18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popierdolenie z tymi chujowymi rasami...

Halman • 2021-07-01, 15:57

odstrzał psa i właściciela żeby sie jedno z drugim nie mnożyło...

wir00z

2021-07-01, 23:22
Gdzie jest ten odstrzał? Oglądam,oglądam i ni ch*ja,nie ma tego :roll:

Michelangelo_skurwysyny

2021-07-02, 01:54
Asuritta napisał/a:

Jak jest pies który atakuje człowieka Zawsze pisze TRUĆ PSY piwa dostaje ale jak pies atakuje konia albo kota to od razu ty ch*ju sam się truj .... noż k***a poj***ni jesteście
PIES już nic nie robi sra jebie suki szcza rzyga i roznosi choroby i pasożyty! NALEŻY JE TRUĆ ! sklepy oszczane na wysokość metra i wszystko inne, idź z dzieckiem malutkim które wszystko dotyka bada to nie można bo oszczane aż elewacja gnije... Wy k***y psiarskie gówna pies na łańcuchu ma być lub uśpiony śmierdziele j***ne.



Do obory wsioku. Z malutkim dzieckiem to możesz soboe koło traktora pochodzić, a potem rozgnieść po pijaku swojego gówniaka, jako insi Wolacy czynią.

WlazPodBiurko

2021-07-02, 17:51
Asuritta napisał/a:

Jak jest pies który atakuje człowieka Zawsze pisze TRUĆ PSY piwa dostaje ale jak pies atakuje konia albo kota to od razu ty ch*ju sam się truj .... noż k***a poj***ni jesteście
PIES już nic nie robi sra jebie suki szcza rzyga i roznosi choroby i pasożyty! NALEŻY JE TRUĆ ! sklepy oszczane na wysokość metra i wszystko inne, idź z dzieckiem malutkim które wszystko dotyka bada to nie można bo oszczane aż elewacja gnije... Wy k***y psiarskie gówna pies na łańcuchu ma być lub uśpiony śmierdziele j***ne.



taki stary a taki zj***ny genetycznie... gdyby nie pies na klatce to byś szczekał zamiast pisać tutaj... chociaż i tak pewnie mezalians dla psa... siebie otruj albo odstrzel debilu j***ny

vodka81

2021-07-02, 19:01
Jebac_pedalarzy napisał/a:

A cwe*isko i tak później w koło będzie powtarzał że pimpuś jest łagodny.
Ja gdy zobaczyłem pierwszy raz taki film w internetach zakupiłem scyzoryk myśliwski i czekam, można również bez owego narzędzia jeśli pchlaż zaatakuje, wsadzić palce w oczy, jak najgłębiej.



po pierwsze, to pchlarz, a nie pchlaż
a po drugie to dostałeś od wujka scyzoryk na 7 urodziny i teraz zgrywasz kozaka, możesz sobie nim najwyżej w dupce pogrzebać
po trzecie, jak głęboko trzeba wsadzić te palce w oczy? tak głęboko jak ww wujek wkłada tobie ku*asa do dupy czy jeszcze głębiej? :D

serenity

2021-07-03, 16:37
Się pedały spotkały!