18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popierdolenie z tymi chujowymi rasami...

Halman • 2021-07-01, 15:57

odstrzał psa i właściciela żeby sie jedno z drugim nie mnożyło...

NiemiecWaszPan

2021-07-01, 16:49
Ojoj, a takie grzeczne pieski z nich były i dobrze wychowane. Nigdy nikogo nie skrzywdziły.... Buahahahah :szloch:

Asuritta

2021-07-01, 17:12
Jak jest pies który atakuje człowieka Zawsze pisze TRUĆ PSY piwa dostaje ale jak pies atakuje konia albo kota to od razu ty ch*ju sam się truj .... noż k***a poj***ni jesteście


PIES już nic nie robi sra jebie suki szcza rzyga i roznosi choroby i pasożyty! NALEŻY JE TRUĆ ! sklepy oszczane na wysokość metra i wszystko inne, idź z dzieckiem malutkim które wszystko dotyka bada to nie można bo oszczane aż elewacja gnije... Wy k***y psiarskie gówna pies na łańcuchu ma być lub uśpiony śmierdziele j***ne.

Halman

2021-07-01, 17:17
Asuritta napisał/a:


PIES już nic nie robi sra jebie suki szcza rzyga i roznosi choroby i pasożyty! .


generalnie jak twój stary

zielonydarian

2021-07-01, 17:24
zaj***łbym sądami, sk***ysyn by znienawidził swoje kundle i sam by je zaj***ł

fumoffu0_0

2021-07-01, 18:54
Nie ma pokazane jak doszło do tej sytuacji, więc nie ma co komentować, równie dobrze te psy mogły zareagować na agresję i zaatakowały.

korowiow777

2021-07-01, 19:01
jak wesoło merda piesek ogonkiem :)

CASSIUSmay

2021-07-01, 20:12
fumoffu0_0 napisał/a:

Nie ma pokazane jak doszło do tej sytuacji, więc nie ma co komentować, równie dobrze te psy mogły zareagować na agresję i zaatakowały.



Ale Ty pie**olisz głupoty. Idź spać. Gość własnym ciałem zasłania swojego psa. I co? Ten mały się rzucił na większe? Gość nad nimi nie panuje. Do niszczarki te sk***iałe rasy i właściciele. Bo przecież takie modne amstaffy , pith*je i inne.

Insaner

2021-07-01, 20:18
fumoffu0_0 napisał/a:

Nie ma pokazane jak doszło do tej sytuacji, więc nie ma co komentować, równie dobrze te psy mogły zareagować na agresję i zaatakowały.



Co to w ogóle za argument. Dlaczego te psy latały luzem bez kagańców? Jakbyś szedł z 2 letnim dzieckiem i rzuciłby się na nie amstaff jakiegoś j***nego osiedlowego patola to też byś się zastanawiał czy przypadkiem to nie wina złej tresury, albo czy dziecko aby nie wykonywało zbyt gwałtownych ruchów, które mogło sprowokować psa ? Czy to w ogóle powinno cię obchodzić?

Większe psy powinny być albo na smyczy, albo jeśli biegają bez smyczy to w kagańcu.
Wszystko naprawiłoby bardzo proste prawo - odpowiadasz karnie w 100% za zachowanie psa tak jakby to co on zrobił zostało dokonane przez ciebie . Pies kogoś poważnie pogryzł bo ci się zerwał ze smyczy? Zarzut pobicia z uszkodzeniem ciała dla osoby wyprowadzającej. Pies powyrywał tablice rejestracyjne z kilku samochodów? Uszkodzenie mienia.

I to Twój problem jak ubezpieczysz innych ludzi przed ewentualnym atakiem swojego "pupila".
Może taki element ryzyka zmusiłby niektórych do myślenia, a jeśli nie potrafią sobie radzić z pilnowaniem dużych lub "bojowych" zwierząt to niech hodują właśnie te niby psy pokroju Yorków czy jamników, które w najgorszym razie rozedrą kawałek ubrania a nie wyrwą kawał mięśnia, albo rozerwą tętnice przypadkowej osobie na ulicy.

Ja naprawdę nie rozumiem co stoi na przeszkodzie aby bardzo drastycznie zaostrzyć prawo w tym temacie. Żadnej partii politycznej by to nie zaszkodziło, bo sądzę że opinia publiczna w większości by to poparła. Tak samo z zaostrzeniem kar za katowanie zwierząt - w czym problem aby w udowodnionych przypadkach władować takiemu dziadowi 10 lat bezwzględnego więzienia? W tym kraju to ktoś kto zagłodzi psy w domu nie pójdzie nawet na 10 dni siedzieć.

Lobo24

2021-07-01, 20:19
Psy pewnych ras nie powinny być dostępne dla wszystkich. Ja mam Ałabaja to na spacerze co chwila się oglądam i staram kontrolować sytuację. Nie ma mowy o trzymaniu smyczy paluszkiem czy w luźnej ręce. Tylko pewny uścisk. Jak widzę coś co może sprowokować psa to schodzę z drogi. Idzie matka z dzieckiem to schodzę i czekam. Pies dzieciakowi czy matce krzywdy nie zrobi ale tak po prostu trzeba. Dla ich spokoju i generalnie pojętej kultury.

czaszemsty

2021-07-01, 21:49
Jedyny problem tak zwanych "ras agresywnych" leży we właścicielach. Ludzie szpanujący pitbullem czy innym amstafem na osiedlu albo ludzie bez pojęcia jak takiego psa poprowadzić.
k***a ludzie, zrozumcie wreszcie, pitbull, albo nawet taki cane corso czy inny sk***ysyn będzie miał w dupie małe yorki i wasze wnętrzności jeśli tylko od najmłodszych lat będzie miał zapewnioną odpowiednią socjalizacje i profesjonalne szkolenia w zakresie tego, do czego się nadaje. Problem zaczął się kiedy każdy osiedlowy dres brał sobie amstafa, zeby podbudować swój prestiż na dzielni i ch*ja z nim robił oprócz uzupełniania mu miski i zaj***nia mu ze smyczy jak zrobił coś źle. Seby nie pogryzł bo mu właśnie tą miskę uzupełnia, no to wyładowywał się na kimś słabszym.
Jak masz zapanować nad putbulem który z natury jest nieustępliwy w ch*j jak trzymasz go na cienkiej lince na kołowrotku z jakiegoś zwierzęcego marketu?
Świadomość to największy problem posiadaczy psów.

Jebac_pedalarzy

2021-07-01, 22:39
A cwe*isko i tak później w koło będzie powtarzał że pimpuś jest łagodny.
Ja gdy zobaczyłem pierwszy raz taki film w internetach zakupiłem scyzoryk myśliwski i czekam, można również bez owego narzędzia jeśli pchlaż zaatakuje, wsadzić palce w oczy, jak najgłębiej.

kapelan_szturmowy

2021-07-01, 23:03
Jebac_pedalarzy napisał/a:

, wsadzić palce w oczy, jak najgłębiej.



tylko celuj dobrze, żebyś w dupę nie wsadził.

Asuritta napisał/a:

sklepy oszczane na wysokość metra



tak wysoko oszczane to nie psy, a twoi tatusiowie jak wracali naj***ni.