18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg ulicami Nysy za pijanym Seba

xaron147 • 2019-05-08, 19:14


Do kontroli nie zatrzymał się kierowca bmw. Podczas ucieczki próbował przejechać dwóch policjantów.Mężczyzna ostatecznie wjechał w ślepą ulicę, gdzie drogę zatarasowały mu radiowozy. Okazało się, że przed policjantami uciekał 24-latek w BMW bez prawa jazdy, który dodatkowo był pod wpływem alkoholu

Ca...........on

2019-05-08, 22:04
Jak ktoś ma Bardzo Małego Wacka, to musi potem rzucać zza barykady cykorstwa różne hwdp i inne udowadniactwa.

aradd

2019-05-08, 22:43
Abraxus napisał/a:

k***a ale pokaz żenady. Boją się że auta uszkodza i będą płacić. Radiowóz u blacharza dodatkowo oznacza że będą chodzić z buta. Tlocza się przy jego aucie. Nikt nie wie co robić.
Wstyd.
Nikt nawet po broń nie sięgnie bo już by prokuratur kręcił aferę a wystarczy że policjant by podszedł pod szybę i co by było jakby gościu miał broń?
Od razu powinni strzelać jak zaczął uciekać.
Ten kraj to dno.



Bo w Polsce jest chory system.Podczas takich akcji powinni taranować samochody takich idiotów. a koszty za naprawę samochodów służbowych (przypadkowo uszkodzonych prywatnych aut), infrastruktury etc, powinien ponosić sprawca/uciekinier - oczywiście tylko w przypadku jeśli był winny/poszukiwany. Tak to policja po prostu boi się wychylić, bo wiedzą, jakie są następstwa i konsekwencje z tym związane.

Natomiast to, że nie potrafią trafić raz, w odpowiednie miejsce w szybie, aby ją zbić to już świadczy o brakach w ich wyszkoleniu.

jendró

2019-05-08, 22:53
Abraxus napisał/a:

k***a ale pokaz żenady. Boją się że auta uszkodza i będą płacić. Radiowóz u blacharza dodatkowo oznacza że będą chodzić z buta. Tlocza się przy jego aucie. Nikt nie wie co robić.
Wstyd.
Nikt nawet po broń nie sięgnie bo już by prokuratur kręcił aferę a wystarczy że policjant by podszedł pod szybę i co by było jakby gościu miał broń?
Od razu powinni strzelać jak zaczął uciekać.
Ten kraj to dno.



Jakby za zderzak ci podliczyli 5000 zł do spłaty też byś się bał....

DariuszKalafior

2019-05-08, 22:56
kaczmarzgr napisał/a:




to jest bmw seri 3 , e92 w kombi :)

jendró

2019-05-08, 22:57
Cytat:


Natomiast to, że nie potrafią trafić raz, w odpowiednie miejsce w szybie, aby ją zbić to już świadczy o brakach w ich wyszkoleniu.



Na kursie podstawowym nie ma w planie wybijania szyb. Uczysz się metodami prób i błędów w służbie....

lakilan69

2019-05-08, 23:01
Co to za nieudaczniki niewyszkolone to masakra.

xNorbi

2019-05-08, 23:15
to bardziej wygląda na bardziej na eskortę niż pościg

ayawaya

2019-05-08, 23:32
Moje miasto takie piękne :v

krzyspol

2019-05-08, 23:34
Masakra jakich mamy profesjonalistów, czemu ciągle mam wrażenie że Polska policja to banda nieudaczników, to jest smutne.

stary_piernik

2019-05-08, 23:56
noo panie Majster ... pozamiastałeś, to była dobra robota z tym bmw ;)

illuminati220

2019-05-09, 00:26
Nie wiem czemu ale przypomina mi się Need for Speed Most Wanted :D

mianas

2019-05-09, 00:50
Lizodup napisał/a:

sam jesteś motop*zda p*zdusiu w dupe j***ny



czyli biedroń...?

Wiewór

2019-05-09, 07:42
jendró napisał/a:

Jakby za zderzak ci podliczyli 5000 zł do spłaty też byś się bał....



Zdaję sobie z tego sprawę.
Mamy chore prawo. Policja nie może taranować i strzelać do bandziorów.
Policjanci nic nie potrafią bo nie mają żadnych szkoleń.
PSP jadąca ratunkowo nie mogą taranować gdy ktoś ich zastawi.

W Polsce po prostu wszystko jest ch*jowe. Władzy kompletnie nie interesują żadne problemy. Liczy się tylko dojenie hajsu.

niemamskarpet.

2019-05-09, 08:13
tadek899 napisał/a:

w juesej by go zatrzymali 500 razy w czasie tego poscigu



w JUES EJ nie muszą się bać o swoje radiowozy KIA :)