18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc dla najbiedniejszych mieszkańców Białegostoku

LucaBrasi • 2012-12-31, 09:14
Cytat:

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie "Droga" wydawało paczki żywnościowe najbiedniejszym mieszkańcom Białegostoku. Żeby otrzymać pomoc na święta trzeba wcześniej złożyć podanie i otrzymać pieczątkę, np. Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Niektórzy byli tak biedni, że nie stać ich było na kupno samochodu, więc po pomoc przyjechało taksówkami.



Na bogato :mrgreen:


Ba...........co

2012-12-31, 09:31
Za taksówke zapłacić 30 zł, żeby dostać paczkę wartą tyle samo. Ot logika mohera.

Stoho

2012-12-31, 09:47
szkoda gadać... Poj***ni ludzie

contracts

2012-12-31, 10:05
Bo biedni mają honor, a bogatemu zawsze mało

kkubam

2012-12-31, 10:45
Bezczelność: level EXPERT

BrunerOvned

2012-12-31, 10:47
Może znajomy przyjechał? Mogło być zimno - a w tych rejonach tak bywa. Tania sensacja...
Jakoś o opłatkach za 10 zł w promocji na zakrystii nikt nie mówi, a w tej firmie to dopiero dyma się ludzi...

czuczu2001

2012-12-31, 11:39
Z filmiku niewiele wynika, ale fakt jest taki że Ci którzy zgłaszają się po pomoc to najczęściej nie Ci najbiedniejsi a ci najbystrzejsi.

skandal89

2012-12-31, 12:02
lepiej niż w Radomiu...

djoshin

2012-12-31, 14:30
jak to mówi Testoviron Polskie k***y

Ranger

2012-12-31, 17:29
Cytat:

lepiej niż w Radomiu...



Tak na prawdę to Radom stał się tylko symbolem polskiej pazerności. Przecież już wcześniej było wiele filmów, gdzie zostało to przedstawione - schab w Auchanie, telewizory w Realu, otwarcie 2000 Biedronki... Ja pie**olę, spójrzcie sobie na dzień nowej ''gazetki'' np. w Lidlu, a zobaczycie bandę tępych suk, która stoi przed sklepem godzinę przed otwarciem, żeby wykupić towar i go opylić na allegro...

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że zawsze śmiejemy się z innych. Śmieszy was baba z Radomia czy ''biedacy'' przyjeżdżający taksówką do MOPS'u i nagle tacy porządni jesteście... Dopóki nie usłyszycie, że coś jest za darmo ;)

morbek

2012-12-31, 17:33
a ja dodam że ludzi którzy są biedni nie powinno się kamerować a bardziej zakładać stowarzyszenia które by pomogły wyjść na tzw swoje bo w Polsce ludzie tylko robią z niech pośmiewisko .

skandal89

2012-12-31, 17:45
Z Radomiem to nie bieżcie tego na serio ;) chytre baby tak na serio są wszedzie, w radomiu akurat ktoś miał kamerę pod ręką. Tak na serio to nie rozumiem tego fenomenu, w zasadzie Radom jest spoko ;)

Kuriki

2012-12-31, 17:46
Tak to kurcze jest. Założę się, że ci od tych taksówek to jedni z tych, którzy co chwila po jakiś j***ny zasiłek zapierniczają, a jak się pojedzie z wizytą to w mieszkaniu dwie plazmy za kilka tysięcy na sztukę, lokal zajebisty i ogólnie takie mieszkanko, że nikt by za cholerę nie powiedział, że mieszkańcy takiego lokalu po jakieś zapomogi chodzą, a jeszcze jak by powiedzieć, że się utrzymują z (najróżniejszych k***a, na co tylko się da) zasiłków to by się zostało wyśmianym. Aż się pistolet w kaburze odbezpiecza jak się takiemu człowiekowi podpisuje jakieś papiery na zapomogę.
A jak się dwie takie "biedne" osoby spikną ze sobą i zamieszkają razem to żyć nie umierać. A jak się praca jakaś legalna trafi to "nie eee ja mam coś tam gdzieś tam k***a kolkę w dupie" bo by zasiłki się poszły j***ć.