18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Atak na meczet w Poznaniu

forspam88 • 2015-01-19, 20:30
"Trzej nieznani sprawcy znieważyli meczet w Poznaniu. Dzieciom, które uczęszczają tam na zajęcia, ktoś groził śmiercią. W niedzielę prawdopodobnie trzech mężczyzn okleiło meczet naklejkami z hasłami antyislamskimi. - Naklejki były wszędzie: na płocie, na słupkach, na ścianach, na oknach.

W minionych dniach w pobliżu nieruchomości pojawił się mężczyzna, który straszył bawiące się w przerwie między zajęciami dziećmi. - Pokazał znak podrzynania gardła. Dzieci były przerażone. Ktoś też groził jednej z młodych kobiet w chuście

Wszystko wskazuje na to, że za akcją stoi Polish Defence League czyli Polska Liga Obrony."

Dodam, że w Poznaniu nie ma meczetu, jest "tylko" - muzułmańskie centrum kulturalno-oświatowe. Pytanie czy pismaki chcą na siłę zrobić aferę, czy po prostu stwierdzili, że określenie "kulturalno-oświatowe", to musi być jakaś pomyłka i napisali meczet? ;-)

Czytaj więcej: w w w . gloswielkopolski . p l

Thunbi

2015-01-19, 22:28
Na zachodzie muzułmanie terroryzują obywateli kraju, w Polsce to my terroryzujemy muzułmanów. Zajebiście!!!


Pod warunkiem oczywiście, że nie byli to nasi Tatarzy.

Dura_Lex_Sed_Lex

2015-01-19, 22:28
jeśli chodzi o Tatarów mieszkających od X lat w Polsce to szkoda, nie dosyć, że napływowe ciapki im grożą ucięciem łba (za rzekome odejście od wiary) to jeszcze teraz Polacy atakują nie tych co trzeba...

Skrdfwr

2015-01-19, 22:29
Mamy dowód na to jak ten "pokojowy Islam" odcina głowy niewiernym na zachodzie.
Jestem dumny z Poznaniaków! Nie chce mieć drugiej Francji w Polsce. Niech biją, straszą, wyganiają.
Nie ma miejsca dla Was w pięknej Polsce! Żadnych meczetów, żadnego centrum. Precz z tą hołotą!

chelsea916

2015-01-19, 22:31
BongMan napisał/a:


No to czemu nas nie broni przed UE i niemcami, którzy od 10 lat niszczą nasz kraj, tylko atakuje ciapuchów, których jest mało i gówno mogą?



Kiedyś słyszałem,że Niemcy chcą odzyskać tereny które tyle lat należały do nich. Mowa o Dolnym Śląsku, Opolszczyzna i Śląsk.
Według mnie coś w tym może być, bo jakby nie patrzeć prawie zawsze były to tereny Niemieckie i nagle po II WŚ im odebrano te ziemie. Sprawiedliwie czy nie, swoje "ale" mają i mieć będą. Czy do tego dążą? Nie wiem, czas pokaże co się będzię działo

mlody354

2015-01-19, 22:33
Order im dać!

merh

2015-01-19, 22:34
I zaraz sie zacznie w politycznej tv pie**olenie,czy u nas jest szansa dla islamu,czy przyznać azyl ciapusom,jak dbać o ich bezpieczentwo itd. Temat zastepczy dla gówna w ktorym pływamy. A Polaka pracujacego na to całe gówno będą gnoić dalej. Nie da sie stworzyć jakiejs mniejszosci,żeby mieć wiecej praw niż wszyscy? Jakaś "mniejszosc wyznawców szparagów czy cos.. Jak wiadomo w uniogrodzie nie ma demokracji,tylko ochrona mniejszosci i nadawanie im przywilejów.

wlodi0412

2015-01-19, 22:34
Bardzo dobrze. Takie kłamanie bardzo pomoże w wydupieniu ciapuchów z europy. Niemcy już są islamskie tak na prawdę, Polska się na razie trzyma, bo nikt z biedy do biedy na razie nie sp***ala. Zamknąć granice trzeba brudasom, bo nas zeżrą.

Corporal_Grue

2015-01-19, 22:37
Na fejsie nawet fotki były z tej pikiety. Z tego co widziałem to dużo nie nakleili i sobie grzecznie stali z transparentem. Dziennikarze to kłamcy i machlojkarze. Kocham Poznań! :D

Thunbi

2015-01-19, 22:38
@up.
Mnie się raczej wydaje, że Niemieaszki srają na nasze "Ziemie Odzyskane". Kiedyś rościli sobie pretensję, a nawet napie**alali się z nami dyplomatycznie o Śląsk, ze względu na węgiel. Teraz węgiel jest w odwrocie - nie ma potrzeby się w to pchać.
Jednak zgodzę się z Tobą, że Niemiaszki mogą coś knuć, jednak prędzej powiedziałbym, że będą nas chcieli po swojej stronie. No bo z kim innym sie zwiążą? Z Francją z którą od zawsze walczą o dominację w Europier? Z Włochami-Trzęsidupami, którzy zawsze ich wsytawią? Wolą mieć w nas sojusznika, bo wolą walki i odwagą pojedynczego żołnierza nikt nam nie dorównuje. Poza tym, głównym wrogiem zawsze są Ruskie i ich surowce, a bufor w postaci naszego kraju może się przydać do obrony, albo do wysuniętego ataku.

Takie moje wieczorne przemyślenia.

Loaloa

2015-01-19, 22:44
Jak tak, to możecie spać spokojnie. Bohaterscy "patrioci" z polisz defens lig obronią was przed islamskimi dziećmi i budynkami centrum kultury islamskiej.

Sajmon G

2015-01-19, 22:47
Wiem, że to sadistic itp ale do ch*ja jeśli to prawda, że pokazywali takie a nie inne gesty dzieciom, które później się bały to dla mnie jest to szczyt kurewstwa. Dziecko jest dziecko i nie ważne czy k***a białe czarne żółte czy ciapate. A teraz proszę o hejt bo i tak się on posypie.

ellsworth

2015-01-19, 22:55
maluszek663 napisał/a:

Skoro ciapate muslimy to lepiej teraz niż jak się okocą i rozniosą. Jak dla mnie spoko. :D


Co? Spoko jest dla ciebie grożenie dzieciom śmiercią?!? Jesteś popie**olona!