18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprosze jedno zimne piwko

~Velture • 2018-06-02, 13:35
A piwko piję tak :amused:

(dla osób z problemem luźnego stolca >0:50)


doopa

2018-06-02, 16:08
Argeusz
Panują różne opinie na temat "ginesa". Podobno z beczki jest dobry, nie wiem, nie piłem. Piłem z puszki-sk***ysyn nawet gazowany nie był, smakował wyglądał jak błoto. W tej cenie już lepiej sobie k***a 2 harnasie kupić i jeszcze zostanie na lizaka.
Jeśli baranie nie wiesz, w jaki sposób się go podaje (czekamy aż się zrobi ciemne) to się nie wychylaj, biedota umysłowa, wipił nie odstane

Essent

2018-06-02, 16:30
Kriski napisał/a:



Porównując do Bavarii czy Heinekena lub innych wynalazków typu Argus z Lidla to śmiało można Guinnessa nazwać piwem.




Nie k***a! :homer:

Hrabia Drapula

2018-06-02, 18:15
guinnessa są różne gatunki, to raz, dwa że brak w nim gazu, no brak co2 bo jest gazowany azotem i to jest plus b nawet jak się wypije 5 to człowiek normalnie funkcjonuje, a nie ma bęben rozwalony jak 25 letnia "wiatka" albo dziecko z Etiopii, oczywiście części nie podejdzie bo jest słaby, a dobry browar musi mieć od 7% w górę że by się szybko i skutecznie naebać, duża część jest przyzwyczajona do tzw eurolagerów które smakują niczym bo mają być dla mas, więc goryczka na poziomie 15IBU to już rozpusta, chmiele aromatyczne cos o nich słyszeli ale nie używali, za to zapach "skunksa" czy lepiej spostrzegany "trawy" który jest wadą od naświetlenia i utlenienia to jest to co niektórzy kochają, tak jak ktoś napisał, piję to co lubię bo sam warzę

Mmanius

2018-06-02, 18:42
Film starszy od wegla

Blezzer

2018-06-02, 19:13
Nie jestem jakimś piwnym zbokiem, ale odkąd zacząłem próbować polskich kraftów to momentalnie przeszła mi ochota na koncernowe gówno typu okocim, harnaś, żywiec, tyskie, perła, namysłów etc. i tak naprawdę od tego czasu zacząłem pić piwa dla smaku, a nie żeby szumiało w głowie i do odcięcia. Polecam. Jak wiadomo kultura picia w Polsce leży więc warto samemu propagować dobre nawyki.

Guinessa Draughta piłem, ale bardzo mocno przeciętny.

A na upały polecam przerzucić się na wino. Bebzon tak nie rośnie, lepsze trawienie i działa dobrze na ciśnienie krwi.

Catar

2018-06-02, 20:04
Guiness to stout

Organista

2018-06-03, 00:30
Velture, ten znaczek > jest dobry, czy zły? Bo zaczynam się gubić ;)

~Velture

2018-06-03, 08:18
Organista napisał/a:

Velture, ten znaczek > jest dobry, czy zły? Bo zaczynam się gubić ;)


Wierzę.

Kriski

2018-06-03, 11:29
Erutlev napisał/a:

Z ciekawości zapytam:

Jakie piwo piją sadolowi koneserzy?



Dobre.

Ja...........ro

2018-06-03, 11:54
"Such a waste of beer! What the fuck you doing?!?"
W sumie dobrze mu laska powiedziala.

mr.moose

2018-06-03, 13:41
Ja wam polecam rumpeta i vipa(przezacne piwko). Lol

se7en

2018-06-03, 20:07
jasne że pełne. 7zł czteropak albo donagger 4.59 za 1.5litra (3 piwa), mocny.