18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pora karmienia

suborg • 2023-06-18, 18:44
I mysz dupa kiedy mrówek kupa

dżonyłojlker

2023-06-18, 21:13
Tęczowi bambiniści zesrali się o jakąś mysz j***ną, czy inne gówno :lol:

ba...........zu

2023-06-18, 21:13
Pobudka p*zdeusze, czas zrozumieć że zwierzęta jedzą inne zwierzęta i zabijają je tak, jak ich do tego wyposażyła natura. Ja pierdziele, ludzie, co wy tu robicie, że was prawa natury rozczulają? Jakby gość te mrówki zagłodził na śmierć to byłoby waszym zdaniem ok?

silwerbalk

2023-06-18, 21:40
No i ch*j krąg natury został dopełniony .... Zjedz albo zostaniesz zjedzonym :roll:

daniel1040

2023-06-18, 22:37
babazwozu napisał/a:

Pobudka p*zdeusze, czas zrozumieć że zwierzęta jedzą inne zwierzęta i zabijają je tak, jak ich do tego wyposażyła natura. Ja pierdziele, ludzie, co wy tu robicie, że was prawa natury rozczulają? Jakby gość te mrówki zagłodził na śmierć to byłoby waszym zdaniem ok?



Widać że wyzwolona płeć - zadawanie specjalnie cierpienia twoim zdaniem jest częścią natury? To że psy jedzą mięso to znaczy że dajemy im do jedzenia żywe koty?
Jasne że muszą jeść, ale można najpierw to mięso (uwaga trudne słowo, macicowy mózg może się zaświecić) humanitarnie jednym szybkim ruchem zabić nie powodując niepotrzebnego cierpienia.
Ciekawe czy jakby twojego gówniaka psy chciały zjeść, też byś nie reagowała bo to przecie naturalne że są głodne i chcą mięska?
Te baby to tylko głupsze się robią...
I kij mnie obchodzi czy to chomik, koń, opos, dendrofil czy k***a wróbel wietnamski, żyje i czuje tak samo jak my, tłumaczenie takiego zachowania "bo to natura" jest idiotyzmem i pokazuje jakim człowiekiem jesteś.

TheDouchestOfBags

2023-06-18, 22:44
babazwozu napisał/a:

Pobudka p*zdeusze, czas zrozumieć że zwierzęta jedzą inne zwierzęta i zabijają je tak, jak ich do tego wyposażyła natura. Ja pierdziele, ludzie, co wy tu robicie, że was prawa natury rozczulają? Jakby gość te mrówki zagłodził na śmierć to byłoby waszym zdaniem ok?



Co za pie**olenie - prawa natury są takie, że roślinożercy sp***alają przed drapieżnikami - wrzucanie żywego stworzenia do terrarium bez możliwości ucieczki i napawanie się widokiem zdychającego w męczarniach stworzenia to zwykłe stulejarstwo.

KrystekKrystek

2023-06-19, 00:11
czorny711 napisał/a:

j***ny śmieć



Chyba w najbliższym czasie wrzucę jak moje pająki zabijają swoje ofiary to Ci mózg eksploduje. Nie pozdrawiam. Idź na inny portal...

Puncherfaust

2023-06-19, 01:29
Autor ogólnie wrzuca posrane materiały z biciem dzieci które ciężko się ogląda, ale to jest dość ciekawe. Wiele razy szukałem małych owadów najczęściej to były stonogi żeby wrzucić je do jakiegoś mrowiska i patrzeć jak ze stonogi nie zostaje żadna noga ;)

babazwozu napisał/a:

Pobudka p*zdeusze, czas zrozumieć że zwierzęta jedzą inne zwierzęta i zabijają je tak, jak ich do tego wyposażyła natura. Ja pierdziele, ludzie, co wy tu robicie, że was prawa natury rozczulają? Jakby gość te mrówki zagłodził na śmierć to byłoby waszym zdaniem ok?



Dokładnie tak, masz racje kobieto. Równie dobrze te mrówki w swoim naturalnym środowisku mogły dopaść coś podobnego do tego chomika i jakby to nagrało National Geographic to by się każdy zachwycał a nie wylewał żale, współczucie i sztuczną empatie na stronie której nazwa powinna mówić sama za siebie.

0dbytBiskupa

2023-06-19, 03:16
A mnie zastanawia, po ki ch*j ludzie trzymają mrówki, pająki, węże, karaluchy i inne mało sympatyczne stworzenia. Ani tego pogłaskać, ani nie będzie twoim towarzyszem, jak pies, czy kot. Takie hobby samo w sobie ociera się o patologię. Niech to wszystko żyje w naturalnym środowisku, to nie będzie roztrząsania, czy karmienie mrówek żywym gryzoniem jest etyczne, czy nie.

Papamek5

2023-06-19, 06:04
Geraldinio napisał/a:

Hehe przypomniał mi się dowcip: Do zoologicznego przychodzi 5 latka i chce kupić myszkę. Sprzedawca pyta: jaki ma mieć kolor?
- mój wons ma wyj***ne, jaki kolol będzie miała mys.



Ja kiedyś w tramwaju spotkałem babkę z transporterem a w nim kilka myszek i zagaiłem, że ładne a ona, że to dla węża. Więcej się nie odezwałem :-P

Tibianus1991

2023-06-19, 06:45
RobsoN napisał/a:

a to nie był czasem chomik… niech tam swojego fiuta włoży sadystyczny sk***iel.



nie popłacz sie, idz wysmarkaj sie w majtki ojca gosciu.

lacrimal

2023-06-19, 12:01
CO za gówno o owadach - na youtuba to wrzucać a nie n porządny portal dla sadoli

Juzwa

2023-06-19, 15:24
daniel1040 napisał/a:

można najpierw to mięso (uwaga trudne słowo, macicowy mózg może się zaświecić) humanitarnie jednym szybkim ruchem zabić nie powodując niepotrzebnego cierpienia.



Poszukaj informacji o uboju rytualnym. Zresztą, nie. Poczytaj jak przygotowuje się raki do podania na stół czy piskorze. To w Europie, tej oświeconej. O chińskich potrawach wspominać nie warto.

daniel1040

2023-06-19, 19:06
Juzwa napisał/a:

Poszukaj informacji o uboju rytualnym. Zresztą, nie. Poczytaj jak przygotowuje się raki do podania na stół czy piskorze. To w Europie, tej oświeconej. O chińskich potrawach wspominać nie warto.



typowy "whataboutism" - to zapytam na twoim poziomie - No i ?
To że sąsiad bije żonę to ja też mogę?
To że chinole są niewolniczym ludem pierwotnym to mi też wszystko wolno?
To że debil z kasą pójdzie do restauracji aby specjalnie zjeść coś co cierpiało, to świadczy jedynie o nim a nie o "oświeconej jełropie"
Ludzi coraz więcej a człowieka coraz mniej.

Michelangelo_skurwysyny

2023-06-19, 19:19
John-Flopp napisał/a:

Jeden ch*j, przecież węże też się karmi gryzoniami w tym chomikami.




Prawda, ale mrówek nie trzeba karmić chomikami. Zwłaszcza żywymi. Dlatego określenie "sadystyczny sk***iel" jest jak najbardziej adekwatne.