18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porządne nieasekurowanie podnoszenia ciężarów

fantastico • 2017-09-04, 10:32
Przy podnoszeniu ciężarów dochodzi do porządnej nieasekuracji przez co ciężarowiec ląduje na ziemi z grymasem bólu będąc przez ciężar pokonanym.


DoubleBorger

2017-09-04, 11:10
Jaki doktor nauk analnych wypowie się kto postrzelił go prądem?

janlew

2017-09-04, 12:25
Głosik ma jakby mu się jajca od czeskiej mety zanihilowały.

Ma...........ke

2017-09-04, 12:27
Sam się postrzelił, jak dla mnie to jakiś rodzaj porażenia uszkodzenia mięśni i porażenia ośrodka.

realign

2017-09-04, 14:01
Bardzo czera była ta manifestacja bólu.

__...........__

2017-09-04, 14:06
Asekuracja średnia, tym bardziej, że jest zabezpieczany przez pięciu gości, którzy wiedza, na czym owo zabezpieczanie polega. Tym bardziej, że na gryfie jest niewiele ponad 200 kilogramów (naliczyłem cztery obciążniki 25kg na stronę, choć nie jestem pewien, jakość filmu ch*jowa)

mm...........al

2017-09-04, 18:03
@up jak dla mnie 5x25 strona czyli 280? Koles za duzy jest na marne 200+

Essent

2017-09-04, 20:09
Cyt,Mierz siły na zamiary.Czytała Krysia :kawa:

du...........ck

2017-09-04, 20:38
przechyliło go do przodu... dźwignia... kręgosłup w części lędźwiowej? obstawiam ucisk na nerwy rdzeniowe

HatakeIV

2017-09-05, 01:17
uszkodzony nadgarstek zapewne tylko co dokładnie to nie jestem pewien podejrzewam urwanie ścięgna, technika low bar czyli gryf jak najniżej położony na plecach przy przysiadzie z jednoczesnym trzymaniem oburącz uważam za jedno z najtrudniejszych, trzeba mieć zajebiście dobrą technike do tego otrzymując w zamian skrócenie dźwigni dzięki czemu więcej możemy podnieść.

nano50

2017-09-05, 02:21
Przerażają mnie Ci sadolowi eksperci :D

SpeedyG

2017-09-05, 10:20
k***a i dobrze mu, wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. Jak zabierasz się za jakiś sport to rób to amatorsko, bo szkoda zdrowia. Taki ciężar może zrobić krzywdę, najgorzej jak stanie się coś w kręgosłup lub od odżywek rozjebiesz sobie serducho. Niestety do ciężarów trzeba mieć predyspozycje genetyczne, trzeba być grubokościstym chłopem.
Tak samo nawet z głupim bieganiem, człowiek biega coraz szybciej i wykręca swoje rekordy życiowe. Za bardzo się nakręci i ch*j kolano wyj***ne, lub achillesy. Niestety trzeba normalnie funkcjonować, ale przez głupotę sami możemy sobie zrobić krzywdę.

arofaz

2017-09-05, 13:49
SpeedyG napisał/a:

k***a i dobrze mu, wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. Jak zabierasz się za jakiś sport to rób to amatorsko, bo szkoda zdrowia. Taki ciężar może zrobić krzywdę, najgorzej jak stanie się coś w kręgosłup lub od odżywek rozjebiesz sobie serducho. Niestety do ciężarów trzeba mieć predyspozycje genetyczne, trzeba być grubokościstym chłopem.
Tak samo nawet z głupim bieganiem, człowiek biega coraz szybciej i wykręca swoje rekordy życiowe. Za bardzo się nakręci i ch*j kolano wyj***ne, lub achillesy. Niestety trzeba normalnie funkcjonować, ale przez głupotę sami możemy sobie zrobić krzywdę.



hahaha to musi byc jakis zart :facepalm2: od dzis nie pobijamy rekordow w sportach bo trzeba to robic amatorsko zeby uwazac na siebie hahah siedz w domu na fotelu ziomus

Ma...........ke

2017-09-05, 14:11
SpeedyG napisał/a:

od odżywek rozjebiesz sobie serducho.



spoiler

cubawlkp

2017-09-05, 15:15
żadna asekuracja by tutaj nie pomogła... nadgarstek do wymiany. Gość mocny, wiedział że ciężar ucieka ale twardo sztanga siedzi w łapie do końca... Sam sobie winny!!