18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pora karmienia

TT4 • 2017-02-22, 04:44
Waran posila się szczurem. Enjoy.


BenderXXX

2017-02-22, 05:53
Aaaalllee podłoge upie**olił... ale mogło być gorzej, np. murzyn mógł na bosaka sie przejść...

noe82

2017-02-22, 06:09
ale tam musi j***ć

W............R.

2017-02-22, 06:48
Gdyby nie było tej krwi, to bym powiedział, że niepotrzebne męczenie zwierząt.

GTi

2017-02-22, 07:40
Terrarium trochę przymałe jak na takiego gada

~Velture

2017-02-22, 08:05
Nigdy nie zrozumiem kretynów co trzymają takie coś jako zwierzątko. Tak samo jak idiotów trzymających różnej maści żaby, pająki, węże i inne zwierzęta z którymi nie ma żadnego kontaktu ani chociażby nici porozumienia jakiejś.
No jeszcze rybki zrozumiem jak ktoś ma ładne akwarium z podświetleniem i to faktycznie może robić za ozdobę.
Jednak tych pierwszych nie ogarniam. Na ch*j ci coś z czym nie można stworzyć żadnego kontaktu?
Bezmyślny gad trzymany w za małym terrarium w którym ledwo może się obrócić w drugą stronę...

W ch*j zabawa.

nowynick

2017-02-22, 08:12
ten gad to już tak ma mięśnie spaprane siedzeniem w tym akwarium dla welonków, że szczura to musieli mu do gęby niemal wrzucić...

WalkingStephen

2017-02-22, 11:23
Też mnie często zastanawiało na ch*j ludzie trzymają węże, gady i pająki w domu, ani to ozdoba jak rybki ani to kompan jak pies czy kot.

fantastico

2017-02-22, 11:26
I gicior. Szacunek do właściciela być musi!

jerry280

2017-02-22, 11:35
@Velture niestety takie coś idzie w parze ze zj***niem umysłowym. Nie znam nikogo w miarę ogarniętego kto hoduje takie dziadostwo natomiast jebnięci jak najbardziej i jeszcze się tym chwalą tak jak posiadaniem 30 letnich beemek czy bulpitów nad którymi nie potrafią zapanować. Taka moda wśród patologi.

GTi

2017-02-22, 11:43
Przypomniało mi się, że jak byłem gówniakiem ok. 8-9 lvl to miałem jakąś podróbke tych jajek ze zwierzakiem co się go tam wychowywało (nie pamiętam nazwy). I nie można było tam dawać pauzy i mi k***a ten zwierzak umierał co noc i przeżywałem dramaty do tego stopnia, że moja mama dla świętego spokoju wstawała i mi karmiła tego zwierza w nocy bo k***a beczałem co rano jak poj***ny. Ja pie**ole jaka żenua, aż się muszę przejść po pokoju.

eruaknem

2017-02-22, 11:43
Co jest z ludźmi, którzy trzymają w domu drapieżniki? To taki przedłużacz penisa, czy ki ch*j ?

~Velture

2017-02-22, 11:48
GTi napisał/a:

Przypomniało mi się, że jak byłem gówniakiem ok. 8-9 lvl to miałem jakąś podróbke tych jajek ze zwierzakiem co się go tam wychowywało (nie pamiętam nazwy). I nie można było tam dawać pauzy i mi k***a ten zwierzak umierał co noc i przeżywałem dramaty do tego stopnia, że moja mama dla świętego spokoju wstawała i mi karmiła tego zwierza w nocy bo k***a beczałem co rano jak poj***ny. Ja pie**ole jaka żenua, aż się muszę przejść po pokoju.


Goliła ci też p*zdę i kupowała tampony do tego?

Don_Luca

2017-02-22, 11:52
Dobrze, że to szczur, a nie mały kotek, bo znowu byłoby biadolenie.
Jak to jest, że karmienie jednym gatunkiem jest cacy, a innym be?