18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

maniekkosela

2013-12-13, 13:15
Proszę o tytuł kreskówki z 2:38. Będę wdzięczny.

terminator_ninjy

2013-12-13, 15:46
a gdzie black metal A.D. 1994? In the nightside eclipse? De mysteriis doom sathanas? Pentagram? Hvis lyser tar oss? LEGENDA!!!

_Frytas_

2013-12-13, 16:39
Najbardziej mnie dobija to, że za 20lat obecna gimbaza będzie pokazywać swoim dzieciom bibera, dubstep, trudne sprawy, kac wawe i inne sraki mówiąc: "za moich czasów to była muzyka i filmy...."

pi...........ja

2013-12-13, 16:41
Super. O naszych aktualnych czasach za 20 lat nikt nie zrobi kompilacji, bo na co komu to w zgliszczach po ostatniej wojnie ludzkości?

ProfessorHix

2013-12-13, 16:53
Jest to rok urodzenia Biebera więc już na starcie uważam to za rok zj***ny.

Serdelek

2013-12-13, 19:00
Muzycznie genialnie zrobiona kompilacja,plus kawał wspomnień.Należy się skrzynka piwa.

krzyzu83

2013-12-13, 20:22
I właśnie dla tego jestem DUMNY że mogłem przeżyć takie wspaniałe czasy a gimbusy niech żałują :P

Seboolek

2013-12-13, 23:21
Jak usłyszałem Scatmana to mnie już całkiem dobiło. Kompilacja świetna, The Prodigy - No good, General Levy, The Cranberries, Enigma.... wiele ich rozpoznałem choć nie wszystkie. Nie siedziałem w końcu cały czas przed tv. 94' to tez świetne imprezy Rave (choć głównie w UK). Z Ciotką nagrywaliśmy kawałki z MTV na kaseciaka za pomocą mikrofonu. Strasznie się wk***iała gdy zacząłem się śmiać lub zrobiłem coś innego, głośnego. Musiała wtedy kasować ostatni kawałek. Całe lata 90' uważam za zajebiste. Świetna muzyka, filmy jak i fajne gry na commodore oraz amigę a potem na PCty i PSX'a.
Wiele zajebistych rzeczy. Lemingi, Franko, Lotus. Babcia napie**alała swetry na drutach, sam miałem ich kilka. Zdjęcia robiło się Polaroidem a klisze do niego nie były tak drogie. Biegało się po osiedlu z dzieciakami, miałem plecak z myszką miki i nikt sie nie przypie**alał, baa... niektórzy nawet zazdroscili.
Patrząc na to z dzisiejszego punktu widzenia to były najlepsze lata do wychowywania dzieci.