18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pościg za sprawcą stuknięcia

fantastico • 2016-12-15, 01:17
Takie sceny dzieją się nawet w Polsce. Nieuważny Pan stuka przejeżdżającego innego Pana i następnie przystępuje do ucieczki, na którą stuknięty odpowiada gonieniem. Ponoć stukający był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i dlatego załączyła mu się opcja ucieczki.


TT4

2016-12-15, 04:13
V8 + automat?

Dobra sam doczytałem: E38 4.0.

ZieleTDH

2016-12-15, 05:21
prawie Alarm für Cobra 11 :) prawie, bo brakowało dachowania tego e39 :P

grubystefan

2016-12-15, 08:50
@tomitala 4.0? Nie było tam takich piecyków 4,4 jak już. Super piecyk polecam. Miałem!

flejtuch

2016-12-15, 09:23
kalijanek napisał/a:

i co był dalej?


sp***olił, ale już pierdzi w pasiaki gdzieś w Olsztynie

fantastico

2016-12-15, 10:00
flejtuch napisał/a:


sp***olił, ale już pierdzi w pasiaki gdzieś w Olsztynie



Masz jakieś potwierdzone info? Poczytał bym co z baranem się zadziało.

BigCohones

2016-12-15, 11:31
@grubystefan pie**olisz głupoty, a jak się nie znasz to nie pisz...
Silniki w BMW e38 na początku były M60 o pojemności 4.0.
Dopiero po modyfikacjach zaczęto produkować M62 o pojemności 4.4.

djmass

2016-12-15, 13:34
hmmm żyłować silnik ... zapie**alać po dziurach , kamieniach ... łamać przepisy ruchu drogowego narażać innych użytkowników drogi.... niż po prostu skorzystać z kamerki i nr rej... dogonił go i co ?? plosie pana pan mnie stukną ... Ja to dopiero mogę stuknąć ciebie i cala twoja rodzinę mam BMW I sp***ALAJ bo se auto zakurzyłem... ehh w zasadzie to ja przepraszam ze tak się stało do widzenia panu... ps bardzo ładne ma Pan BMW i dresik :D haaaa lol k***a idź pan w h*j .. debil gania debila ...

BigCohones

2016-12-15, 13:46
@up A ty byś nie gonił?
Zaj***ł ci ktoś w tył auta, spoko mam go na kamerze, niech jedzie....

djmass

2016-12-15, 14:00
no nie ,pochwale się na policji nagraniem gdzie zapie**alam po osiedlach jak ogier po stosunku...

tarcer123

2016-12-15, 14:55
Mógł potrącić tych rowerzystów jak go ścigał. Czasami warto odpuścić. W efekcie nie byłby uszkodzony tylko samochód ale tez ktoś mógł wyciągnąć nogi. Tak, wiem że stare BMW to majątek życia.

PhantomMask

2016-12-15, 18:10
djmass napisał/a:

hmmm żyłować silnik ... zapie**alać po dziurach , kamieniach ... łamać przepisy ruchu drogowego narażać innych użytkowników drogi.... niż po prostu skorzystać z kamerki i nr rej... dogonił go i co ?? plosie pana pan mnie stukną ... Ja to dopiero mogę stuknąć ciebie i cala twoja rodzinę mam BMW I sp***ALAJ bo se auto zakurzyłem... ehh w zasadzie to ja przepraszam ze tak się stało do widzenia panu... ps bardzo ładne ma Pan BMW i dresik :D haaaa lol k***a idź pan w h*j .. debil gania debila ...


No tak ty byś wypiął kakało jeszcze żeby wyr*chali i przeprosił, że luźno wchodzi...

djmass

2016-12-15, 19:52
przykro mi ze to właśnie to słyszysz od swojej starej ze luźno wchodzi ale nie dziw się ona już swoje przerobiła a ty swoim pędraczkiem możesz się pogubić... spróbuj w rowa może wtedy coś poczuje... chodź pewnie ból z krwawiących hemoroidów nie pozwoli wam na szaleńcza jazdę ;)