18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pomidorowy anal

BrunerOvned • 2012-06-17, 22:15
Jeden z moich znajomych kilka lat temu poderwał laskę w Jastrzębiej Górze. Wiadomo, wakacje, imprezy itd... jednym słowem: melanż kawalera na wakacjach.
Wieczorem umówił się ze świeżo poznaną panną, wziął kocyk, butelkę wina i poszli na plażę. Wieczór był miły, no i wiadomo - ten-tego, panna znienacka przystała na imprezę w kakao. Koleś z wrażenia średnio zwracał uwagę, że coś go drze pod skórą, myśląc że to plażowy piach. Dopiero po powrocie na kwaterę obczaił pod prysznicem, że pod napletem ma kawał skóry od pomidora.

Od dnia, kiedy mi o tym powiedział, mam obrzydzenie do tych sk***iałych czerwonych warzyw.


Mam nadzieję, że pomidory będą Wam smakować równie dobrze "po"... :mrgreen:

schab

2012-06-17, 22:29
BrunerOvned napisał/a:

Od dnia, kiedy mi o tym powiedział, mam obrzydzenie do tych sk***iałych czerwonych warzyw.


nie jesz pomidorow przed sexem ? :goatse:

mahalik666

2012-06-17, 22:40
Suchar godny zalania piwem.

Ale nie dam piwa :]

Leothyr

2012-06-17, 23:22
Jastrzębia Góra i wszystko jasne...

ODkarzacz

2012-06-17, 23:45
Pomidory to nie warzywa :D może Ci to pomoże

konrad_n

2012-06-18, 00:00
moze ta panna miala ch*ja i Twoj kolega z braku laku sie skusil

Masterof

2012-06-18, 00:09
No to pozdrów kolegę i poleć mu zrobić jeden mały teścik bo jak dyma ledwo co poznane panny w kiche bez gumy to może być po tym teście"pozytywnie zaskoczony". Wszak kobieta gustująca w dyskotekach i popuszczająca analu na pierwszym spotkaniu raczej się dobrze nie prowadzi.

gadom

2012-06-18, 00:26
Masterof napisał/a:

No to pozdrów kolegę i poleć mu zrobić jeden mały teścik bo jak dyma ledwo co poznane panny w kiche bez gumy to może być po tym teście"pozytywnie zaskoczony". Wszak kobieta gustująca w dyskotekach i popuszczająca analu na pierwszym spotkaniu raczej się dobrze nie prowadzi.



Wyzwolone seksualnie głupie suki, które nie wiedzą czego chcą, ale są w pełni przekonane o swojej wyższości nad nami, samcami. Feministki same do tego doprowadziły... :wisielec:

A jak nam nie pasuje to możemy co najwyżej... :wali:

artut

2012-06-18, 01:26
Jeszcze trochę i zrobią sałatkę.

WhiteAngel

2012-06-18, 01:58
skąd wiedział, że to pomidor? Próbował czy jak?

skinskin

2012-06-18, 08:51
zarowno ta dziewczyna jak i kolega zachowali sie glupio i nieodpowiedzialnie. przypadkowy seks z nowo poznana osoba?jesli wola k'temu- super, anal po alkoholu? jesli ktos lubi- swietnie (no, z drugiej jednak strony wiadomo, ze osoby pod wplywem lubia cos zjesc, a jedzenie wlacza trawienie... chyba, ze oczywiscie dziewczyna zaplanowala sobie, ze akurat dzis zrobi to w ten sposob i zrobila lewatywe, super plan...), ale bez prezerwatywy? bo nie bedzie wpadki? tak jak powiedział Masterof- niech lepiej zrobi tescik. ta forma kontaktu seksualnego jest najbardziej ryzykowna, jesli chodzi o zarazenie wirusem HIV i przede wszystkim- prezerwatywa pomogla by uniknac znalezienia "czegokolwiek" pod napletniem.

tak, jestem pania od wychowania do życia w rodzinie.

Nutaharion

2012-06-18, 09:10
@up
Dlatego nikt normalny nie chodzi na te lekcje :-)

Xax6

2012-06-18, 09:18
Idę zjeść pomidorka.

kotorminator

2012-06-18, 09:58
No to jak to było? Walił Ją w kakao czy w pomidora? Bo nie wiem.

gelek

2012-06-18, 11:53
@skinskin

Data urodzenia: 16 Kwi 1990


Jesteś nauczycielką, tak?