

typowa lewacka logika.

The_Generat

2017-09-12, 22:05
@up a jak inaczej lewaki mają się r*chać ?

voidinfinity

2017-09-12, 22:10
kamuha napisał/a:

Patologia i zezwierzęcenie argumentem żeby sprowadzać bydło aby mieć o wiele więcej patologii i zezwierzęcenia w kraju.

typowa lewacka logika.



Akurat odwrotnie. Ja bym wolał nie wpuszczać nachodźców i wysłać sebixów razem z nimi :amused: Może być?

The_Generat napisał/a:

@up a jak inaczej lewaki mają się r*chać ?



Pewnie nam zaraz opowiesz :amused:

PanZorro

2017-09-12, 22:34
Gwalt na pijanej, to jal polprawda.... to taki polgwalt.

BrianGriffin

2017-09-12, 22:47
Jak to mówią, no more polish vermin

du...........ck

2017-09-12, 22:56
AleDlaczego props, udowadniasz, że wszelkie przejawy migracji powinny być surowo zakazane. Jednak k***a można jak się chce

kenzol

2017-09-12, 23:38
AleDlaczego napisał/a:

P.S. Spokojnie Panowie, gwałcił swój.


Osobnicy popierający te durne hasła, które pojawiły się żeby zbagatelizować bestialski gwałt w Rimini, nazywają się Obrońcami Kobiet i uczestniczą w każdym marszu 8 marca...

DavidBeckham

2017-09-12, 23:58
Tego to odesłali, a ciapatym by dali jeszcze zasiłek hehe

sh...........ns

2017-09-13, 00:02
to nie gwałt skoro kobieta sie nie szanuje to ja nie mam obowiazku jej sznaowac a skoro moje pienidze to własność wpsólna i musze taką kobiete utrzymywac płacić jej za szkołę opieke zdrowotną emryture dopłacac do wypłaty żweby była równość to jej dupa też może być włąsnoscią publiczną

kawior2007

2017-09-13, 00:20
Różnica jest taka, że w Polsce gwałciciele są piętnowani, a w islamie gwałcenie niewiernych to cnota

voidinfinity

2017-09-13, 00:28
kenzol napisał/a:


Osobnicy popierający te durne hasła, które pojawiły się żeby zbagatelizować bestialski gwałt w Rimini, nazywają się Obrońcami Kobiet i uczestniczą w każdym marszu 8 marca...



Za to osobnicy nie popierający tego durnego hasła, bagatelizują każdy gwałt dokonany przez ich rodaków ;-)

nvq

2017-09-13, 01:47
kto to widzial ,zeby pijanym do kosciola lazic?!

The_Generat

2017-09-13, 02:27
voidinfinity napisał/a:



Akurat odwrotnie. Ja bym wolał nie wpuszczać nachodźców i wysłać sebixów razem z nimi :amused: Może być?



Pewnie nam zaraz opowiesz :amused:



a co wysłałeś mi swój pamiętnik na priva ?