18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popierdolone pioruny

BongMan • 2012-06-25, 19:08
Normalne pioruny uderzają z góry na dół. Te są popie**olone.

Sl...........nx

2012-06-26, 12:32
DiesIrae napisał/a:

@Slonx
Miałeś popie**olonego bohatera


Zawsze staram się oddać bohaterem swój charakter.

kelgar1992

2012-06-26, 13:17
Pioruny pizgają we wszystkie strony, w zależności od położenia ładunków elektrycznych -/+. Prąd płynie od minusa do plusa (umownie od plusa do minusa) a zatem pioruny będą latały od minusa od plusa, czyli k***a w chmurze masz - a na ziemi + do pie**alnie z chmury do ziemi, jak będzie odwrotnie to z dołu do góry. Tak mi się wydaje

Mardog

2012-06-26, 13:31
Idzie od ziemi szczególnie tam gdzie są jakieś przekaźniki bądź coś co wytwarza pole.. Nie widać tego bo światło jest zbyt szybkie..

gergu

2012-06-26, 16:37
monto napisał/a:

a ja jak kilka lat temu w gimbazie na biologii powiedziałem ze istnieją wyładowania oddolne (bylem uzależniony od discovery) to mnie baba wyśmiała, tępa c**a

Teraz gimbazjada jest uzależniona najwyżej od kwejka, a o istnieniu discovery to nawet nie wiedzą, co najwyżej odpalą mtv. I to jest przyszłość naszego narodu :samoboj:

piotrwiacek1

2012-06-26, 17:43
"a ja jak kilka lat temu w gimbazie na biologii powiedziałem ze istnieją wyładowania oddolne (bylem uzależniony od discovery) to mnie baba wyśmiała, tępa c**a" chyba raczej tu chodzi o fizykę a nie biologie?

Vasqezzzz

2012-06-26, 20:08
@monto na biologii?

paniemarianie

2012-06-26, 20:18
Wyładowanie zawsze wywołane jest stanem atmosferycznym. Chodzi tu poprostu o inicjacje wyladowania od dolu :) stad tez nowoczesna koncepcja odgromowa ktora zaklada postawienie jednego zwodu pionowego (takiej niby elektrody) ktora bedzie w trakcie burzy inicjowala wyladowania a przez to kontrolowala miejsce wyladowania a w konsekwencji spelniala ochrone odgromowa :) dziekuje dobranoc pozdrawia elektryk ;)

Pr...........sk

2012-06-26, 21:25
Ciekawe są jeszcze wyładowania do jonosfery ;)