18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg transgraniczny

TT4 • 2017-03-27, 22:00
Tylko ćwiczenia ale sami zobaczcie:



Cytat:

"To chyba najbezpieczniejsze miejsce w Polsce". Tak o swojej miejscowości mówili mieszkańcy Marklowic Górnych. To wszystko za sprawą kilkudziesięciu radiowozów i innych specjalistycznych pojazdów oraz kilkuset policjantów, którzy przyjechali tam, aby wziąć udział w międzynarodowych ćwiczeniach pod kryptonimem "Fenix".

W roku 2017 prezydencję w Grupie Wyszechradzkiej sprawuje Polska. Jednym z elementów naszego przewodzenia było zorganizowanie ćwiczeń, które sprawdziłyby i udoskonaliły współdziałanie policji Czech, Słowacji, Węgier i Polski. W ubiegłym tygodniu takie właśnie ćwiczenia odbyły się w Marklowicach Górnych, tuż przy granicy polsko-czeskiej. Scenariusz zakładał przeprowadzenie dwóch epizodów - pościgu transgranicznego i odbicia zakładników przetrzymywanych w budynku.

Jeden z epizodów rozpoczynał się na terenie Republiki Czeskiej - tamtejsi policjanci podjęli pościg za przestępcami trudniącymi się handlem ludźmi. Kierunek ucieczki sprawców wskazywał, że mogą oni opuścić terytorium Czech, więc o pościgu powiadomiona został strona polska. Za pośrednictwem punktu kontaktowego w Chotebuz zaalarmowane zostały nadgraniczne jednostki, które wystawiły punkty obserwcyjno-meldunkowe.
Kiedy przestępcy przekroczyli granicę, do ścigających ich policjantów czeskich dołączyli polscy stróże prawa. Uciekający pojazd, poprzez wystawienie policyjnych posterunków w odpowiednich miejscach został skierowany do strefy izolacji, gdzie w punkcie kontrolno-blokadowym został zatrzymany z użyciem kolczatki drogowej, a sprawcy zostali zatrzymani.



Źródło: Interia.

Dozean

2017-03-27, 22:25
ch*ja nie ćwiczenia, normalnie na pełnej k***ie by jechał.

JohnMadafaka

2017-03-27, 23:46
Wow, uczą się rozkładać kolczatki :D Ćwiczenia pewnie dobre, ale filmik po ch*ju fest.

roughfuck

2017-03-28, 00:07
Loboga, nie ujmując kunsztowi naszych stróżów prawa to filmiki powinny być co najmniej na miarę Hollywoodu. A tutaj z początku miałem problemy żeby odróżnić bandziorów od tych z cbś.

igorektgk

2017-03-28, 03:53
@up A jak ich odróżnić ? :D Przecież to takie same bandziory tylko z odznaką

feniks_01

2017-03-28, 04:18
Kolumna BORu szybciej jezdzi....

papuciok

2017-03-28, 11:12
Co to za maskarada

Ba...........yk

2017-03-28, 12:39
HAł, hAł, haŁ. Wita Państwa Hubert k***iański w programie "Postaw na żyda"
Zaczynamy. Pytanie za 500,000.
Pościg transgraniczny. To pościg za: A: organizmami transgenicznymi
B: transgenicznymi warzywami
C: transporterem opancerzonym
Czy może D: transwestytom

pawel578

2017-03-28, 16:44
Ale to k***a głupie w h*j........

Wiewór

2017-03-28, 20:35
Hahaha jaka żenada. Myślałem, że to trudne sprawy czy coś

Mielzky97

2017-03-28, 21:52
pie**olenie o szopenie .
I tak będą łapać tych co grama mają .

pulqita

2017-03-28, 22:26
Może jestem nie na czasie, ale dzisiaj słyszałem najlepsze określenie na policjanta z drogówki - pieczarka.

LuckyLu

2017-03-28, 22:37
Komedianci :) , kiedy następne części ? Intryga , scenariusz , gra aktorska jak w TVN . Dawać drugą cześć :)

manson__

2017-03-28, 22:55
Basia_Stańczyk napisał/a:

HAł, hAł, haŁ. Wita Państwa Hubert k***iański w programie "Postaw na żyda"
Zaczynamy. Pytanie za 500,000.
Pościg transgraniczny. To pościg za: A: organizmami transgenicznymi
B: transgenicznymi warzywami
C: transporterem opancerzonym
Czy może D: transwestytom


E: sąsiadowi spod 'trójki'