18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popisy czerwoną Mazdą

dwakilo • 2016-07-22, 12:46
Nie dogadali się.



Akcja w Lubaniu.

krzyks

2016-07-22, 12:55
Cytat:

Ostatnie wydarzenia we Francji pokazują, że samochód w rękach szaleńca może być narzędziem zbrodni. Dziś na ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu mężczyzna poruszający się Mazdą 323 usiłował przejechać kierowcę samochodu, z którym chwilę wcześniej o mało się nie zderzył.

Do zdarzenia doszło tuż przed 14 na ul. Dąbrowskiego w Lubaniu. Kierowca czerwonej Mazdy 323 zabawiał się autem zawracając z zaciągniętym hamulcem ręcznym na znajdującym się tam skrzyżowaniu. Podczas tego manewru omal nie zderzył się z jadącym w stronę centrum miasta BMW, które prowadził Pan Dawid.

- Niewiele brakowało a byśmy się zderzyli, minął mnie dosłownie o milimetry – opowiada nam poszkodowany kierowca. - Wysiadłem z auta i podszedłem do Mazdy, która zatrzymała się kilka metrów za mną. Kiedy zobaczyłem, że facet zachowuje się dziwnie od razu odpuściłem. I chciałem wrócić do auta, w którym został brat z trzyletnim dzieckiem.

Wtedy się zaczęło. Kierowca Mazdy dwa razy uderzył odchodzącego mężczyznę zderzakiem w nogi. Pierwsze uderzenie było lekkie. Za drugim razem Pan Dawid wylądował na masce samochodu. Kierowcy Mazdy najwyraźniej było mało. Kiedy mężczyzna usiłował schronić się w aucie Mazda ruszyła, aby przygnieść go do jego samochodu.

- W ostatniej chwili zdążyłem podskoczyć i schować nogi do auta bo by mi je zmiażdżył – opowiada nam poszkodowany.

Naprawdę niewiele brakowało, a doszłoby do okaleczenia człowieka. Na szczęście skończyło się na zniszczonym aucie, oberwanej podeszwie od buta i kilku siniakach. Kierowca Mazdy odjechał w kierunku centrum miasta.

Kiedy po chwili zrobiło się zbiegowisko Mazda pojawiła się ponownie w miejscu zdarzenia, jadąc tym razem w przeciwnym kierunku. By minąć auta, które zatrzymały się na miejscu zdarzenia wjechał na chodnik i omal nie potrącając znajdujących się na nim przechodniów, zbiegł z miejsca zdarzenia.

Jak relacjonują pracownicy znajdującego się w tym miejscu Urzędu Gminy to nie pierwszy raz, kiedy czerwona Mazda zawracała tam z piskiem opon. Dzień wcześniej na tym samym skrzyżowaniu robiła podobnie niebezpieczne manewry.

Z informacji jakie posiadamy kierowca Mazdy znany jest lubańskiej policji oraz posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia kierowcy Mazdy grozić może do 3 lat więzienia.

Aktualizacja I
Według naszych informacji kierowca Mazdy sam zgłosił się na policję.

Aktualizacja II

Około południa (22.07) zespól prasowy Dolnośląskiej Policji wydał oficjalny komunikat w sprawie.

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może piratowi drogowemu, który trafił do aresztu Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. Mężczyzna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem na drodze naraził inne osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz zniszczył inny samochód. Zatrzymany usłyszał też zarzut posiadania narkotyków, gdyż policjanci znaleźli przy nim marihuanę.
.
.
.
Sprawca został zidentyfikowany. Okazał się nim 38 – letni mieszkaniec Lubina, wcześniej notowany już za różnego rodzaju przestępstwa. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Istnieje jednak podejrzenie, że mógł być on pod wpływem środków odurzających. W tym celu zostaną przeprowadzone szczegółowe badania, które potwierdzą lub wykluczą podejrzenie.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy dal podstawę do przedstawienia na chwilę obecną trzech zarzutów dotyczących narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, zniszczenia mienia oraz posiadania środków odurzających. Za czyny, o które mężczyzna jest obecnie podejrzany, grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj zatrzymany będzie doprowadzony przez funkcjonariuszy do prokuratury. Policja i prokuratura będą też wnioskować do sądu o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.



http://eluban.pl/997/4681,kierowca-bez-uprawnien-zakatowal-uzywajac-auta.htm

nowynick

2016-07-22, 13:00
:roll:

5 lat za próbę zabójstwa? widzę, że w tym kraju jak już kogoś planujesz zabić to najlepiej samochodem...

tarcer123

2016-07-22, 13:13
W sumie szkoda że go nie roztarł. Na hardzie mamy duzo miejsca.

arturek_w

2016-07-22, 13:14
Hahahaha co za p*zda... Poszedł na komendę z marychą? Musiał być dobrze zrobiony,... :idzwch*j:

Ni...........ny

2016-07-22, 13:20
Cytat:

Według naszych informacji kierowca Mazdy sam zgłosił się na policję.
....Zatrzymany usłyszał też zarzut posiadania narkotyków, gdyż policjanci znaleźli przy nim marihuanę.



No geniusz k***a :kawa:

Mikla

2016-07-22, 14:55
Kierowca BMW był tym poszkodowanym i rozsądnym w zdarzeniu drogowym. Internet się skończył.

kalijanek

2016-07-22, 15:58
j***ny wyszedł z samochodu żeby mu naj***ć a jak sytuacja stała się niekorzystna dla niego to od razu dzwoni po psy. j***ć policje na 99%.
PS. mazda 323 fajny samochód, miałem w wersji F

klinsman111

2016-07-22, 16:11
Największym ku*asem jest ten, co pierwszy wyjdzie z samochodu. Ja bym dał zawiasy gościowi z mazdy co najwyżej, a ten łysy powinien też odpowiadać za agresywne zachowanie.

realign

2016-07-22, 16:38
Widać, że łysy pierwszy szukał ch*ja do dupy

Lukasz2525

2016-07-22, 16:59
Co za idiota j***ny , dozywocie takiemu .

kaktus83

2016-07-22, 17:03
klinsman111 napisał/a:

Największym ku*asem jest ten, co pierwszy wyjdzie z samochodu. Ja bym dał zawiasy gościowi z mazdy co najwyżej, a ten łysy powinien też odpowiadać za agresywne zachowanie.



Tobie jakby ktoś napluł w twarz to byś powiedział, że deszcz pada.
Gościu wyszedł z auta, bo ch*j z mazdy o mało nie pie**olnął w niego kręcąc bączki na skrzyżowaniu i zrozumiałe by było nawet dla policji jakby mu w ryj wyj***ł.

DanWPR

2016-07-22, 18:00
@up
Tym bardziej że kierowca w BMW miał jeszcze w środku dziecko.
klinsman111 debil :roll:

Bejker

2016-07-22, 18:42
NIe rozumiem tylko po co podchodził od strony maski i od razu sie cofnął. Przecież ten z mazdy miał otwarte okno. Możliwe ze się przestraszył bo tamten może był lepiej zbudowany jak patrzę na triceps no ale co z tego......

BrianGriffin

2016-07-22, 18:56
Po co idiota wychodzi z gołymi rękami. Mógł odjechać albo wysiadać z jakimś sprzętem. Nie ma innej racjonalnej drogi.