18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekt użycia pałki teleskopowej na kibicu

push3k • 2010-11-08, 20:22
Za nic na pewno nie dostał. Dwóch do szpitala odwieźli i lechici teraz mają jakieś pretensje.

Tester

2010-11-09, 11:24
piękna robota ^^ A jak kibolowi dzieje się krzywda to zaraz telefon włączy i nagra, bo oni niewinni i wiecznie pokrzywdzeni xD Hahaha, pie**ony plebs ^^

:idzwch*j:

tip999

2010-11-09, 13:15
zostaw kibica, ty k***o zostaw kibica

ahahac

2010-11-09, 16:32
Widze że wpisuje się tutaj wiele tępoty która wiedze czerpie z tvnu itp. itd.
To nie był policjant tylko ochroniarz, palka teleskopowa ktora zostal uderzony ten kibic nie moze byc w posiadaniu ochroniarza. I jesli ktos pisze ze na pewno za nic nie dostal to radze wyjsc z domu bo jestes w czarnej dupie i chyba dawno cie na swiezym powietrzu nie bylo.

Kacza89

2010-11-09, 16:39
ahahac napisał/a:

Widze że wpisuje się tutaj wiele tępoty która wiedze czerpie z tvnu itp. itd.
To nie był policjant tylko ochroniarz, palka teleskopowa ktora zostal uderzony ten kibic nie moze byc w posiadaniu ochroniarza. I jesli ktos pisze ze na pewno za nic nie dostal to radze wyjsc z domu bo jestes w czarnej dupie i chyba dawno cie na swiezym powietrzu nie bylo.


Nie może być ale co drugi pedał ze scorpiona ma taką przy dupie , zamiast sie co poniektórzy spinać jedzcie sobie na jakis wyjazd i wtedy zobaczycie co to znaczy napinka i prowokacja ze strony policji i ochrony :kupa:

dwakilo

2010-11-09, 16:42
Kibol w Poznaniu = kibic. Takie jest znaczenie tego słowa w Poznaniu. Mam was w piździe.

19 R 20

2010-11-09, 16:50
Zamknąć mordy pajace, bo w dupie byliście i gówno widzieliście, a w internecie byście strzelali tylko do wszystkich. Żaden w życiu na meczu nie był, ale z mordą pierwszy do komentowania rzeczy, o których nie ma bladego pojęcia. Nie wiesz co pały i białe kaski odwalają na meczach, to stul dziób. Mimo, że jestem za Ruchem i Lecha nienawidzę, to bardziej szanuje wroga z Poznania, niż takich internetowych gnojków jak wy. Sami się wystrzelajcie. Aufwiedersehen, gamonie.

Hornet

2010-11-09, 17:49
19 R 20 napisał/a:

Zamknąć mordy pajace, bo w dupie byliście i gówno widzieliście, a w internecie byście strzelali tylko do wszystkich


Jakieś kompleksy? Racja na żadnym meczu nigdy nie byłem bo tak na prawdę nie przepadam za piłką nożną ale może byś łaskawie zastanowił się nad tym co piszesz i kogo obrażasz?
19 R 20 napisał/a:

Sami się wystrzelajcie


Może pokażesz jak to się robi zamiast pisać komenty bez sensu.

Osobiście myślę że połowa takich ochroniarzy wstąpiła do ochrony stadionowej po to by się nawalać ale kibole też nie są lepsi.

kapitansraczka

2010-11-09, 18:59
oglądanie rozwalonej mordy kibola - bezcenne

Oczyszczacz

2010-11-09, 19:57
Ale się uśmiałem, normalnie temat roku. Nie poprzez filmik, ale przez 89 % pryszczatych frajerów którzy tutaj normalnie pozjadali wszystkie rozumy i pie**olą jak politycy o rzeczach o których nigdy nie słyszeli ani nie widzieli. A przepraszam .. widzieli w zasranych mediach super obiektywnego koncernu medialnego ITI (Onet, TVN...).

O co chodzi? Normalnie strach się bać, nikt tu z Was nie był na meczu, czyli wnioskuje że nie wie co to kibic i jak wygląda a ocenia chłopaka po kilkunastu sekundach filmiku hahaha. pie**oleni psychologowie że tak powiem, życia nie znacie, gruche walicie po kiblach a oceniacie ludzi, ich pasje, zachowanie na podstawie bredni usłyszanych w mediach.

A która menda sprawdziła relacje z obydwóch stron? A nie tylko dostrzegli mega sensacyjne informacje o zadymie na meczu i juz pie**oli jeden akfal z drugim o tym że im się należało, że dobrze im tak. Ale co się dziwic takim ludziom, z domu nie wychodzą to co mogą widziec, wiedzieć.

1. Jesli ktoś z Was piłke nożną zna jedynie z telewizji to niech zamknie morde bo tak naprawde gówno wie.

2. Gosciu na filmiku wygląda mi na normalnego kibica, może ultrasa, żadnego hoolsa. Przyjechał za ukochaną drużyną kilkaset kilometrów i dostał wpie**ol bo c**y ze Skorpiona musieli przeciez zarobić na premie.

3. Też jestem kibicem, ba! Byłem na tym meczu, tyle że jestem kibicem Ruchu Chorzów, jeżdze na wyjazdy, nie jestem żaden bojówkarz, kibicuje, śpiewam na meczu i nikogo nie bije.

Ale kogo to interesuje, napewno nie takich palantów jak tu wypowiadający się, co o sprawie dowiedzieli się z TV.
Najlepsza była relacja w TVNie, Ci to jak słyszą o jakichś lekkich przepychankach na meczach to zaraz robią sensacje, wrzucają stary filmik z lat 90 gdzie dymy na meczach byly największe i z takim materiałem piorą móżgi dzieciom z sadistica hahahaha.

4. Obecnie na stadionach jest bezpiecznie, i nawet powiem że najbezpieczniej w historii. Każdy może iść na mecz, musi wyrobić Karte Kibica obowiązkową na naszą lige i każdy na tym meczu może się czuć bezpiecznie.
W chwili obecnej zadymy na meczach są rzadkością, a to co było w Chorzowie pare dni temu to nie zadna zadyma tylko prowokacja cwe*i ze Skorpiona.
Tak tak, Ci panowie "ochroniarze" mają płacone za udział w dymach więc czesto mendy prowokują. Jeszcze czesciej dostają później wpie**ol.

Zreszta, co tu się drukować skoro rzesza Was zajebistych psychologów, prokuratorzy, sędziowie i wszyscy Ci ktorzy dzięki jednemu zerknięciu na kogoś juz wszystko wiecie na temat drugiego człowieka. Doj***ne. Jesteście lepsi niż elektorat Rydzyka hahaha. Wy jesteście wporzadku. Tak.

Jestem koleś z sadistica, napie**alam się z czyiś "faili", śmieje się z pedofilskich kawałów, napie**alacie się z zarzynanych arabów bo to jest mega konkret, ale koleś jadący na mecz to już jest h*jnia z grzybnią. Cool.

Hati

2010-11-09, 21:49
Ludzie głąby j***ne większych społeczniaków nie widziałem. Pewnie jeden z drugim takie p*zdki jesteście żeby pierwsi do stróżów prawa pobiegli a na widok krwii to pewnie mdlejecie a kozaków z siebie robicie ze jakieś sadistiki w necie oglądacie. k***a proponuje mniej internetu dzieci neo chociaż jak widzę to niektórzy już dziećmi nie powinni być a teksty jak z podstawówki. Jeden z drugi ch*ja wie co działo się na meczu a pierwszy zabiera głos.

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-11-09, 22:54 ]
nie spinaj się tak, bo Ci zwieracze popuszczą

Kacza89

2010-11-09, 22:56
Oczyszczacz, może troche przydlugie ale trafione w sedno . pyRsk

kojocik

2010-11-11, 04:38
Skoro zadyma to niech idzie do domu zonie w kuchni pomoc a nie krzyczy jeszcze po meczu :)