18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poranne informacje

voytas0 • 2016-09-28, 08:10
Chciałem podzielić się z wami przeżyciem, które towarzyszyło mi w drodze do pracy. Nie wiem czy kogoś to rozśmieszy, wk***i ale spróbuję. Sprawa wyglądała tak...

-"Minęła 7:30 zapraszamy na informację"

Usłyszałem z głośników radia. Pierwszych kilka newsów normalnych. Baba gada o polityce, USA, Rosji itd. Na koniec Niemcy.

-"Niemiecka policja dziś w nocy zastrzeliła mężczyznę"

Mówię ok. dzień jak co dzień, zdarza się.

-"Do zdarzenia doszło na terenie obozu dla uchodźców"

Dobra robi się ciekawiej. Ciekawe tylko czy pracownika obsługi, "kuracjusza" czy czasem jakiegoś narwanego obrońcę Europy.

-"Ofiarą jest ojciec molestowanej ośmioletniej dziewczynki"

Uuuuu grubo. Poszli po rozum do głowy i zaczynają brać brązowych za mordy i pokazywać, że tu są inne zasady niż u nich na pustyni. Zastrzelili kazirodopedobrudasa! Trofeum na ścianę do salonu normalnie.

-"Mężczyzna rzucił się z nożem na oprawcę swojej córki"

No i ch*j...... Ręce opadają. Trąbią o uchodźcach, że to rodziny z dziećmi. Widać faktycznie się zdarzają i to nawet z normalnymi odr*chami społecznymi, takimi jak obrona córki. Niestety POLIZEI będzie chroniła czekoladowego pedofila a zabije ojca ośmiolatki...

PARANOJA

P.S.
Normalnie pewnie w ogóle bym nie zwrócił tak uwagi na tego newsa ale mam kaca i rozumuję w zwolnionym tempie.
Starałem się Wam to opisać tak jak do mnie docierało.

Jak się nie podoba to wyślijcie w kierunku alfa centauri...

do...........12

2016-09-28, 16:13
nie bylo mnie tam ale mogli doprowadzic do sytuacji: zobacz helmut jak jaki fajny samolot w tym czasie ciapaty dostaje kose ojciec zostaje zatrzymany jako bohater hura! hurra! oficjalnie tragiczny wypadek postawione zarzuty dla ojca itd

Vorstand

2016-09-28, 18:42
Ten MLRS TOS-1 z postu wyżej powinien celować w te j***ne obozowiska brudasów. 8-)

Hege

2016-09-28, 21:28
wsiadasz wczorajszy do samochodu? ch*j ci w dupe nygusie

Hvsarz

2016-09-28, 22:50
nowynick napisał/a:



a jak zasady są po prostu ch*jowe to się z tym pogódź? Dlatego podziwiam ludzi z XIX wieku, ludzie mieli dość ch*jowych zasad i chwycili za broń, a nie karnie zginają karki powtarzając pod nosem "kwestia zasad"


Nie spodziewam się, że ktoś to zrozumie. Większość ludzi nie ma za grosz honoru i zasad. Wiem, że to takie fajne, że czasem plebs z widłami idzie.. a potem wynikiem jest to co mamy, gdy plebs rządzi.
Popieranie samosądów jest czystym prymitywizmem.
Całkiem niedawno nawet był przypadek, gdzie facet też, za gwałt na córce rzucił się na gwłaciciela i go zabił.. a potem okazało się, że był niewinny, bo to był inny koleś..
Poza tym mylisz chłopcze zasady z prawem stanowionym.