18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porządne nieasekurowanie podnoszenia ciężarów

fantastico • 2017-09-04, 10:32
Przy podnoszeniu ciężarów dochodzi do porządnej nieasekuracji przez co ciężarowiec ląduje na ziemi z grymasem bólu będąc przez ciężar pokonanym.


Bardok

2017-09-05, 18:50
To chyba był orgazm...

SiWersik

2017-09-05, 20:19
Maupajoke napisał/a:


Obrazek

spoiler


Odżywki to nie tylko jedzenie w proszku, to również kreatyna , cytrulina bcaa i szereg innych suplementów. Sterydy nie pobudzaja produkowania hormonów bo sterydy hormony te dostrczają( głownie testosteron). Sterydy oprócz insuliny i hormonu wzrostu nie przyczyniaja sie do nadmiernego rozrostu komór serca. A i nie powodują zmniejszenia się penisa jak juz to zaburzają erekcje ale to tylko nieliczne, większość powoduje ze pała stoi 24h. poczytaj zanim zaczniesz mędrkować ;)

Ma...........ke

2017-09-05, 21:31
SiWersik napisał/a:


Odżywki to nie tylko jedzenie w proszku, to również kreatyna , cytrulina bcaa i szereg innych suplementów. Sterydy nie pobudzaja produkowania hormonów bo sterydy hormony te dostrczają( głownie testosteron). Sterydy oprócz insuliny i hormonu wzrostu nie przyczyniaja sie do nadmiernego rozrostu komór serca. A i nie powodują zmniejszenia się penisa jak juz to zaburzają erekcje ale to tylko nieliczne, większość powoduje ze pała stoi 24h. poczytaj zanim zaczniesz mędrkować ;)


Sterydy_anaboliczne to wpisz w wikipedie bo nie chce mi się przepisywać anegdotek z podręcznika do biologi. Według mnie to właśnie sterydy pobudzają produkcję hormonów odpowiedzialnych za pobudzanie syntezy białek.
A kreatyna to właśnie jedzenie w proszku, kreatyna jest zawarta między innymi w krowim mięsie. cytrulina nie wiem co to a bcaa nie działa :D
Z tym że się zmniejsza penis to sobie tak żartowałem, wiem że się kurczy moszna ale to wraca po odstawieniu przynajmniej tak mi mówili sam nigdy nawet supli nie brałem.

TurboDzik

2017-09-05, 21:46
Koleś z filmiku zerwał wszystkie przyczepy mięśnia 4głowego uda. Nie wiem kto tam się dopatrzył jakichkolwiek przeciążeń na nadgarstkach... kręgosłuo też nie ucierpiał. Przeszedł operację przyszycia mięśnia i wielomiesięczną rehabilitację a teraz wraca do gry. Jego filmy możecie znaleźć na kanale YT Turbo Dzik lub fp na fb o tej samej nazwie.

Pozdrawiam życzliwych jak i tych mniej ;)