18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pora karmienia

suborg • 2023-06-18, 18:44
I mysz dupa kiedy mrówek kupa

Anal_Ogórek

2023-06-19, 20:05
Jak mu z terrarium spier, hmm, uciekną to będzie miał jesień średniowiecza:)

Cyfra1

2023-06-19, 21:52
Dobre mroweczki j***ne szybko go załatwily jakis ostry gatunek pie**ole takie owady

MysteryMan

2023-06-20, 01:14
daniel1040 napisał/a:

Widać że wyzwolona płeć - zadawanie specjalnie cierpienia twoim zdaniem jest częścią natury? To że psy jedzą mięso to znaczy że dajemy im do jedzenia żywe koty?
Jasne że muszą jeść, ale można najpierw to mięso (uwaga trudne słowo, macicowy mózg może się zaświecić) humanitarnie jednym szybkim ruchem zabić nie powodując niepotrzebnego cierpienia.
Ciekawe czy jakby twojego gówniaka psy chciały zjeść, też byś nie reagowała bo to przecie naturalne że są głodne i chcą mięska?
Te baby to tylko głupsze się robią...
I kij mnie obchodzi czy to chomik, koń, opos, dendrofil czy k***a wróbel wietnamski, żyje i czuje tak samo jak my, tłumaczenie takiego zachowania "bo to natura" jest idiotyzmem i pokazuje jakim człowiekiem jesteś.



Co ty pie**olisz myślisz że jakieś zwierze gdy ciebie by opie**alało zastanawiało by się czy cierpisz ? W ch*ju to ma nigdy k***a jakoś nie widziałem by zwierze zabijało w humanitarny sposób masz jakąś empatie z dupy która gówno znaczy. Z tego co wiem to delfiny potrafią dla "zabawy" znęcać się nad ofiarą pewnie niektóre zwierzęta także tak robią więc natura jest brutalna i przestań nad tym płakać.

Exclip

2023-06-20, 11:26
RobsoN napisał/a:

a to nie był czasem chomik… niech tam swojego fiuta włoży sadystyczny sk***iel.



Tam to płacz że za mało sadystyczne a tu płacz o jakąś mysze jprdl

heartagram

2023-06-20, 15:51
k***o ukrainska matke wsadz do tego terarium

Juzwa

2023-06-20, 16:39
daniel1040 napisał/a:

typowy "whataboutism" - to zapytam na twoim poziomie - No i ?



No i ch*jów sto. Jak myślisz, raki i piskorze tylko dla milionerów były i są? Zaglądnij sobie do starych książek kucharskich jeśli umiesz czytać i poszukaj przepisów na w/w potrawy. Te książki nie były pisane dla milionerów. Dobrze ci napisał gość powyżej, że jak cię będzie wpie**alało jakieś zwierzę, to ma w dupie czy cierpisz czy nie. Ale jakie zwierzę miałoby cię zeżreć. W twojej piwnicy są pewnie tylko pająki.

daniel1040

2023-06-20, 22:58
Juzwa napisał/a:

No i ch*jów sto. Jak myślisz, raki i piskorze tylko dla milionerów były i są? Zaglądnij sobie do starych książek kucharskich jeśli umiesz czytać i poszukaj przepisów na w/w potrawy. Te książki nie były pisane dla milionerów. Dobrze ci napisał gość powyżej, że jak cię będzie wpie**alało jakieś zwierzę, to ma w dupie czy cierpisz czy nie. Ale jakie zwierzę miałoby cię zeżreć. W twojej piwnicy są pewnie tylko pająki.



ch*ja razem z drugim zrozumieliście z tego co napisałem - nie dziwi mnie to bo mowa o tematach które was nie dotyczą a jak to się mówiło, nie graj w szachy z gołębiem bo obsra plansze i będzie się puszył - tu podobnie.

Trollge1985

2023-07-03, 20:58
John-Flopp napisał/a:

Jeden ch*j, przecież węże też się karmi gryzoniami w tym chomikami.



Ale mrożonkami