18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Poranne informacje

voytas0 • 2016-09-28, 08:10
Chciałem podzielić się z wami przeżyciem, które towarzyszyło mi w drodze do pracy. Nie wiem czy kogoś to rozśmieszy, wk***i ale spróbuję. Sprawa wyglądała tak...

-"Minęła 7:30 zapraszamy na informację"

Usłyszałem z głośników radia. Pierwszych kilka newsów normalnych. Baba gada o polityce, USA, Rosji itd. Na koniec Niemcy.

-"Niemiecka policja dziś w nocy zastrzeliła mężczyznę"

Mówię ok. dzień jak co dzień, zdarza się.

-"Do zdarzenia doszło na terenie obozu dla uchodźców"

Dobra robi się ciekawiej. Ciekawe tylko czy pracownika obsługi, "kuracjusza" czy czasem jakiegoś narwanego obrońcę Europy.

-"Ofiarą jest ojciec molestowanej ośmioletniej dziewczynki"

Uuuuu grubo. Poszli po rozum do głowy i zaczynają brać brązowych za mordy i pokazywać, że tu są inne zasady niż u nich na pustyni. Zastrzelili kazirodopedobrudasa! Trofeum na ścianę do salonu normalnie.

-"Mężczyzna rzucił się z nożem na oprawcę swojej córki"

No i ch*j...... Ręce opadają. Trąbią o uchodźcach, że to rodziny z dziećmi. Widać faktycznie się zdarzają i to nawet z normalnymi odr*chami społecznymi, takimi jak obrona córki. Niestety POLIZEI będzie chroniła czekoladowego pedofila a zabije ojca ośmiolatki...

PARANOJA

P.S.
Normalnie pewnie w ogóle bym nie zwrócił tak uwagi na tego newsa ale mam kaca i rozumuję w zwolnionym tempie.
Starałem się Wam to opisać tak jak do mnie docierało.

Jak się nie podoba to wyślijcie w kierunku alfa centauri...

kotorminator

2016-09-28, 08:12
W drodze do pracy, z głośników i masz kaca.
Hm?

somet

2016-09-28, 08:15
Gratulacje, przeszedłeś test, jesteś normalny.

nowynick

2016-09-28, 08:16
ależ zbudowałeś napięcie :kawa:

voytas0

2016-09-28, 08:22
kotorminator napisał/a:

W drodze do pracy, z głośników i masz kaca.
Hm?


to nie można jechać do pracy na kacu i słuchać radia w głośnikach? Miałem jechać na głośnikach i słuchać kaca?

tomas-25

2016-09-28, 08:26
A idź pan w ch*j z takim newsem. Jak by zastrzelili ośrodek dla emigrantów to był by news.

ro...........24

2016-09-28, 08:40
też mam kaca

Hvsarz

2016-09-28, 08:47
Czytałem newsa. Reakcja przynajmniej w teorii prawidłowa. Ten ojciec rzucił się z nożem na pedofila. Niezależnie od tego jakie kogo emocje ruszają, policja musi bronić atakowanego, niezależnie od tego kim jest i co zrobił.
Nawet gdy ktoś czeka w celi śmierci, czekając na powieszenie za parę dni i w między czasie próbuje popełnić samobójstwo.. to się go ratuje by wykonać zaraz potem na nim wyrok. Kwestia zasad.

nowynick

2016-09-28, 09:03
Hvsarz napisał/a:

Czytałem newsa. Reakcja przynajmniej w teorii prawidłowa. Ten ojciec rzucił się z nożem na pedofila. Niezależnie od tego jakie kogo emocje ruszają, policja musi bronić atakowanego, niezależnie od tego kim jest i co zrobił.
Nawet gdy ktoś czeka w celi śmierci, czekając na powieszenie za parę dni i w między czasie próbuje popełnić samobójstwo.. to się go ratuje by wykonać zaraz potem na nim wyrok. Kwestia zasad.



a jak zasady są po prostu ch*jowe to się z tym pogódź? Dlatego podziwiam ludzi z XIX wieku, ludzie mieli dość ch*jowych zasad i chwycili za broń, a nie karnie zginają karki powtarzając pod nosem "kwestia zasad"

samon

2016-09-28, 09:29
Mnie ciekawi coś innego:
co trzeba zrobić, żeby w całej Europie zmusić WSZYSTKIE 'niezależne" media ze WSZYSTKIMI "niezależnymi" dziennikarzami, żeby "jak jeden mąż" pie**olili na to samo kopyto i codziennie, milionom ludzi przed oczami r*chali logikę?
Dodajmy takie samo pytanie w kierunku tysięcy policjantów, tysięcy urzędników i tysięcy polityków.

@Hvsarz
" Ten ojciec rzucił się z nożem na pedofila. Niezależnie od tego jakie kogo emocje ruszają, policja musi bronić atakowanego, niezależnie od tego kim jest i co zrobił. "

Te dumne zasady jakoś dziwnie szybko przesuwają się policjantom z głowy do dupy kiedy trzeba bronić białych niemek/szwedek/ francuzek, kierowców tirów, obywateli, dzieci przed gwałtami w wykonaniu ciapatych..

oleyu

2016-09-28, 09:45
Ciekawe czy to prawdziwy ojciec czy przybrany ??? :)

waloos

2016-09-28, 12:37
Doczytałem o co chodziło. Ojciec trochę zj***ł, bo podobno rzucił się na już skutego pedofila.
Policjanci stali obok więc musieli interweniować. Szkoda.

Plus taki, że pedofil jakieś dźgnięcie zaliczył. Jest oznaczony, jak sprawa się nagłośni to pewnie w więzieniu dobrze będą wiedzieć co i jak :)

Wiewór

2016-09-28, 13:07
Jak drodzy prawilniacy i obrońcy cudzej moralności wyobrażaliście sobie, że policja pozwoli typowi wybebeszyć faceta na ich oczach nawet jeśli był kryminalistą?
Hans, Helmut nic nie widzimy, idziemy na szluga a ty Ahmed możesz z niego wyciągnąć kiszki i rozwiesić po całym ośrodku, bo był pedofilem. Tak to sobie wyobrażacie?
Zrozumcie matołki, że policja nie jest ani od walki ze złem ani od pomocy tylko od pilnowania porządku prawnego danego kraju. W Niemczech nie można mordować kogokolwiek bez względu na motywację więc go odj***li i tyle.

Za dużo filmów drogie dzieci. W prawdziwym życiu nie ma żadnych "dobrych glin" stających ponad prawem w walce z niegodziwością :)

cysio0407

2016-09-28, 15:13
voytas0 napisał/a:


to nie można jechać do pracy na kacu i słuchać radia w głośnikach? Miałem jechać na głośnikach i słuchać kaca?



Ja osobiście rozumiem to jako jako sugestię, że jesteś debilem i jeździsz po pijaku samochodem i to w dodatku do pracy.

voytas0

2016-09-28, 15:51
cysio0407 napisał/a:



Ja osobiście rozumiem to jako jako sugestię, że jesteś debilem i jeździsz po pijaku samochodem i to w dodatku do pracy.



Osobiście jechałem we własnej osobie do pracy samochodem marki citroen, posiadającym cztery głośniki i radio. Samochód wyposażono też w fotel pasażera, na którym pozwoliłem sobie usiąść. Pijany...hmmm jeśli zmęczenie po wypiciu 3 piw na wieczór i spaniu około 5h tak nazywać, to jestem debilem.

Może wprowadziłem twoje osobiste rozumienie w błąd ponieważ nadużyłem słowa kac.

Przepraszam i serdecznie pozdrawiam

Abraxus napisał/a:

Jak drodzy prawilniacy i obrońcy cudzej moralności wyobrażaliście sobie, że policja pozwoli typowi wybebeszyć faceta na ich oczach nawet jeśli był kryminalistą?
Hans, Helmut nic nie widzimy, idziemy na szluga a ty Ahmed możesz z niego wyciągnąć kiszki i rozwiesić po całym ośrodku, bo był pedofilem. Tak to sobie wyobrażacie?
Zrozumcie matołki, że policja nie jest ani od walki ze złem ani od pomocy tylko od pilnowania porządku prawnego danego kraju. W Niemczech nie można mordować kogokolwiek bez względu na motywację więc go odj***li i tyle.

Za dużo filmów drogie dzieci. W prawdziwym życiu nie ma żadnych "dobrych glin" stających ponad prawem w walce z niegodziwością :)



Kolego źle mnie rozumiesz. Zgadzam się z tobą odnośnie tego, że policja ma stosować prawo nawet w takim trudnym przypadku. Chodzi o to, że koleś zagroził życiu pedofila i dostał kule a jego bracia w kolorze urządzają polowania na tiry i nie dostają pół kuli. Koledzy policjanci we Francji mówią André, Charles idziemy na fajkę nic nie widzimy.

O to chodziło.

Wydaje mi się, że dla wszystkich najlepszą wiadomością byłoby:
"Niemiecka policja zastrzeliła pedofila, który zaatakował nożem"