18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pora karmienia

TT4 • 2017-02-22, 04:44
Waran posila się szczurem. Enjoy.


GTi

2017-02-22, 11:57
Velture napisał/a:


Goliła ci też p*zdę i kupowała tampony do tego?



Zapraszałą twoją do pucowania berła :cumshot:

castagir

2017-02-22, 12:07
Czego tutaj innego się było spodziewać po właścicielu. Seba Suchoklates, który jedyne jakie jajka i ch*ja widział oraz dotykał to tego warana i starego.
Malapety i patologie łamiące się na trzy części po jednym strzale, które swoją sp***oloną i ch*jową osobowość muszą dowartościowywać groźniejszymi od siebie zwierzaczkami, samochodami lub bronią.
Chciałbym, aby kiedyś powróciły takie czasy, kiedy takich śmieci można było legalnie zniewolić lub rozj***ć i nikt nie zadawał o nich żadnych pytań.

Ma...........ke

2017-02-22, 12:41
@Castagir
Internetowy(mentalny-zjebie) napinaczu pierwszy byś odpadł albo sp***olił w opisanych przez ciebie warunkach.

LordGuciol

2017-02-22, 12:49
parkiet uwalony i porysowany super

Crystecki

2017-02-22, 13:16
Velture napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem kretynów co trzymają takie coś jako zwierzątko. Tak samo jak idiotów trzymających różnej maści żaby, pająki, węże i inne zwierzęta z którymi nie ma żadnego kontaktu ani chociażby nici porozumienia jakiejś.
No jeszcze rybki zrozumiem jak ktoś ma ładne akwarium z podświetleniem i to faktycznie może robić za ozdobę.
Jednak tych pierwszych nie ogarniam. Na ch*j ci coś z czym nie można stworzyć żadnego kontaktu?
Bezmyślny gad trzymany w za małym terrarium w którym ledwo może się obrócić w drugą stronę...

W ch*j zabawa.



Ja też nie rozumiem dlaczego rodzice trzymali takiego głąba jak ty. Jak zechcę to mogę mieć aligatora w ogródku i żarłacza białego w basenie i o ile nie zaniedbam ich stanu zdrowia tobie ch*j do tego.
Pozdrawiam

PanAndrzej666

2017-02-22, 13:24
ja bym tam wolał popatrzeć jak człowieka tak trzymają i potem coś go wpie**oli :D może być ten waran z Komodą :)

TeletubisieMowiaPapa

2017-02-22, 13:56
Velture napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem kretynów co trzymają takie coś jako zwierzątko. Tak samo jak idiotów trzymających różnej maści żaby, pająki, węże i inne zwierzęta z którymi nie ma żadnego kontaktu ani chociażby nici porozumienia jakiejś.
No jeszcze rybki zrozumiem jak ktoś ma ładne akwarium z podświetleniem i to faktycznie może robić za ozdobę.
Jednak tych pierwszych nie ogarniam. Na ch*j ci coś z czym nie można stworzyć żadnego kontaktu?
Bezmyślny gad trzymany w za małym terrarium w którym ledwo może się obrócić w drugą stronę...

W ch*j zabawa.



Nie do końca się z tobą zgodzę. Pracując chwile w zoologicznym mieliśmy tam jaszczurki wężę i inne gady i uwierz mi że to co powiedzialaś nie ma sensu. Tak samo jak idiotów trzymających różnej maści żaby, pająki, węże i inne zwierzęta z którymi nie ma żadnego kontaktu ani chociażby nici porozumienia jakiejś. tu fakt żaba nie ma sensu i pająk też - większośc węży się nie nadaje do hodowli co prawda ale są wyjątki niektóre można normalnie wziąc na ręce i traktować jak kota. Jeden z klientów w lecie przychodził do sklepu z agamą na rękach więc z takim gadem najwidoczniej można wytworzyć jakąś wieź :P

Chomik1992

2017-02-22, 14:01
Sam mam jaszczurkę w domu (agama niebieskogłowa). Ogólnie warunki ma super, dbam jak się tylko da a nawet ma dużo lepsze warunki od zalecanych. Jasne, ten mój jaszczur nie jest jakoś towarzyski ale wygląda zajebiście wraz z terrarium w pokoju. Nie karmię żywymi myszami i nie robię z tego filmów dla zaspokojenia moich sadystycznych fantazji jak niektórzy w internecie. Ten waran na filmie ma zdecydowanie za małe terrarium.

sebs-88

2017-02-22, 14:56
Aż się zalogowałem po latach żeby napisać komentarz.

Velture - czego głupi nie rozumie to dla niego głupie... Trzeba odróżnić dwie rzeczy - debili trzymających niebezpieczne zwierzęta dla szpanu oraz pasjonatów terrarystyki/egzotycznych zwierząt. Ten pierwszy typ to właśnie ten z filmu - ma wielkiego gada, którym nie potrafi się zająć (za małe terrarium, złe warunki w nim, płaty skóry poprzedniej wylinki zwisającej z warana). Takie typy trzymają takie okazy dla SZPANU co jest mega głupie i przynosi tylko krzywdę zwierzętom jak i całemu środowisku hodowców. Ten drugi typ to ludzie z pasją, hodują egzotyczne zwierzęta, rozmnażają je i obserwują ich zachowania, starają się w terrarium odwzorować ich naturalne środowisko, taki zbiornik często jest ozdobą ich mieszkania. Nie ma potrzeby tworzyć więzi z takim zwierzakiem, wystarczy obserwacja i satysfakcja z hodowli/rozmnożenia.


Anper

2017-02-22, 15:52
@Velture <- Tak jak Ty mówią tylko ludzie bez pasji, ambicji i zainteresowań. Żebyś swoje zdanie napisał bez obrażania ludzi byłby to konstruktywny komentarz, który można wziąć do siebie i zrozumieć Twoje podejście do sprawy. Jednak tym co napisałeś pokazałeś jedynie jakim ignorantem jesteś.

Jeadong

2017-02-22, 15:57
sebs-88, dokładnie.

Velture , mówisz o tworzeniu więzi ze zwierzęciem, potem pie**olisz coś o rybkach, fuck logic. Za ozdobę może robić tak samo jaszczurka czy ładnie umaszczony pająk co to za różnica ? A co z ludźmi, którzy trzymają psy na 50m2 w dużym mieście, które srają po chodnikach bo w promieniu 5km nie ma żadnego trawnika ? Albo suma w akwarium 30x30cm ? To już jest spoko ? Sam nic nie hoduję ale znam ludzi, tak jak kolega wyżej napisał, pasjonatów terrarystyki, którzy potrafią stworzyć odpowiednie warunki zwierzętom - gadom, płazom czy rybkom.

Jak widać zdarzają się takie przypadki jak na filmie ale nie ma tu co generalizować.

robert357

2017-02-22, 16:07
Velture , trzymają po to by karmić je żywą karmą.

~Velture

2017-02-22, 17:04
Ależ wysyp p*zdusiów z bólem cipek na 2giej stronie komentarzy :mrgreen:
Ogólcie sobie nogi jeszcze bo jak wszyscy wiemy to rączki macie już ładnie ogolone razem z dupami i c**ami.

Wiewór

2017-02-22, 18:30
Velture napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem kretynów co trzymają takie coś jako zwierzątko. Tak samo jak idiotów trzymających różnej maści żaby, pająki, węże i inne zwierzęta z którymi nie ma żadnego kontaktu ani chociażby nici porozumienia jakiejś.
No jeszcze rybki zrozumiem jak ktoś ma ładne akwarium z podświetleniem i to faktycznie może robić za ozdobę.
Jednak tych pierwszych nie ogarniam. Na ch*j ci coś z czym nie można stworzyć żadnego kontaktu?
Bezmyślny gad trzymany w za małym terrarium w którym ledwo może się obrócić w drugą stronę...

W ch*j zabawa.


Odpowiedź jest banana. Oni walą pamięciówkę po karmieniu takiego zwierzaka jakimś bezbronnym zwierzątkiem. Koleś pewnie tak się nakręcił męczeniem tego szczura, że se trysnął ze trzy razy pod rząd.

8765tj

2017-02-22, 19:02
Velture napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem kretynów co trzymają takie coś jako zwierzątko. Tak samo jak idiotów trzymających różnej maści żaby, pająki, węże i inne zwierzęta z którymi nie ma żadnego kontaktu ani chociażby nici porozumienia jakiejś.
No jeszcze rybki zrozumiem jak ktoś ma ładne akwarium z podświetleniem i to faktycznie może robić za ozdobę.
Jednak tych pierwszych nie ogarniam. Na ch*j ci coś z czym nie można stworzyć żadnego kontaktu?
Bezmyślny gad trzymany w za małym terrarium w którym ledwo może się obrócić w drugą stronę...

W ch*j zabawa.


No cóż jako że jestem jednym z takich idiotów wyjaśnię: z jednej strony jest toto małe, obsługa sprowadza się do wrzucenia świerszcza raz w tygodniu i sprzątania z drugiej strony młody dajmy na to pająk z pospolitego gatunku hodowlanego to koszt 10-20 zł za sztukę a po roku czy 2 leci za 80-100 niekiedy trochę więcej także zarabia na siebie.(choć w przypadku np. Poe. Metallica mały idzie za 120 duży za 6-8 stów) A względem walorów ozdobnych jest to raczej kwestia gustu. Jedni zachwycą się barwą i kolorowym błyskiem po oświetleniu, inni sięgną po kubota bo "robok" umie skakać i kąsać, względnie zafundować parę dni pieczenia od włosków parzących.
Pozdrawiam ;-)