18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pompowanie materaca

Vireek • 2010-09-28, 13:45
Pomysłowe rozwiązanie ;)



castagir

2010-09-29, 14:48
grauper napisał/a:

~Linekk - Może to wygląda tak

Obrazek



jak skonczysz gimnazjum a pozniej szkole srednia a na surfowanie po neostradzie u rodzicow nie bedziesz mial czasu to wtedy bedziesz wiedzial o co mi chodzilo

@mephic
dobrze Cie rozumiem. pozyczajac kase a pozniej robic z niej jeszcze wiecej kasy to wtedy jest dobrze brac pozyczke, o ile wie sie jak pozmnozyc kase

widze ze niektozy nie umia skojarzyc dom w bloku z mieszkaniem w bloku wiec poprawiam
"mieszkania w bloku"!!

muchospray

2010-09-29, 15:04
Mephic napisał/a:



Z takim podejściem to za 20 lat pewnie zobaczymy cię na proteście <tu wpisz dowolną grupę zawodową z budżetówki>



nie wiem o co tobie chodzi ;) ja nie biorę kredytów bo nie mu$zę ;)

grauper

2010-09-29, 16:17
castagir - Piszesz jak bys miał jakies kąpleksy apropos starych i wykształcenia. Moze sami skończyli podstawówke ?? Albo ty jeszcze z niej nie wyszedłeś i właśnie zapluwasz monitor z wsciekłości ;]

hrabik

2010-09-29, 17:26
Zajebisty offtop na 2 strony
Dziękuje dobranoc.

Stachu Wichura

2010-09-29, 19:41
Mephic napisał/a:

@castagir - jak ktoś bierze kredyt na dom i samochód, nie mając z czego pokrywać zobowiązań wobec banku, to tak, jest skończonym idiotą..


a który bank da ci tak wielki kredyt, którego nie jesteś w stanie spłacić, hę?
idź do banku, to się dowiesz..

tofur

2010-09-30, 10:51
eee o ch*j wam chodzi z tymi kredytami? ja bym powiedzial ze w niektorych sytuacjach tylko glupek kredytu nie wezmie. dlaczego? wynejacie mieszkania we wroclawiu (przyzwoitego, nie z grzybem na scianie w kamienicy) to ze wszystkim ok. 2500 pln. rata kredytu na 350000 to ok 1600 pln (plus czynsz, rachunki ok 600 pln). dziekuje. sorry za offtopic ale temat z branzy sie pojawil i nie moglem sie powstrzymac :P

mcmt

2010-09-30, 11:03
think666 napisał/a:

W sumie to nawet dobry patent, tylko ciekawe co ten materac będzie miał w środku po spuszczeniu spalin.


Nic nie bedzie mial w srodku. To nowy turbodiesel z filtrem czastek stalych a nie jakis sadzomiotacz napedzany gnojowka z wczesnych lat '90. W powietrzu wydychanym nie bedzie nic szczegolnie toksycznego i nikt sie nie zatruje niczym wolno wypuszczanym.

Piwo za kreatywnosc. W Powidzu za rok trzeba sprobowac 8-)

hiitman

2010-10-31, 22:21
castagir napisał/a:



jak skonczysz gimnazjum a pozniej szkole srednia a na surfowanie po neostradzie u rodzicow nie bedziesz mial czasu to wtedy bedziesz wiedzial o co mi chodzilo

@mephic
dobrze Cie rozumiem. pozyczajac kase a pozniej robic z niej jeszcze wiecej kasy to wtedy jest dobrze brac pozyczke, o ile wie sie jak pozmnozyc kase

widze ze niektozy nie umia skojarzyc dom w bloku z mieszkaniem w bloku wiec poprawiam
"mieszkania w bloku"!!




No właśnie nie rozumiesz ni ch*ja. Nie odróżniasz domu od mieszkania więc jak cokolwiek możesz rozumieć? Ile mieszkań masz naprawdę nikt nie wie, ale że nie potrafisz pisać to każdy widzi doskonale.

Fan4tyk

2010-10-31, 22:55
k***a co tutaj jest sadystycznego ? k***a gościu sobie pompuje materac rurą wydechową ... noi?..eh n/c :shock: