18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysł

MichaU • 2013-10-16, 18:35
Pomysł na Halloween. Wypożyczę strój wielkiej c**y i przebiorę się za fana Apple.

 

iOskar

2013-10-17, 18:58
Hallowen... żyjemy w Polsce gimby i czcimy śmierć naszych bliskich na grobach, a nie latamy poprzebierani za pojebów po czyichś domach. Jak ktoś bliski (ojciec, matka) wam umrze to może zrozumiecie.

VanHelsingPL

2013-10-17, 19:07
Oskarboss96 napisał/a:

Hallowen... żyjemy w Polsce gimby i czcimy śmierć naszych bliskich na grobach, a nie latamy poprzebierani za pojebów po czyichś domach. Jak ktoś bliski (ojciec, matka) wam umrze to może zrozumiecie.



O zmarłych powinno się pamiętać cały rok. A z czasem kiedy zapominamy to co roku odwiedzać grób, ale nie jak pojeb latać w ten sam dzień co każdy tylko w datę urodzin tej osoby.
Halloween samo w sobie jest fajnym świętem ale do polski nie bardzo pasuje z racji tego jak mieszkamy. Nie wyobrażam sobie dzieciaków latających po klatkach od drzwi do drzwi. W krajach gdzie jest więcej domów ma to jakiś sens, dekoracje itp.

kondzio1c

2013-10-17, 19:12
Prawda jest taka że w Polsce Iphone jest nie opłacalny bo za wszystko musisz płacić , a na androidzie masz praktycznie wszystkie aplikacje za Free :)

camel448

2013-10-17, 20:15
@chybeck

Wszyscy którzy uwazaja Galaxy S4, za zajebisty tel powinni dostać wpie**ol, za głupote. To, że na Onecie przeczytałes w komentarzach ile kosztuje wyprodukowanie tych telefonów, nie znaczy, ze tak jest. Aby wogóle jakas rzecz sie opłacała, to koszta produkcji musza być conajmniej 8 krotnie mniejsze od ceny detalicznej, to sa podstawy. Przereklamowanym telefonem jest właśnie Samsung, wszędzie o nim pie**olą i kazdy chłopaczek we flanelowej koszuli w okularkach, spuszcza sie w gacie jak zobaczy, ze ktoś idzie z S4. iPhone tez ma wady, fakt tani nie jest ale dla wiekszości iOS jest łatwiejszym i wygodniejszym rozwiazaniem, ponadto telefon ma się zazwyczaj przez 2 lata, a po półtora roku ty w S4 bedziesz pół godziny czekał na załadowanie sie strony www, dlatego ze w tym czasie wyjdzie juz Galaxy S9, bedzie miał 99 rdzeni i 5TB RAMu i zajebistego Androida. To w sumie tyle.

PS. W samsungu jest fajne to, że jak dupa widzi, ze twój telefon ma 5cali przekatnej to jakoś bardziej chce się r*chać

Simon2020

2013-10-17, 21:04
Widzę ze biedaków dalej boli fakt ze nawet iPhone 4 rozpiepeza śmieszny S4 z andkiem który włącza sie 5 minut.. najwiecej o Apple mówią ci którzy ich produkty widza w sklepie na wystawie i musieliby odmówić sobie 3 lat wydatków na jego zakup :mrgreen: powiedzcie co jest przereklamowane w IPhone 5 cioty

VanHelsingPL

2013-10-17, 21:33
A ch*j nawet nie odpisze.
Mówisz mu że możesz wykupić jego rodzinę a ten ci dalej pie**oli że nie masz kasy. A kolejny wmówi ci że S4 wolno działa chociaż w łapach nie trzymał bo jedyne co ma to nokia 3310.

Gimbusy zostaną gimbusami. Żegnam.

Santoryn

2013-10-17, 21:40
mam iPhone 4 i uważam system iOS za dużo lepszy od androida, na pewno kupie iPhone 5 jak tylko ten przestanie mi wystarczać bo to telefon kompletny i spełnia moje oczekiwania. Inne telefony są za duże ( szerokie ) i przypominają bardziej tablety.

VanHelsingPL

2013-10-17, 21:43
Santoryn napisał/a:

mam iPhone 4 i uważam system iOS za dużo lepszy od androida, na pewno kupie iPhone 5 jak tylko ten przestanie mi wystarczać bo to telefon kompletny i spełnia moje oczekiwania. Inne telefony są za duże ( szerokie ) i przypominają bardziej tablety.



Też tak uważałem że za duże ale zorientowałem się że większość czasu piszę zamiast rozmawiać, oglądam filmy itp. więc mały ekran byłby denerwujący.

chybeck

2013-10-17, 21:48
@camel448

Absolutnie nie uważam S4 za genialny sprzęt. Jest także przereklamowany, ale mniej niż iPhone. Użyłem go do porównania, bo S4 to największy konkurent na rynku iPhone'a 5 i też winduje ceny, a mimo to jest jeszcze przepaść w porównaniu do wyzysku jaki robi Apple. Według mnie nie ma tak, że jest najlepszy telefon. Każdy potrzebuje czegoś innego, każdy chce inną kwotę przeznaczyć na telefon. Dla mnie ogólnie najlepsze telefony (podkreślam, liczba mnoga) robi HTC, bo można coś naprawdę porządnego wyrwać za 1/3 ceny iPhone'a czy S4, a będzie nam służyło długie lata.

I jak chcesz zanegować ceny, które podałem, to proszę podaj inne, które według Ciebie są poprawne. Inaczej milcz.

camel448

2013-10-17, 22:57
@chybeck
Podziel sobie cene s4 lub iphone 5 prze 8 i ci wyjdzie cena produkcji. HTC jest spoko, ale moim zdanie z androidowych telefonów najciekawszy jest SE Z1, z drugie pietra spadł i ekran cały. Pozdro

Pozjadałem litetry bo juz jestem naj***ny elegancko, wiec nie pie**olecie ze nie umiem pisac

AbdulAbdul

2013-10-17, 23:24
1. iOS jest systemem unixowym dostosowanym przez iApple do sprzętu, więc jeśli chcesz mieć równie sprawny system i mało awaryjny i zoptymalizowany naucz sie linuxa i działaj.
2. Android tez jest systemem unixowym tyle że otwartym i dostosowanym do wszystkich procesorów jedno układowych ARM więc normalne że jest wolniejszy i niezoptymalizowany.

Trzyzet

2013-10-17, 23:27
Sry, w 2010 kupiłem sobie nokię N900 ; d Z Androk***y wyzdrowiałem dawno temu. A srajOS nawet kijem bym nie tknął ; d

Jednordzeniowy procesor, 256MB RAM z 756 Heap, 32GB wbudowanej pamięci i możliwość rozbudowy do kolejnych 32GB na uSD. Do dzisiaj mogę zrobić dokładnie te same rzeczy, co wy na najnowszych s(r)ystemach I mam nieporównywalnie większy plus - mogę przewijać płynnie listę kontaktów z jednym rdzeniem, a najnowsze x rdzeniowe szroty mają z tym spory problem...

konradb

2013-10-18, 19:42
VanHelsingPL napisał/a:


Co za imbecyl.


Twoja stara.
VanHelsingPL napisał/a:


iOS nie laguje bo to zamknięty system. Android to linux + nakładki które są robione na szybko a dopiero potem aktualizacje. Jak ci tnie to sobie instalujesz co ci się żywnie podoba i działa lepiej niż XP na kompie nasa. Spróbuj wgrać coś na iphone, zrobisz jailbreak`a i tracisz gwarancję.


Ale ja nie chce nic instalować. Kupuje telefon, ma działać jak powinien. Chce się bawić kupuje tablet/laptopa/konsole.
VanHelsingPL napisał/a:


Sama wydajność iphona jest gówniana jedynie gpu wyrabia, przy czym snapdragon bije już go na głowę.


Chyba w liczbach go bije na głowę. Co z tego że snapdragon jest lepszy od tego co ma iPhone, jak nie potrafią tego wykorzystać?
Dla mnie telefony mogły by mieć dalej po jednym rdzeniu, tylko żeby się nie wieszały.
Android ma snapdragona, a mu się to nie udaje.
VanHelsingPL napisał/a:


Mac`i są najczęściej używane w Angli i stanach przez swoją prostotę bo użytkownicy mają watę zamiast mózgu. Jak wezmą w łapy smartphona z androidem czy linuxa/windowsa na pc to oczy wielkości pięciozłotówek "o ch*j tu chodzi?!" dlatego iphone się tak sprzedaje.


Nie jesteśmy w Anglii, mam wyj***ne co, kto, gdzie używa.
Sam na pc miałem k***ilion systemów od srubuntu przez debiany, arch, gentoo, po opensolaris i freebsd.
Pc to pc, telefon to telefon. Na telefonie mam pisać sms, email, robić zdjęcia, _ROZMAWIAĆ_, przeglądać internet, czasami pograć.
Jak chcę się pobawić w rootowanie i konsolę to mam do tego serwerki. ; - )
VanHelsingPL napisał/a:


Stać mnie na iphona, maca i inne ch*jostwa ale po jaki k***a ch*j mam płacić za komputer 13 tysięcy skoro będę miał 2 razy lepszy za 5 i pół? No gdzie tu logika pajacu.
Jedyne co mi się w iphonie podoba to opcje aparatu i design którego samsung ze swoją mydelniczką może pozazdrościć ale zobaczymy co będzie z SGS5 bo wkraczają w segment metalowych telefonów.


I tutaj pojawia się słowo 'lepszy'. Gdzie dla każdego co innego jest lepsze, a od ciebie mój poranny kał.
Nikogo w przeciwieństwie do _c_iebie bezpośrednio nie obraziłem mimo że napisałem to w lekko podtrollowym stylu.
VanHelsingPL napisał/a:


PS. Przeczytajcie sobie historie MAC`ów. Zawsze miały tragiczną sprzedaż i były niewypałami. Porównajcie wyniki sprzedaży konkurentów appla. W tamtym okresie ludzie jeszcze mieli mózgi i nie płacili podwójnie za znaczek "apple".

Ale gimbusy nie znajo


>Sugerowanko że jestem gimbusem xD

VanHelsingPL napisał/a:


Jestem ch*jem


O, i tutaj masz rację. : )

rimogyz

2013-10-21, 14:25
hmmm... nieco ponad 2 lata temu kupiłem sobie Szajsunga Galaxy SII, byłem zachwycony jego możliwościami. Do dziś tak naprawdę nie pojawiła się aplikacja/gra, która stanowiłaby dla tego telefonu jakieś wyzwanie. Służy mi za telefon (wcale nie taka oczywista funkcja w dzisiejszych czasach), organizer, nawigację samochodową, 'trenera' i kilka innych rzeczy. Nie wiem jak się telefonami zabawiacie, ale ja mam jeszcze telefony sprzed 10 lat - wciąż na chodzie i w dobrym stanie. Nokia6500? Jak nówka. Samsung Omnia I? Kilka zatarć wynikających z normalnego użytkowania. SGS II? Ani ćwierć rysy. Ten telefon posłuży mi spokojnie jeszcze ze dwa lata zanim zdecyduję się go wymienić.