18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak na meczet w Poznaniu

forspam88 • 2015-01-19, 20:30
"Trzej nieznani sprawcy znieważyli meczet w Poznaniu. Dzieciom, które uczęszczają tam na zajęcia, ktoś groził śmiercią. W niedzielę prawdopodobnie trzech mężczyzn okleiło meczet naklejkami z hasłami antyislamskimi. - Naklejki były wszędzie: na płocie, na słupkach, na ścianach, na oknach.

W minionych dniach w pobliżu nieruchomości pojawił się mężczyzna, który straszył bawiące się w przerwie między zajęciami dziećmi. - Pokazał znak podrzynania gardła. Dzieci były przerażone. Ktoś też groził jednej z młodych kobiet w chuście

Wszystko wskazuje na to, że za akcją stoi Polish Defence League czyli Polska Liga Obrony."

Dodam, że w Poznaniu nie ma meczetu, jest "tylko" - muzułmańskie centrum kulturalno-oświatowe. Pytanie czy pismaki chcą na siłę zrobić aferę, czy po prostu stwierdzili, że określenie "kulturalno-oświatowe", to musi być jakaś pomyłka i napisali meczet? ;-)

Czytaj więcej: w w w . gloswielkopolski . p l

ke...........71

2015-01-19, 20:36
k***a,a w kolo mnie mieszka ze 30 turkow

BongMan

2015-01-19, 20:40
forspam88 napisał/a:

Wszystko wskazuje na to, że za akcją stoi Polish Defence League czyli Polska Liga Obrony.


No to czemu nas nie broni przed UE i niemcami, którzy od 10 lat niszczą nasz kraj, tylko atakuje ciapuchów, których jest mało i gówno mogą?

kabat123

2015-01-19, 20:42
swołocz nie wie o co chodzi w zamachach terrorystycznych gówien z isis i atakują nie tych co trzeba muzułmanie w Polsce to w około 90% przodkowie Tatarów którzy od zawsze byli w Polsce, a te centrum to nie meczet jest to miejsce gdzie muzułmanie chodzą by się pouczyć nie modlić

JPablo

2015-01-19, 20:44
@Up może z tej racji że Ci inni nie atakują i zabijają niewinnych ludzi jak te śmiecie ;)
PLG mówiło że nie da się tutaj sterroryzować jak Francja i widzę że ludzie nie mówią do picu.
PLG gadało że pokaże im dzihad u nas :) więc popieram ich w 100% i nawet pomogę jakby któryś oczekiwał pomocy ode mnie

mygyry

2015-01-19, 20:58
Jak by mi dziecko w szkole ktoś straszył to bym mu zrobił atak terrorystyczny, pełno kradnących cyganów to lepiej się dzieci uczepić bo nie groźne

adrianjegerpl

2015-01-19, 21:09
No nie wiem.
Mnie to jakoś delikatnie ucieszyło :)

NieWiemZeWiem

2015-01-19, 21:21
k***a, muzułmanie sami siebie atakują aby było głośno

zip0

2015-01-19, 21:24
No nie wiem. Pachnie dziennikarzeniem. Jeżeli prawda to tak średnio ładnie dzieci straszyć, nawet ciapackie.

Bugini

2015-01-19, 22:18
BongMan napisał/a:


No to czemu nas nie broni przed UE i niemcami, którzy od 10 lat niszczą nasz kraj, tylko atakuje ciapuchów, których jest mało i gówno mogą?


To ciekawe jak wątki się zazębiają, bo nie tak dawno Niemcy naciskały na unię żeby przydzielić m.in Polsce jakąś część muzułmańskich imigrantów. Tacy szczodrzy w obdarowywaniu tym szczęściem

maluszek663

2015-01-19, 22:24
Skoro ciapate muslimy to lepiej teraz niż jak się okocą i rozniosą. Jak dla mnie spoko. :D

chelsea916

2015-01-19, 22:25
Prawda ,nie prawda. Lecz ciapak to ciapak. Trzeba dmuchać na zimnę bo inaczej druga Francja. Co jak co ale tutaj kolonie ciapaków nie mają szans na przetrwanie, co jest prawidłową reakcją w tym kraju

decode21

2015-01-19, 22:26
Polska Liga Obrony? Ja tam chyba prawo jazdy robiłem parę lat temu.