18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pompon XZ

fantastico • 2016-09-27, 10:22
Prezentacja prześmiewczości Macieja Stuhra obnażającego trywialność wszelakiej maści jutuberów i blogerów. Pastisz wszechobecnej prymitywności kulturalnej zalewającej internet niczym fala przybojowa wdzierająca się chybcikiem na plażę.

Jak mówi stare chińskie przysłowie: "Nie jest ważny temat, ni jego prezentacja, jeżeli wychodzi z tego marna atrakcja".


t1ger_delta

2016-09-27, 22:01
Po prostu taki jutuber jest popularniejszy od Stuhra i ten jest zazdrosny, więc robi "parodię jutuberów". Tonący brzytwy się chwyta. Oby Stuhr zatonął szybko. Wlazł do TV na plecach ojca, nic więcej.

p0lybius

2016-09-27, 22:37
"Pastisz" a "paszkwil" to nie to samo. W tym przypadku poprawne jest użycie drugiego słowa.

Pozdrawiam.

BarbraStyle

2016-09-27, 22:54
Nie zauważyliście, że to jest po prostu reklama Sony? Po co to rozpowszechniasz, ani to śmieszne ani ciekawe. A Sony to gówno, pozdrawiam.

znachor_sambor

2016-09-28, 00:13
Najpierw myślałem, że Stuhrowi ścierpło, bo jutubery koszą hajs, a tutaj po prostu reklama :D

bugmenot7

2016-09-28, 03:35
Resortowy maciuś musi się imać takich reklam bo talentu to to nie ma, na nazwisku dalej już nie zajedzie w dodatku złe czasy nastały po zmianie władzy. Managier mu doradził żeby został gwiazdą jewtuba co by hajsu troche utłuc bo nikt tego buca i beztalenicia nie chce oglądać w TV.

sumka

2016-09-28, 11:08
garota napisał/a:

@sirapacz

On jest fajny tylko jak gra. Współpracowałem z tym zjebem, prowadził konferencję dla firmy w której pracuję. Srał na zwykłych szarych pracowników, a normalnie rozmawiał tylko z prezesami. To jest zarozumiały ku*as i bufon. Wiecie co ogólnie zj***nego jest z aktorami...że ciągle grają i zwykły człowiek nie ma szans żeby naprawdę ich poznać.



Zawsze mnie bawi jak debile są źli że koś nie chce z nimi rozmawiać, gdzie jest k***a napisane ze jak jestem sławny to mam lubić każdego pie**olonego Cebulaka w tym kraju i dawać mu się poznać.

qwachu

2016-09-28, 14:55
Czy Sztur normalnie nagrywa takie vlogi, że bierze się za prześmiewanie?