18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pompowanie materaca

Vireek • 2010-09-28, 13:45
Pomysłowe rozwiązanie ;)



castagir

2010-09-29, 12:10
@mephic
@muchospray

moja rodzina poczawszy od poczatkow malzenstaw moich rodzicow nie brala zadnego, nawet najmniejszego kredytu i jakos sie dorobilismy 3 domow w bloku.
wszystko to zalezy od tego jak kto zyje, akurat my kasa sie nie rzucalismy na zbedne rzeczy
dodam ze moj ojciec kiedy pracowal czyli jakies 30 lat to ciagle pil a przez 15 lat palil
dla chcacego nic trudnego
a ludize nie dosc ze sie rzucaja kasa, zyja za kredyty to pozniej wolaja o pomste do boga dlaczego oni musza nie ze swoich dowmow wyprowadzac sie na ulice.
czasem mnie to rozbraja jak jest reportaz o jakiejs kobiecie ktora placze ze nie ma na chleb dla dzieci bo jest samotna, a na mordzie tapeta i szlug w reku
a polacy wlasnie tak robia, ten kraj upadnie

grauper

2010-09-29, 12:14
castagir napisał/a:

3 domow w bloku.



O k***a stary. Jak twoi rodzice dorobili sie 3 DOMÓW w BLOKU to mają jakieś konszachty z samym szatanem :diabel:
:diabel:

.:...........:.

2010-09-29, 12:16
Tajes grauperku, również mnie to troszkę dziwiło ale nie chciało mi się pisać o tym. Może miał na myśli domy-bliźniaki? :roll:

Mephic

2010-09-29, 12:25
@castagir - jak ktoś bierze kredyt na dom i samochód, nie mając z czego pokrywać zobowiązań wobec banku, to tak, jest skończonym idiotą. Ale jak ktoś jest przedsiębiorczy i bierze kredyt na firmę czy inwestycje, w tym już niczego dziwnego nie widzę, bo z reguły takim ludziom, ci którzy całe życie chowali do skarpety, zazdroszczą.

Tak czy siak, chyba się nie zrozumieliśmy.

grauper

2010-09-29, 12:38
~Linekk - Może to wygląda tak


dupaCyckDupa

2010-09-29, 12:39
castagir napisał/a:

@mephic
@muchospray

moja rodzina poczawszy od poczatkow malzenstaw moich rodzicow nie brala zadnego, nawet najmniejszego kredytu i jakos sie dorobilismy 3 domow w bloku.
[/qoute]

sie nie chcwal bo cie do skarbówki zaraz ktoś podpie**oli bo pewnie wynajmujecie.

domów w bloku ? co to k***a jest ? może o mieszkania chodzi...

Cytat:



wszystko to zalezy od tego jak kto zyje, akurat my kasa sie nie rzucalismy na zbedne rzeczy
dodam ze moj ojciec kiedy pracowal czyli jakies 30 lat to ciagle pil a przez 15 lat palil
dla chcacego nic trudnego
a ludize nie dosc ze sie rzucaja kasa, zyja za kredyty to pozniej wolaja o pomste do boga dlaczego oni musza nie ze swoich dowmow wyprowadzac sie na ulice.
czasem mnie to rozbraja jak jest reportaz o jakiejs kobiecie ktora placze ze nie ma na chleb dla dzieci bo jest samotna, a na mordzie tapeta i szlug w reku
a polacy wlasnie tak robia, ten kraj upadnie



z ostatnim zdaniem się zgodzę i dodam, że w przeciągu 2-3 lat, jak nie wcześniej.


grauper

2010-09-29, 12:44
@up-
Chyba cos ci sie pogieło z cytowaniem. I niezbyt wiadomo co jest czyje.

Ps. Ja już go podj***łem do skarbówki po IP :diabel:

.:...........:.

2010-09-29, 12:45
grauper, jestem pod wrażeniem Twoich zdolności, nawet swój styl pisania zachowałeś. ;-)

grauper

2010-09-29, 12:46
@UP - to znaczy ??;>

.:...........:.

2010-09-29, 12:49
grauper napisał/a:

to znaczy ?


Zdolności artystyczno-graficzne i ortografia. ;-)

grauper

2010-09-29, 12:51
@UP - NO k***A :D Ps. Dostane secjalny kolorek nica dla MISZCZA PAINTA ??

~tip.top

2010-09-29, 12:52
rzyją :facepalm2: grauper, jesteś boski :P

grauper

2010-09-29, 13:10
@up - nie musisz całować mnie po stopach ;]

.:...........:.

2010-09-29, 13:13
grauper, a po czym?

meatball

2010-09-29, 13:46
Moja siora ma w bloku 3 domy dla lalek. Faktem jest, że nie brała kredytu.