18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg ulicami Nysy za pijanym Seba

xaron147 • 2019-05-08, 19:14


Do kontroli nie zatrzymał się kierowca bmw. Podczas ucieczki próbował przejechać dwóch policjantów.Mężczyzna ostatecznie wjechał w ślepą ulicę, gdzie drogę zatarasowały mu radiowozy. Okazało się, że przed policjantami uciekał 24-latek w BMW bez prawa jazdy, który dodatkowo był pod wpływem alkoholu

oleyu

2019-05-09, 08:14
Kiedy oni nauczą się strzelac ?

polakwrocek

2019-05-09, 08:49
Strzelać nie mogą bo zaraz piździki będą się darły że GTA na ulicy.
Uderzyć go nie mogą bo piździki zaraz będą darły japy że marnują środki finansowe na rozbijanie samochodów i ich naprawy.

No to kosztem czasu i benzyny zatrzymali faceta bez strzelania i bez rozpie**alania samochodów... wszyscy zdrowi.
A Polaczki dalej k***a nie zadowoleni. Jak z tą pogodą.
Za sucho , za mokro , za umiarkowanie.

Daimler1916

2019-05-09, 10:27
tadek899 napisał/a:

w juesej by go zatrzymali 500 razy w czasie tego poscigu


Panie bo w JUESEJ maja inne prawo. Poza tym prawie każdy radiowóz posiada tzw "Bumper" który służy do taranowania takich przypadków drogowych.

oleyu napisał/a:

Kiedy oni nauczą się strzelac ?


Chyba nigdy.
No chyba ze zamiast karierowiczów Policja zacznie zatrudniać specjalistów do formacji.

niemamskarpet. napisał/a:

w JUES EJ nie muszą się bać o swoje radiowozy KIA



KIA jak na Polskie Policyjne warunki nie jest złym samochodem. Wiec do służby patrolowej samochód wystarczający.
Natomiast jeżeli chodzi o taranowanie no to tutaj jakiś Ford Crown Victoria by się przydał. :mrgreen:

Rejti

2019-05-09, 10:36
Urodziłem się w tej dziurze i mieszkałem tam niespełna rok z rodziną zanim moi rodzice podjęli znakomitą decyzję o tym żeby wyprowadzić się z tej patologii. Od tej pory wpadam tam kilka razy w roku do rodziny, ale jak mnie to cieszy że jestem tam tylko przejezdnie. To miasto to pie**olony Sosnowiec woj. Opolskiego.

Lemonhaze69

2019-05-09, 11:01
Moje piękne miasto

[quote="Katie"]Urodziłem się w tej dziurze i mieszkałem tam niespełna rok z rodziną zanim moi rodzice podjęli znakomitą decyzję o tym żeby wyprowadzić się z tej patologii. Od tej pory wpadam tam kilka razy w roku do rodziny, ale jak mnie to cieszy że jestem tam tylko przejezdnie. To miasto to pie**olony Sosnowiec woj. Opolskiego.[/ Powiedz brudasie gdzie przyjeżdżasz do rodziny w moim Pięknym miescie

dudidudi

2019-05-09, 11:14
najlepsze w polskiej policji są panie (dowód także na ww. nagraniu) które k***a pozjadały wszystkie rozumy, żują gumy, ą ę profesjonalistki w dupe j***ne co wloski poprawiają z 5min przerwami

mieszalniapasz

2019-05-09, 12:39
Dlaczego te dwie z kitkami nie wyciągały gościa z auta? Przecież "wszyscy jesteśmy tacy sami" i parytety?

bartrej

2019-05-09, 12:39
DariuszKalafior napisał/a:

to jest bmw seri 3 , e92 w kombi



Jak już to e91, lub e90 touring

endrju132

2019-05-09, 12:40
krzyspol napisał/a:

Masakra jakich mamy profesjonalistów, czemu ciągle mam wrażenie że Polska policja to banda nieudaczników, to jest smutne.



nie ma co oczekiwać, że ktoś za 2500 netto będzie narażał swoje życie ...

Rejti

2019-05-09, 12:55
Lemonhaze69 napisał/a:


Powiedz brudasie gdzie przyjeżdżasz do rodziny w moim Pięknym miescie



Jedynym brudasem tutaj jesteś ty, norniku z zapylonego, zaczadzonego zadupia gdzie fasady budynków nie widziały świeżej farby od trzech dekad.
A gruz po FSO trzymacie dla sentymentu? Jak przejeżdżałem na rondzie ostatnio to widziałem że tam już łąka przejęła teren.
Na szczęście rodzinka mieszka na dalekich pobrzeżach, więc nie muszę wjeżdżać w bardziej ścisłe blokowiska i zadawać się z twoimi pobratymcami śmierdzielami.

Lata 90. to był inny czas i zwykłe szare myszki zaczynały od zera. Ci co z biegiem czasu dorobili się majątku wynieśli się całkiem albo chociaż przeparkowali się na przedmieścia. W centrum zostały nieudaczniki, alkoholicy, bandyterka i inny smród. Tfu.

Machol

2019-05-09, 13:25
@aradd: obawiam się, że jest jeszcze gorzej - cykają się gdzie w tą szybę walić, bo jak za dużo powybija to też będzie miał opie**ol zamiast pochwały.

BDrummer

2019-05-09, 21:43
trzeba zauważyć jedno... baba jak zwykle biega w kółko, i sama się zastanawia "po kiego ch*ja ja tu jestem"

Eramod

2019-05-09, 22:03
to nie jest wina policjantów ze nie są wyszkoleni tylko wina sytemu edukacji stróżów prawa. Równie dobrze ty mogłbys byc tym policjantem i ktos z boku powiedziałby że jesteś p*zda bo nie jestes wyszkolony a to nie twoja wina tylko systemu, mam racje czy nie?. Widziałem reklame jak policja ma przyczepioną z przdzodu taką siatkę gdzie w czasie pościgu zarzuca ja w koła uciekiniera. Czemu ludzie sa tak tępi i utrudniają sobie życie ?? Czemu nie skorzystają z tego pomysłu. Jest tyle dobrych tanich pomysłów aby zatrzymac placka i nie uszkodzić radiowozu.

Danek2354

2019-05-10, 15:53
Szczerze jestem przekonany o tym że nie chcieli tego robić gdyż z pewnością dostali by po dupie od komendanta za uszkodzenie samochodu, wiec nie rozumiem dlaczego obrażasz Policjantów, w ubiegłym roku zakupiono 2 takie BMW za kilkadziesiąt tysięcy jeden, ale pieniędzy wiecznie brakuje. Pozdrawiam wszystkich ludzi którzy komentują ' co to za nieudaczniki' etc. chciałbym zobaczyć jak wy radzicie sobie w takiej sytuacji, no cóż najlepiej jest ponarzekać że tu źle tam niedobrze, a kiedy już ktoś ci podpie**oli rower i policja znajdzie sprawcę to mało się nie posrają w chwaleniu jaki to mamy dobry system sprawiedliwości , ponadto nie raz widziałem jak policja ma treningi gdyż jestem z okolic, oczywiście trafiają się osoby które nie powinny pracować w tak odpowiedzialnym zawodzie no ale co zrobić? :idzwch*j:
[/quote]

GINKO

2019-05-11, 16:10
Danek2354 napisał/a:

Szczerze jestem przekonany o tym że nie chcieli tego robić gdyż z pewnością dostali by po dupie od komendanta za uszkodzenie samochodu, wiec nie rozumiem dlaczego obrażasz Policjantów, w ubiegłym roku zakupiono 2 takie BMW za kilkadziesiąt tysięcy jeden, ale pieniędzy wiecznie brakuje.

[/quote]

Pieniędzy brakuje na radiowozy, ale na zatrudnianie kobit, które są tam potrzebne jak psu piąta noga to nie brakuje. :idzwch*j: