18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Londynie spłonął meczet, podejrzewa się podpalenie

lp_qwerty • 2013-06-05, 18:59
Przyczyna pożaru, który zniszczył meczet w północnej części Londynu, nie jest na razie znana, ale śledztwo toczy się wokół podejrzenia, że było to podpalenie - poinformowała brytyjska policja

W dochodzeniu uczestniczą też specjaliści od zwalczania terroryzmu.

Pożar wybuchł w meczecie stanowiącym część ośrodka Somalijskiego Barawańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego. Przybyła wraz ze strażakami policja znalazła na budynku ośrodka napisy "EDL" - co jest skrótem nazwy antyimigranckiej Angielskiej Ligi Obrony. Obecnie bada się, czy napisy te mają związek z pożarem.

Nikt nie doznał obrażeń od ognia, ale dach piętrowego budynku częściowo się zawalił. Jak wskazuje policja, od czasu dokonanego trzy tygodnie temu w Londynie brutalnego zabójstwa żołnierza, za czym mogły stać motywy islamistyczne, zwiększyła się liczba pogróżek pod adresem muzułmańskich instytucji w Wielkiej Brytanii.

- Jesteśmy oburzeni i głęboko zasmuceni tym atakiem na spokojna społeczność - komentował wydarzenie rzecznik ośrodka, Abubakar Ali. - Londyńczycy odbiorą ten atak tak jak na to zasługuje, jako tchórzliwy, żałosny i całkowicie pozbawiony sensu - powiedział burmistrz Londynu, Boris Johnson. Jak podkreślił Johnson, w tak otwartym i tolerancyjnym mieście nie ma miejsca na nienawiść, przemoc i uprzedzenia.



Źródło:http://www.rp.pl/artykul/30,1016672-W-Londynie-splonal-meczet--podejrzewa-sie-podpalenie.html

Severitus

2013-06-05, 20:00
"Podejrzewa się podpalenie"
ch*ja tam wiecie. To był samozapłon.

Rottensparrow

2013-06-05, 20:05
No tak, jak podpalą meczet ciapatym to wstyd i hańba że nietolerancja, ale jak murzyn utnie łeb komuś to juz tylko wybryk jednostki

ZimnyBrowar

2013-06-05, 20:10
Ajj nie taki znowu wielki...

LICH0

2013-06-05, 20:11
"podejrzewa się podpalenie" to chyba logiczne ^^

3m

2013-06-05, 20:15
No tak mi przykro... Żartowałem, nie jest mi przykro!

Spedi

2013-06-05, 20:17
takich akcji powinno byc wiecej

necroorcen

2013-06-05, 20:18
"W dochodzeniu uczestniczą też specjaliści od zwalczania terroryzmu."

W normalnym kraju to oni by ten meczet podpalili :)

rksrobert

2013-06-05, 20:23
Pięknie, jedyny film na którym się popłakałem. Gratuluję chłopakom za dobrze wykonaną robotę. Mam nadzieję, że CCTV nie obejmowały tego burdelu.

Zarentha

2013-06-05, 20:26
I brawo! Tak trzymać!

is...........ay

2013-06-05, 20:33
Pierwszy w historii zamach samobójczy dokonany przez budynek.

galaktus30

2013-06-05, 20:37
W końcu jakaś dobra wiadomość ! Trzymam kciuki i czekam na więcej podpaleń!

NieWiemZeWiem

2013-06-05, 20:50
zaloze sie ze ciapaci sami sobie podpalili ten meczet aby miec pretekst

avalanch

2013-06-05, 20:53
Cytat:

- Jesteśmy oburzeni i głęboko zasmuceni tym atakiem na spokojna społeczność - komentował wydarzenie rzecznik ośrodka, Abubakar Ali. - Londyńczycy odbiorą ten atak tak jak na to zasługuje, jako tchórzliwy, żałosny i całkowicie pozbawiony sensu - powiedział burmistrz Londynu, Boris Johnson. Jak podkreślił Johnson, w tak otwartym i tolerancyjnym mieście nie ma miejsca na nienawiść, przemoc i uprzedzenia.


Jedna wielka kpina !