18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie złote lato

Sowa_wln • 2017-08-20, 12:40
"Uwielbiam leżeć w ciepły dzień na trawce... i nie zerkać co chwilę na zegarek, nie patrzeć na czas. Dlatego kocham wakacje."

Quareatures

2017-08-21, 13:13
Życzę wam, żeby po ostrym melanżu kiedyś ktoś nakręcił i wdupcył do internetu :)
Swoją drogą, koleś mógł mieć udar, więc o pomoc wypada zapytać.

natking

2017-08-21, 13:24
siwybis napisał/a:

Biały człowiek się na chodniku kończy a drugi go nagrywa bo fajnie nim miota... ja pie**olę, co za czasy.



A inni to później oglądają i komentują... ;)

Teuwil

2017-08-21, 14:44
Gdyby był pijany to by próbował wstawać i by się przewracał, a gdyby aż tak bardzo był nawalony, że nie mógłby iść nawet na czworaka to z pewnością położyłby się i usnął. Po r*chach tego dziadka widać, że na 99% coś mu się stało, udar, wylew lub coś innego.

Wiewór

2017-08-21, 15:18
Chłop nie wygląda na menelaosa chociażby dlatego, że menalos zawsze targa za sobą siatkę na zdobyczne puszki, której nigdy nie puszcza z rąk nawet jak leży nieprzytomny.

waikiki

2017-08-21, 16:29
brawa dla tego bohatera co wszystko nagrał obyś zdychał śledziu w męczarniach i najlepiej by ciebie nagrywali wtedy bym się śmiał

leszek1987

2017-08-21, 16:41
posłuchać płyt chodnikowych typowy meloman....

Cl...........te

2017-08-21, 17:03
Teuwil napisał/a:

Gdyby był pijany to by próbował wstawać i by się przewracał, a gdyby aż tak bardzo był nawalony, że nie mógłby iść nawet na czworaka to z pewnością położyłby się i usnął. Po r*chach tego dziadka widać, że na 99% coś mu się stało, udar, wylew lub coś innego.



Nic tak nas nie cieszy, jak dzielenie się własnymi doświadczeniami. Ty byś mu pomógł? Nie sądzę.

du...........ck

2017-08-21, 21:42
tez mi sie wydaje, ze rozgrywa sie tam jakas tragedia nie najebunda

AisesPoint

2017-08-22, 07:06
Sowa_wln napisał/a:

"Uwielbiam leżeć w ciepły dzień na trawce... i nie zerkać co chwilę na zegarek, nie patrzeć na czas. Dlatego kocham wakacje."


Kiedyś miałem taką sytuacje. Podszedłem zapytałem czy wszystko w porządku. okazało sie ze typ miał jakiś atak. przechodnie przechodzili i ch*j nic. gdyby mnie nic nie tkneło to typ zdechł by w centrum miasta k***a. a takim frajerom co nagrywają wielki ch*j w pysk k***a obyscie pozdychali w taki sam sposób. :homer: