18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popisy czerwoną Mazdą

dwakilo • 2016-07-22, 12:46
Nie dogadali się.



Akcja w Lubaniu.

su...........rf

2016-07-22, 19:20
klinsman111 napisał/a:

Największym ku*asem jest ten, co pierwszy wyjdzie z samochodu. Ja bym dał zawiasy gościowi z mazdy co najwyżej, a ten łysy powinien też odpowiadać za agresywne zachowanie.



O, widzę, że kierowce Mazdy wypuścili z aresztu i od razu zalogował się na forum.
Wuj ci w pupę, frajerze :D

klinsman111

2016-07-22, 20:44
@kaktus83 A jak by ten burak z BMW nie wylazł z auta, to w ogóle by nie było tematu. Ch$u#j, jak by zrobił obcierkę mazdą, to by mu z OC potrącili najwyżej. Ale jak ktoś jest kozakiem co sam chce wymierzać sprawiedliwość, to niech się nie dziwi, że ktoś w panice go przejedzie lub urwie drzwi.

kaktus83

2016-07-22, 21:22
klinsman111 napisał/a:

@kaktus83 A jak by ten burak z BMW nie wylazł z auta, to w ogóle by nie było tematu. Ch$u#j, jak by zrobił obcierkę mazdą, to by mu z OC potrącili najwyżej. Ale jak ktoś jest kozakiem co sam chce wymierzać sprawiedliwość, to niech się nie dziwi, że ktoś w panice go przejedzie lub urwie drzwi.



Ja tam paniki nie widziałem na filmiku. Gość z beemki odpuścił a tamten go prowokował.

spiepszaj_dzbanie

2016-07-22, 22:14
Cytat:

oberwanej podeszwie od buta


Tym razem wymknął się śmierci spod kosy, ale w ciszy pewnie słyszy smyranie osełką po cienkiej blasze.

gelynder1

2016-07-23, 01:12
i tak oto JPN na 100% dzwoni na policję