18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za sprawcą stuknięcia

fantastico • 2016-12-15, 01:17
Takie sceny dzieją się nawet w Polsce. Nieuważny Pan stuka przejeżdżającego innego Pana i następnie przystępuje do ucieczki, na którą stuknięty odpowiada gonieniem. Ponoć stukający był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i dlatego załączyła mu się opcja ucieczki.


PanJarzynaZeSzczecina

2016-12-16, 01:13
Istnieje coś takiego jak ujecie obywatelskie, wiec nawet jeżeli pochwalił się tym nagraniem policji to wątpliwe że mu cokolwiek zrobią.

Więc chyba warto było go gonić. Tym bardziej że w przypadku gdy kierowca, który spowodował kolizję uciekł, UFG zazwyczaj nie wypłaca pieniędzy na naprawę auta, można jedynie liczyć na wypłatę ubezpieczenia osobowego ze względu na odniesione straty na zdrowiu.
Złamanego kręgosłupa raczej nie miał... wiec dostał by gówno a nie pieniądze.

ValvePlsFix

2016-12-16, 03:36
@djmass przykro mi, że na tym portalu jeszcze są tacy debile, jak ty.

Co do pościgu, szkoda, że idioty nie widać, ani, że go nie złapał, trzymałem z całego serca kciuki. Takim powinno się ryj obijać do utraty przytomności.

Hvsarz

2016-12-16, 06:06
Pościg po stłuczce to nienajlepsza rzecz, najwyżej kawałek, by się blachy nagrały. Bo jednak goniący, nie ma pojazdu uprzywilejowanego i swoją gonitwą szkód narobić może znacznie więcej niż obity bok.

gaznik

2016-12-16, 07:56
@djmass lekcje odrobione ? pewnie 7 klasa podstawówki hehehe
zero sensu w twoich wypocinach, jesteś takim typowym dzieckiem ktore tylko na rowerze jezdziło a samochody znasz tylko z fotelika dla dzieci.
Nie tak dawno mijałem sie z gościem ktory nie zjechał do prawej i tak straciliśmy po lewym lusterku, zjechałem na pobocze ale typ dał dyla i uciekał, szybko wykręciłem i goniłem gościa przez 3-4 km, zdązyłem mu zajechac droge wyskoczyłem odrazu z ryjem do typa co on odpie**ala a to był taki pryszczaty 20 letni gnojek, po moich słodkich wiązankach dostał drgawek ze strachu ( djmass często tak masz ) straszył policją ale nic mu to nie dało, więc powiedział ze odkupi lusterko i tak zarobiłem 200 zł. jak by znał przepisy ruchu drogowego to by wiedział ze wina jest obopólna, mógł zjechać wzruszyć ramionami i "powiedziec zycie stało się" ale ze jest idiotą który nie ma pojęcia o przepisach to niech płaci.

WalkingStephen

2016-12-16, 10:22
k***a zamiast pie**olić swoje mądrości poczytajcie komentarze pod filmikiem na yt gdzie autor wyjaśnia jak pościg od strony prawnej wyglądał, co z ubezpieczeniem i jaki motor ma pod maską. Ja pie**ole wszystko podane na tacy a tu jeden z drugim będą sobie rodziców obrażać, gorzej niż murzyny w getcie.

Loaloa

2016-12-16, 15:38
Widzę, że niektórzy z was bronią kolesia, który uciekał. Co zrobić? Bandycki kraj i bandycki narodek.

coopra

2016-12-16, 18:10
BigCohones napisał/a:

@up A ty byś nie gonił?
Zaj***ł ci ktoś w tył auta, spoko mam go na kamerze, niech jedzie....



Nie goniłbym. I już na pewno nie chwalił się filmikiem, bardziej szukał świadków. Dlaczego?

Bo po takiej jeździe (dziury, szaleństwo) mogę się pożegnać z odszkodowaniem (bo nie wiadomo co bardziej mi rozwaliło auto) i przy dobrych wiatrach z prawem jazdy (bo narażałem życie innych jadąc za wariatem jak... wariat).

Warto znać realia i wiedzieć, czy przypadkiem nie warto sobie odpuścić. A ubezpieczyciel zrobi wszystko aby odszkodowania nie wypłacić lub zaniżyć, taką jazdą jak na filmiku (i jeszcze filmikiem!) sami się podkładamy. I tak nic nie wskórał, a stracił paliwo, zawieszenie pewnie też go zabolało i jeszcze może dostać mandat.

edek.test

2016-12-17, 00:17
coopra napisał/a:



Nie goniłbym. I już na pewno nie chwalił się filmikiem, bardziej szukał świadków. Dlaczego?

Bo po takiej jeździe (dziury, szaleństwo) mogę się pożegnać z odszkodowaniem (bo nie wiadomo co bardziej mi rozwaliło auto) i przy dobrych wiatrach z prawem jazdy (bo narażałem życie innych jadąc za wariatem jak... wariat).

Warto znać realia i wiedzieć, czy przypadkiem nie warto sobie odpuścić. A ubezpieczyciel zrobi wszystko aby odszkodowania nie wypłacić lub zaniżyć, taką jazdą jak na filmiku (i jeszcze filmikiem!) sami się podkładamy. I tak nic nie wskórał, a stracił paliwo, zawieszenie pewnie też go zabolało i jeszcze może dostać mandat.



Idź się pie**olnij młotkiem w głowę, tylko mocno :!:

djmass

2016-12-17, 22:40
gaznik ... gaznik... COOO ?? ty k***o hahah

ujęła mnie twoja historia... normalnie chce się zaśpiewać TRUDNE SPRAAAAWY :D

a wypociny to może kiedyś zobaczysz jak se konia zwalisz ;) pozdro.... pa ram pam pam